Diagnostika doporučte

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1213
Registrován: 9 roků 11 měsíců
Bydliště: Damboritz
Vůz: S80 D5 '07

#26 Diagnostika doporučte

Příspěvek od labanos »

Od Ancelu mám právě to ELM327 na základní věci a vykuřovadlo a spokojenost.
_________________
S80II D5244T4 136kW TF-80SC '07 | P5008 2.0HDi |
Bylo: S40 D4192T3 85kW M56 '04 | C70 Coupé B5234T3 176kW M56 '02 | V40 D4192T3 85kW M56 '01 |
VIDA | DiagBox |

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 2146
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#27 Diagnostika doporučte

Příspěvek od jirka87 »

Mini info z reality dne s multiznackovymi diagnostikami.

Ani Autelem, ani Delphi DS150 jsem nebyl schopen z Opelu Signum 2004, motor 3.2i v6 dostat info o "missfire". Neboli o "nezápalu" / vynechavani motoru.

Bezi to jak pumpa na sracky, extremne to vibruje a po prudkem pridani plynu to podle me dokonce bezi na 3valce, anžto v tom poznavam zvukove 1.2HTP :green: Majitel si chvali,ze je to super motor. Rikam - vsak to bezi na 5,spis i min. Na to mi bylo odpovezeno,ze to budou asi jen unavene silentbloky motoru. I muj maly syn ma dost rozumu. Okamzite po nastartovani prohlasil "To je tlaktol tati"...ano,je. :-D podle majitele je to ale super.

Takze holt...nektera auta proste neprozradi co chcete/potrebujete nutne vedet. (Ke svickam se leze pres sundani celeho sani,prace asi na hodinu a ridi je sdruzeny zapalovaci modul,takze pomerne komplikovane na cas)

Vapik
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2913
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha - Opava
Vůz: Volvo XC90 V8 + LPG 2005

#28 Diagnostika doporučte

Příspěvek od Vapik »

Ty sdružené moduly jsou na prd, kor když to má víc válců než je zvykem, ale majitel to asi řešit nechce tak proč se trápit:-)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“