otáčkoměr 460 1.9 TD

Malé, ale Volvo...

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 7 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Komzy

otáčkoměr 460 1.9 TD

Příspěvek od Komzy »

Zdravím! Koupil jsem si "novou" 460 1.9 TD (1996) a trochu mi vadí, že nefunguje otáčkoměr. Může mi někdo poradit co s tím..
Druhá "nepříjemná" věc - nezhasíná vnitřní osvětlení při zavření všech dveří a stejně tak kontrolka otevřených dveří nereaguje..

Díky moc!

Návštěvník

Re: otáčkoměr 460 1.9 TD

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj! Otáčkoměr má náhon z alternátoru, tak ho pořádně prohlídni, zda normálně funguje, nebo zda z něj nevisej nějaký drátky. To vnitřní osvětlení nevim, nevim....

travex

Příspěvek od travex »

bud mas prikostreny draty vedouci od spinacu ve sloupcich (nebo vadnej spinac).....

travex

Příspěvek od travex »

[quote]
Dverni spinace jou propojeny vsechny dohromady a k lampicce v interieru.....

Komzy

Příspěvek od Komzy »

Závěrem:
otáčkoměr - utržený drát od alternátoru - opraveno.. :)
osvětlení - dveřní bubák nenalezen.. :? Chybka bude asi jinde.. :(

TomasNM

...

Příspěvek od TomasNM »

Mne tez nefunguje otackomer. Auto to iste. Prezradte pls,z ktoreho miesta na alternatore ma ist ten kabel... Diky. Ozaj mal som vyhodenu pristrojovku a zozadu pod otackomerom je nejaky divny konektor s 2 pinmi. Neviete nahodou co je to zac? Nejaki ludia mi hovorili,ze tam by mal byt pripojeni snimac,co snima zuby zotrvacnika. Co vy na to?

Zeb

Re: ...

Příspěvek od Zeb »

TomasNM píše:Mne tez nefunguje otackomer. Auto to iste. Prezradte pls,z ktoreho miesta na alternatore ma ist ten kabel... Diky. Ozaj mal som vyhodenu pristrojovku a zozadu pod otackomerom je nejaky divny konektor s 2 pinmi. Neviete nahodou co je to zac? Nejaki ludia mi hovorili,ze tam by mal byt pripojeni snimac,co snima zuby zotrvacnika. Co vy na to?
Priastrojiovku jsem mel vyhozenou nekolikrat, ale na tohle si vubec nepamatuju. Nermohl bys sem vlozit fotku, jak to vypada? Ja se k autu a jeho rozebrani dostanu nejdriv az pristi vikend, jezdi s nim ted kamarad, tak doufam, ze jeste budu mit co rozebirat...
Pokud bys sem dostal fotku, treba by mi svitla vzpominka, nebo nekomu jinymu.

TomasNM

...

Příspěvek od TomasNM »

No az to rozhodim... Zatial to skusim popisat:
Je to zo zadnej strany pristrojoveho stitu,zozadu su aj napichnute konektory a tachometrove lanko. 1 konektor je vlavo,druhy(tusim vecsi) vpravo. No a pri pohlade odzadu je jeden konektor (1x1.5cm) rovno pod otackomerom s 2 pinmi,ktore prechadzaju priamo do elektroniky.
Teraz mam auto nepojazdne(z dovodu co som uz pisal...) a ked budem mat chvilu cas,tak to rozoberem a hodim tu fotku sem.[/code]

Zeb

Příspěvek od Zeb »

OK, ja se zkusim podivat jen tak zespoda bez odsroubovavani pristrojovky, na to asi nebudu mit cas. Az to skouknu, dam vedet.

Zeb

Příspěvek od Zeb »

Tak ten dvoupinovej konektor zezadu z otackomeru je u me zapojenej...
This topic is 14 years a 7 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400 - opravy“