...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
killer

Re: Povinné (m)ručení

Příspěvek od killer »

honza_S60 píše:2 killer: Za S60 2,4 platím u České Pojišťovny 8800,- Ročně. Mělo to být původně 10.000,-, ale už se mi osvědčilo chodit věci zařizovat s malou bonbonierou MERCI v kabátě. :-) Slečna usoudila, že májí nějakou demoverzi nového software, ale že to trvá 45minut vyplnit. Normálně bych platil asi 10.000,-, ale tím, že jsem to absolvoval, tak je to míň. Na staré pojistné smlouvě jsem měl ještě ke všemu malus za nehodu minulý rok s předchozím autem.
ja mam bonusy u Ceske Pojistovny :) tak platim 6124Kc rocne
takze asi hledat levnejsi pojistovnu nema smysl
Bylo: Volvo S60 2,4 103kW/140Hp + LPG Elpigaz, r.v.2001, manual, Platinum Green
Bylo: Volvo 440Turbo 1,7 88kW/120Hp, r.v. 1991, manual, zelena metaliza

Deshi
Vůz: V40 1.9D 75kW

Příspěvek od Deshi »

taky little OT:

ted jsem jel do Brna a auto přede mnou mi hodilo na sklo šutr, rána festovní :shock: :shock: :evil:
a vyštípla se mi na skle díra cca 1cm čvereční a cca 0,5 - 1 mm hluboká, tedy ne díra skrz. Mám povinný a haváro u Kooperativy. Kolegové v práci mi říkali, at to ženu přes pojištovnu - půjde to?? příjdu o bonusy??? :shock:
Volvo XC90 8/2008, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum

Dream car: C70

honza_S60
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)

Příspěvek od honza_S60 »

2 killer: To máš pojištění vážně skoro zadarmo. A havarijní pojistku máš?
Skoda 125L - LPG

LADA11
Vůz: C 70

Příspěvek od LADA11 »

hoši opravdu si nechte udělat nabídku od Direct....All risk me vyslo na 12000,-...a bracha protoze ma ridicak jen rok tak je v horsi skupine a ma to za 15000,-....

aphex

Příspěvek od aphex »

killer píše:
honza_S60 píše:2 killer: Za S60 2,4 platím u České Pojišťovny 8800,- Ročně. Mělo to být původně 10.000,-, ale už se mi osvědčilo chodit věci zařizovat s malou bonbonierou MERCI v kabátě. :-) Slečna usoudila, že májí nějakou demoverzi nového software, ale že to trvá 45minut vyplnit. Normálně bych platil asi 10.000,-, ale tím, že jsem to absolvoval, tak je to míň. Na staré pojistné smlouvě jsem měl ještě ke všemu malus za nehodu minulý rok s předchozím autem.
ja mam bonusy u Ceske Pojistovny :) tak platim 6124Kc rocne
takze asi hledat levnejsi pojistovnu nema smysl
Právě jsem přešel k Triglavu. Platim 5.100,- ročně. To mi připadá jako fér nabídka 8) Na bonusy ani malusy nehraju...

Kuba

Příspěvek od Kuba »

LADA11 píše:hoši opravdu si nechte udělat nabídku od Direct....All risk me vyslo na 12000,-...a bracha protoze ma ridicak jen rok tak je v horsi skupine a ma to za 15000,-....
A máš vyjasněný co se stane, když svoje auto půjčíš bráchovi a ten s ním nabourá? Několik lidí mi říkalo, že Direct tohle má hodně striktní a když půjčíš auto někomu z rizikovější skupiny, může s nimi být problém.

A pokud vím, tak na tyhle ujednání ve smlouvě a podmínkách zrovna moc klienty neupozorňujou, takže to chce dobře nastudovat.

LADA11
Vůz: C 70

Příspěvek od LADA11 »

kubo mám to zjištený....pravda je taková...řídit to muže každý komu je více jak 24 let a má řidičák déle jak 2 roky...jinak musíš zaplatit připojištení za rizikovou skupinu a proto má brácha(ma ridicak 1 rok) na V70 o 3tis větší pojistku než já....a ja mu moji C70 tedy pujcim az za rok...a pokud si ridicak udelaj moje deti tak pozadam o dopojisteni...je pravda ze se mne pri pjistovani ptaly jestli bude ridit auto osoba mladci 24l a s kratkym ridicakem do 2 l ale nerekli ze to bude postihováno ( krácení výplaty pojistné) kdyz takova osoba udela pruser...po ruznych info z ruznych zdroju jsem tam zavolal a oni mi to vysvetlili a tak si bracha zvednul pojistku...je fakt ze to 6 mesicu nevedel neb to spatne pochopil kdyz mu to vysvetlovali...ted uz je to OK.

killer

Příspěvek od killer »

honza_S60 píše:2 killer: To máš pojištění vážně skoro zadarmo. A havarijní pojistku máš?
jj pokud neztratim bonusy tak je to oka :)

havarijni nemam kdysi kdyz jsem se na to ptal tak by mne to stalo dost
ted mozna uz by to tak hrozne nebylo
budu muset nad tim zauvazovat protoze jsem to
nedavno pujcil segre a uz mam lechce promacknuty pravy predni bok :(
Bylo: Volvo S60 2,4 103kW/140Hp + LPG Elpigaz, r.v.2001, manual, Platinum Green
Bylo: Volvo 440Turbo 1,7 88kW/120Hp, r.v. 1991, manual, zelena metaliza

Kuba

Příspěvek od Kuba »

LADA11: Tak to je dobře, já to právě slyšel už z tolika zdrojů, že už mi to přišlo jako hodně pravděpodobná informace, tak jsem si říkal že lepší varovat zbytečně, než si říka, že to určitě víš a pak litovat, kdybys narazil na problémy.

Zpět na „o všem možném:-)“