plechace

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
This topic is 13 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
pospi

plechace

Příspěvek od pospi »

zdravim vsechny

mam dotaz

dal jsem opiskovat stary disky (plechace) a co dal ? :o), myslel jse ze na to necham dat komaxit, ale tam co to piskuji mi z vlastni zkusenosti doporucovali ze to dlouho nevydrzi, ze je lepsi pozinkovat a jen to striknout nejakym sprejem, a varianta zinek+komaxit pry zas nemaji rydi ty co delaji komaxit ze to nejak peni a min drzi , nema nekdo nenjake zkusenosti nebo tipy?
diky pospi

bidak

Příspěvek od bidak »

no, nevim esli jsem mel na plechacich komaxit, ale to co mi na ne dali byla praskova vypalovana barva
po renovaci jsem mel plechace dva roky a byly stale jak nove

pospi

Příspěvek od pospi »

a mel jsi pod tim ten zinek? a nevzpomnel by jsi si kde ti to delali

GDPR_user

Re: plechace

Příspěvek od GDPR_user »

pospi píše:zdravim vsechny

mam dotaz

dal jsem opiskovat stary disky (plechace) a co dal ? :o), myslel jse ze na to necham dat komaxit, ale tam co to piskuji mi z vlastni zkusenosti doporucovali ze to dlouho nevydrzi, ze je lepsi pozinkovat a jen to striknout nejakym sprejem, a varianta zinek+komaxit pry zas nemaji rydi ty co delaji komaxit ze to nejak peni a min drzi , nema nekdo nenjake zkusenosti nebo tipy?
diky pospi
Zinek je asi blbost když už něco tak elektroforézu+komax

2bidak: prášková vypalovaci barva je komaxit :wink:

bidak

Re: plechace

Příspěvek od bidak »

martinopel píše:2bidak: prášková vypalovaci barva je komaxit :wink:
myslel jsem si to, ale ted mam jistotu :)

2pospi: v Brusech (kousek od Strakonic), areal bejvaly kafilerky, dal jsem 200,- za kus
po zime tam budu davat soucasny plechace, toz se muzes svezt se mnou

zinek tam urcite nebyl - opiskujou to, nastrikaj praskovou barvou, vypali, pak jeste bezbarvej lak a znovu vypali
This topic is 13 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Jak co opravit???“