Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Scarabeus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 257
Registrován: 7 roků 11 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: VOLVO V70 TDI Swiss - MB SPRINTER 4x4
Bydliště: Praha

#26 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Scarabeus »

z-d-e-n-a píše:To jhamos: Vítej v klubu :green:
No vídíš a já si celou dobu říkal kdepak jsi, že jsi se ještě neozval... :beer:
_________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Bylo 6x V70 TDI, 2x SAAB 9-3 110kW TID, SHARAN TDI 81kW, SHARAN TDI 96 kW CRUISE, TOYOTA LAND CRUISER 120 D4D, NISSAN PATROL 3.3 TD, AUDI A6 AVANT TDI S-Line, 4x FORD SCORPIO V6 4X4, TOYOTA CELICA GT , CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD, MERCEDES E 300 TD, MERCEDES 190D

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2433
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#27 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od z-d-e-n-a »

:D No vidíš, a já si zas říkám kde je ten kabel k rádiu z Brna, že jsi se ještě neozval
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

3m3
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2994
Registrován: 11 roků 8 měsíců
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Vůz: 945 98’ B230FK M90

#28 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od 3m3 »

Scarabeus píše:
3m3 píše: Co by,sekce varovani nebo ban?
Zeleny urcite neco vymysli....
A na kazdy prase se vari voda.
Jak je to zde tradici, že... pokud jde o to někoho poplivat... pomluvit, či si o něj opucovat boty, tak se zde najde vždy dost aktivistů... stejně tak jako když zde kdokoliv něco prodává...

Pro Vaši lepší představu je zde prodej dílů opravdu minimální, alespoň z mého pohledu, protože kdekoliv jinde je to o 90% vyšší... přesto si tu práci se vložením i úpravou fotek dávám i když je to šílený opruz zmenšovat a vkládat fotografie...

A kdokoliv ode mne kdy co kupoval, tak dostal vždy věci v odpovídající kvalitě... slušné a nepoškozené... v tomto směru nebyl ani jediný negativní ohlas... jediné co vázne, tak byla pouze distribuce...!!!
Podivej kdyby bylo z tvy strany vse vzdy ok tak se nikdo a nikde nebude ozyvat.Nikdo na tebe neplive nepucuje si boty a pokud se te to dotklo tak se verejne omlouvam.

A preju po tomhle vsem co tu o tobe pisou velke obchodni uspechy do budoucna
_________________
Je :945 B230FK,M90 STAGE ∞, 98';S80 B6324S ,TF-80SC, 07'
Bylo: V70 B5244T5 ,M66, 05';945 B200FT ,M90, 97';V70 D5244T2 ,M55,04'

shaman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 895
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Znojmo
Vůz: Peugeot

#29 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od shaman »

...a Vesele Velikonoce!

NIKDY neposilej nikomu penize dopredu.
_________________
postapo.cz

Hary
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 850
Registrován: 8 roků 8 měsíců
Bydliště: Neratovice
Vůz: V70I 1998 2.5 TDI Silver

#30 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Hary »

Ondra. píše:
Hary píše:Ano, to je pravda, na základě kšeftů co začal zde rozjíždět na to měli mnozí řeči a tak a status prodejce došlo.
Trolling :D
Myslím, že prehaníš zbytečně. Takhke lze jmenovat jen daleko zvracenejsi příspěvky. :twisted:

Ale k věci, je to pořád dokola. Dodávka dílů a čekačka je jedna věc. Druhá věc jsou prachy. Pokud je pošlu předem, jasně tím vkládám důvěru do dotyčného. Když nejsou díly a nejsem z nějakých příčin schopen dodat, vrátím je.

Sakryś, Martine, co blbneš pořád? Mě to hlava nebere.
_________________
Je: Škodofka
Bylo:V70 TDI r.v.98 Silver, Octavia TDI r.v.2000, Opel Astra 2000, Honda Prelude 1996, Honda Civic coupe 1995, Honda Civic sedan 1995.

Urvanej
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 12079
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#31 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Urvanej »

Hele já třeba prachy předem posílám komukoliv, je mi to fuk. Pohybuju se v částkách, kde bych to asi přežil a dotyčnýmu kazení jména za těch pár korun nestálo.
Tak holt, když má Scarab takovej problém díly dovézt, poslat jen zálohu, jako že to myslíte vážně a pak z ruky do ruky.
Já ho bohužel chápu. Taky kolikrát lidem něco naslibuju, ale prostě nestíhám. Nicméně se snažim informovat průběžně, co se děje atd. A asi by mi soudnost nedovolila, pokud půl roku něco nedodám, se vymlouvat na aktuálně nepojízdný auto... :-D
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Scarabeus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 257
Registrován: 7 roků 11 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: VOLVO V70 TDI Swiss - MB SPRINTER 4x4
Bydliště: Praha

#32 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Scarabeus »

Urvanej píše:Hele já třeba prachy předem posílám komukoliv, je mi to fuk. Pohybuju se v částkách, kde bych to asi přežil a dotyčnýmu kazení jména za těch pár korun nestálo.
Tak holt, když má Scarab takovej problém díly dovézt, poslat jen zálohu, jako že to myslíte vážně a pak z ruky do ruky.
Já ho bohužel chápu. Taky kolikrát lidem něco naslibuju, ale prostě nestíhám. Nicméně se snažim informovat průběžně, co se děje atd. A asi by mi soudnost nedovolila, pokud půl roku něco nedodám, se vymlouvat na aktuálně nepojízdný auto... :-D
ANO přesně tak jak říkáš... to že mnohdy naslibuji mnohem více, než pak stíhám, to je v celku běžná realita, avšak neslibuji a neberu si peníze za něco co bych neměl...!!! Takže pokud kdokoliv ode mne cokoliv kupuje a zaplatí si to předem, tak jsou to samozřejmě věci, které mám a dávám mu je stranou... ve spoustě případu se jedná o věci, které stejně předem nafocuji...!!! Horší je to samozřejmě v případech, kdy se k tomu nabalují další díly, nebo se konkrétní věci mění v průběhu dodání... stejně tak jako když plánuji cestu daným směrem a domlouvám se, že to doručím osobně více lidem najednou, což tak většinou bývá...
V tomto případě se však jednalo o individuelní záležitost, kdy se mi naskytla koupě výprodeje na V/S70 a mohl jsem mít mlhovky za zlomek jejich původní ceny a tak jsem nabídl, že když počká, budu mít nové za cenu starých, protože na jedné byl orezlý okraj paraboly... bohužel se to táhlo a nakonec byly pouze na levou stranu... a to že mi následně lehlo auto, které jsem tahal sem a tam po servisech, abych zjistil, že je závada neopravitelná a je to na výměnu motoru, tak byla jen shoda náhod... ještě si všichni ťukali na hlavu, proč mám celé auto skoro až po střechu nacpané dílama a krabicema, atd. Takže každá mince má dvě strany a ta realita je trochu jiná... nyní třeba jen na BRNO a Moravu mám asi 7 lidí pro které mám díly naložené v autě... rozhodně neprodávám a nebudu si peníze za něco co bych neměl...!!!
A pokud jsou to atraktivní věci, jako DOLBY systém, křídla, volanty, kola, atd. tak ten kdo to chce, tak si to zaplatí a je víceméně jen otázkou způsob dodání... někdo si to vyzvedává během měsíce a jiným to vezu osobně, jak se to povede spojit s plánovanou cestou... kdo si to nezkusil, tak nemá právo hodnotit, protože neví co je to za opruz...!!! demontovat, balit, fotit, odesílat a nebo vozit v autě pro případ osobního vyzvednutí a nebo doručení cesto... :ryba: Někdy je to během 14 dnů a jindy zase třeba během 2-3 měs. jak to komu vyhovuje a jak kdo na to pospíchá...!!!

Paradox je především v tom, že používám přes 5 komunikačních cest, jak od emailu, sms, přes whatsapp, včetně zpráv na fóru, tak jsem písnul obratem, že se ozvu večer a vypadlo mi to z hlavy, protože jsem měl od té doby další zprávy, kdy ta předchozí se propadla dolů a vypadlo mi to z hlavy... poté se Pepík nasral a vymetl saze z komína... nyní jsem na tom tak, že už si píšu seznamy co kdo chtěl, protože cestovat 120km sem a tam, abych ověřil stav a případné číslo OEM je už vcelku nadlidské... v poslední době zde byly i kluci se kterými jsem jel osobně do Plzně a řešili jsme danou problematiku na místě...!!!

Prostě to není tak jednoduché, jako si sednout ke klávesnici a zobat do písmenek i přesto vše se snažím po nocích komunikovat, odepisovat a řešit nedořešené... ať se sama většina těch co zde přispívají do hrnců zamyslí nad tím čemu svými energickými příspěvky pomohou, respektive co z toho oni sami mají...!!!

Kolik je zde takových, kteří jsou ochotní dovézt věci dotyčnému až ke dveřím...???

Je zde mnoho jiných co se raději schovají za statut "SPONZOR FÓRA" než aby vystupovali jako "PROFIPRODEJCI" což byla jediná cesta v okamžiku kdy jsem sem vstoupil a opřelo se tu do mne vše co umělo psát... snažím se jen každému vyhovět v rámci svých možností a když se to nakoupí a ještě se do toho něco posere... tak je to pro většinu zde jen pouhý "ALIBISMUS" ale ono je vždy jednodušší druhé soudit, než se je snažit pochopit...!!!
_________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Bylo 6x V70 TDI, 2x SAAB 9-3 110kW TID, SHARAN TDI 81kW, SHARAN TDI 96 kW CRUISE, TOYOTA LAND CRUISER 120 D4D, NISSAN PATROL 3.3 TD, AUDI A6 AVANT TDI S-Line, 4x FORD SCORPIO V6 4X4, TOYOTA CELICA GT , CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD, MERCEDES E 300 TD, MERCEDES 190D

Scarabeus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 257
Registrován: 7 roků 11 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: VOLVO V70 TDI Swiss - MB SPRINTER 4x4
Bydliště: Praha

#33 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Scarabeus »

neuman zdenek píše:Bohužel s tímto pánem mám jen samé negativní zkušenosti.
Vážený p. NEUMANN,

pokud se mnou máte tolik "NEGATIVNÍCH ZKUŠENOSTÍ" tak budu mile rád, když s nimi obeznámíte všechny zdejší intenzivní čtenáře a především místní ČLENSKOU RADU, protože jediné o čem vím, tak byla ocelová trubka na vodu, jež jste nemohl nikde sehnat a já se nabídl, že ji mám na jednom motoru skoro novou, kdy v okamžiku cesty na Plzeň a zpět Vám ji doručím za symbolických 300 Káčé, jež bylo pro Vás časově nedostupné, i když šlo o záležitost 14 dnů, ale je zcela pochopitelné, že pro ni nepojedu tam a zpět 250km... a pokud jde o druhou negativní zkušenost, tak šlo o sérii loutek čarodejnic, které nejen, že neměli s Volvem nic společného... ale budiž... tak jsem po několikeré Vaší aktualizaci zareagoval, že bych si je tedy vzal... a Vaše reakce byla: že pro mne za 2X více toho co jste požadoval od jiných... OK i tak jsem to respektoval... jen se předání nehodilo 2x mne a 1x Vám a tak jsem usoudil, že z toho sešlo... Ze dvou lahví TULAMORE DREW, které jste žádal, tak se jedna v autě rozbila a vytekla a druhou v dárkovém balení i se sklenkama jsme se známými jednoho krásného dne vypili...!!! Tak to budou zřejmě ty Vaše negativní zkušenosti se mnou... protože o jiných já NEVÍM...!!!

A v neposlední řadě i přesto, že jsem byl hned od počátku při vstupu sem donucen jsem vstoupit jako PROFIPRODEJCE tak při sbírce na ASISTENČNÍHO PSA jsem automaticky vložil nemalý finanční obnos, aniž by jsem byl zde zmíněn... ale budiž, protože to nebyl důvod proč bych to právě dělal...!!! Troufám si říci, že byly zmíněni možná většinově všichni... až tedy na mne, když jsem se před Vánoci dotazoval zda je moždé ještě vložit nějaké dukáty...!!!
_________________
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Bylo 6x V70 TDI, 2x SAAB 9-3 110kW TID, SHARAN TDI 81kW, SHARAN TDI 96 kW CRUISE, TOYOTA LAND CRUISER 120 D4D, NISSAN PATROL 3.3 TD, AUDI A6 AVANT TDI S-Line, 4x FORD SCORPIO V6 4X4, TOYOTA CELICA GT , CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD, MERCEDES E 300 TD, MERCEDES 190D

GDPR_user

#34 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od GDPR_user »

Nechci se Scarabeuse nijak zastávat,osobně ho neznám,a krom pár zpráv a jednoho telefonu jsme spolu nikdy nejednali.Ale naprosto dovedu pochopit jeho jednání,i když osobně bych asi raději peníze dopředu nebral(jsem totiž kokot a pak tady mám za 200tis dílů,které mi leží,protože si je lidé objednali,ale nevyzvedli).
Kdo se nikdy nezabýval nabízením dílů,nikdy nepochopí,kolik času úsilí a nervů to vyžaduje.Vložit foto zde na foru je na min 10 minut,i když jinde to zabere pár vteřin.Opakovaně upozorňuji na systém vkládání fotek,ale opakovaně na to všichni kálí.Krom posledních pár inzerátů je mnohem rychlejší a pohodlnější nabízet věci na bazoši než tady.Pokud navíc člověk nemá díly u sebe,ale musí pro ně jezdit,je to problém neskutečný.Proto budu spoustu věcí raději vyhazovat do šrotu,než abych každý šroubek fotil a mailama se zdlouhavě s někým dohadoval,následně to měsíce skladoval,protože dotýčný si to nemůže vyzvednout a já nemám čas chodit na poštu,jen proto abych někomu poslal díl za 50Kč a prodrbal hodinu času balením a posíláním.
To je pro mne větší zisk ,vyhodit to a hodinu opravovat auto.Takže prosím nesuďte Scarabeuse unáhleně,osobně věřím,že nemá důvod někoho kvůli pár drobným podělávat a vše je jen o shodě negativních událostí.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 99
Registrován: 7 roků 9 měsíců
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí
Vůz: V70 2,5TDI

#35 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od jhamos »

S Martinem jsme si to včera vyříkaly a tak to snad dotáhnem do konce. Na jednu stranu beru,že toho má moc,ale není to omluva,slibuji jen to co jsem schopen dodržet!!! Psát a slibovat jako Martin,tak už mě moji zákazníci roznesli na kopytech.
Pravda nikdy se mi Martin nezapíral a vždy se ozval at s pravdivou výmluvou nebo smyšlenou,to nemůžeme nikdo posoudit,to ví jen on sám,ale na druhou stranu,když není cesta na jih nebo není auto pořád existuje pošta,ppl atd a pro mně ńení problém doplatit nějaké poštovné. Mama rád,když věci klapou i za vyšší cenu,ale tady šlo hlavně o princip!
Veselé velikonoce všem.

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 7492
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#36 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Petr Marek »

Scarabeus píše:o statut "PROFIPRODEJCE" jsem nestál, ale byl jsem donucen...
Tak abych to uvedl na pravou míru, rozhodně Tě nikdo nenutil. Jen je zde pravidlo, že pokud chceš inzerovat v takové míře jako inzeruješ je statut Profiprodejce nutný. Jinak sbohem a inzeruj si jinde.
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +490000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '90 ~ <200000 km ~ B230F ~ AW71

Urvanej
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 12079
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#37 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Urvanej »

Profi prodejce je statut, kdy za prodej zde, někdo platí volvoklubu. Zkrátka jako jakákoliv inzerce ve většim kdekoliv.
Nezaručuje to, že prodejce je solidní a vždy dostojí svým závazkům. Pokud se opakovaně najdou lidé, kteří budou nespokojeni, je na Radě tento statut odebrat.
Co zatim sleduju, tak ač s ukrutným zpožděním, nebo po stopadesáté urgenci, vždy byl problém se Scarabem nakonec nějak vyřešen. Tož neni nutné tu osočovat nikoho z nečinnosti, nebo dokonce podporování nekalých živlů. Taky je třeba si uvědomit, že o tom občas ani rada ani moderátoři nevědí.
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Shockey

#38 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Shockey »

Pak se jen ze slusnosti zeptam, proc neni profiprodejce i ten clivek, co tady ve velkym nabizi repraky a jiny hifi krabicky? Je to neci kamos a tise se to toleruje? Pravidla by mely byt stejny pro vsechny, ne?

GDPR_user

#39 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od GDPR_user »

Otázkou je,kde je ona hranice,mezi profiprodejcem a prodejcem nadbytečných krámů.Asi podle sympatií.

Urvanej
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 12079
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#40 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Urvanej »

Je to tak nějak podle odhadu, ale spousta lidí má tu slušnost, že se samo ozve a nabídne. Někteří jsou i s díky odmítnuti. :-)
Lumiere.c spíš vnímám jako zajímavé oživení a dost pochybuju, že to co tu nabízí tu taky všechno prodá. Zkus se ho zeptat přímo sám a uvidíš co ti řekne.
Občas si tu připadám jak se svejma dětma 5 a 8 let. Tatííí, ona mi todle, ale von mi zase tamto, řekni mu/jí ať...
Sme sakra dospělý, tak se můžeme bavit mezi sebou a nepotřebujeme autoritu, co by za nás komunikovala. Nebo jo? :sorry:
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Shockey

#41 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Shockey »

Urvanej: to není o bonzování nebo ukazování na někoho prstem. To je o tom, jestli jsou jasně danná pravidla a platná pro všechny. Argumentovat tím, jestli tu něco prodá nebo ne není relevantní. To je jeho riziko podnikání...

Každopádně od dotazů, proč je nebo není profiprodejce jsi tu ty, resp. zelení. Mě s tím dotazem pošle víš kam, já bych ho tam poslal taky...

A když jsme teda dospělí, tak na rovinu řekni, že prostě kamošům se to toleruje a hotovo. Ať je v tom jasno...

yoby
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3675
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#42 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od yoby »

2 Shockey: si nedáš pokoj :-) ... jsou tu větší kamarádi co jsou profi, protože se jim to netolerovalo .... neumím si moc představit to jasné pravidlo, prostě to berem tak nějak citem. Všechno nemusí bejt nutně sešněrovaný milionem pravidel.
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Urvanej
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 12079
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#43 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Urvanej »

Na kusy to nejde, na obrat taky ne, na zisk, no co je nám do toho...
Jinak na normální dotaz, pokud mi někdo slušně položí, mi slušnost velí normálně odpovědět. Věřim tomu, že zrovna lumiere.c by neměl problém ti odpovědět.
Hele základní pravidlo, při řešení profíka je, živí se tim, nebo něčim velmi podobnym, nebo ne? Druhá otázka je, jak je tu dlouho a jak je komunitě přínosnej. No a pak už je to o odhadu.
Pokud bys tu začal prodávat 10 svatejch obrázků denně, asi by sis toho profíka musel zaplatit i ty. Na druhou stranu, kdyby tu třeba yoby začal prodávat jedny hliníkáče tejdně, tak by to asi trvalo dost dlouho, než by ho někdo upozornil, že by si toho profíka měl zaplatit, protože prostě přispívá komunitě prací na fóru.
Vono je to těžký, sme jen lidi a je na to nutno tak pohlížet. Neni v lidskejch silách nastolit absolutní spravedlnost. Na druhou stranu je nás tu dost na to, abychom na nešvary upozornili a řešili to.
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

GDPR_user

#44 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od GDPR_user »

Urvanej píše:Na kusy to nejde, na obrat taky ne, na zisk, no co je nám do toho...
Jinak na normální dotaz, pokud mi někdo slušně položí, mi slušnost velí normálně odpovědět. Věřim tomu, že zrovna lumiere.c by neměl problém ti odpovědět.
Hele základní pravidlo, při řešení profíka je, živí se tim, nebo něčim velmi podobnym, nebo ne? Druhá otázka je, jak je tu dlouho a jak je komunitě přínosnej. No a pak už je to o odhadu.
Pokud bys tu začal prodávat 10 svatejch obrázků denně, asi by sis toho profíka musel zaplatit i ty. Na druhou stranu, kdyby tu třeba yoby začal prodávat jedny hliníkáče tejdně, tak by to asi trvalo dost dlouho, než by ho někdo upozornil, že by si toho profíka měl zaplatit, protože prostě přispívá komunitě prací na fóru.
Vono je to těžký, sme jen lidi a je na to nutno tak pohlížet. Neni v lidskejch silách nastolit absolutní spravedlnost. Na druhou stranu je nás tu dost na to, abychom na nešvary upozornili a řešili to.
Tak v tom případě myslím,že jsem svými radami přispěl komunitě dost a tím pádem by mi měly být vráceny poplatky za profiprodejce. :wink:

Urvanej
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 12079
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#45 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Urvanej »

Za A to neurčiješ ty(ani já), co je dost, za B taky si tu toho dost prodal. Nechce se mi to hledat, ale mam pocit, že tys byl jeden z těch, kdo o to sám požádal, nemýlím-li se. A ruku na srdce, nemyslíš, že celej tvuj servis je založen na lidech z fóra, kteří si tě tu někdy našli, nebo tě někdo odsud doporučil? Teď už asi komunitu kolem sebe máš, ale to víš jen ty sám, zda ti profit z tvých rad "zajeď ke mě" za toho profíka stojí. :wink:
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

GDPR_user

#46 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od GDPR_user »

Urvanej píše:Za A to neurčiješ ty(ani já), co je dost, za B taky si tu toho dost prodal. Nechce se mi to hledat, ale mam pocit, že tys byl jeden z těch, kdo o to sám požádal, nemýlím-li se. A ruku na srdce, nemyslíš, že celej tvuj servis je založen na lidech z fóra, kteří si tě tu někdy našli, nebo tě někdo odsud doporučil? Teď už asi komunitu kolem sebe máš, ale to víš jen ty sám, zda ti profit z tvých rad "zajeď ke mě" za toho profíka stojí. :wink:
Jéé ono to zase vyznělo blbě,mělo to být jako for.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#47 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Scarabeus píše:A NA ZÁVĚR:

o statut "PROFIPRODEJCE" jsem nestál, ale byl jsem donucen... rozhodně to není moje hlavní aktivita a jedu to pouze okrajově, stejně tak je zde mnoho těch co si ode mne věci koupili a dovezl jsem je až k nim na místo... chvilku to vždy trvá, ale pak jsem spojil cestu s vícero lidí a věci dodal... stejně tak jako si spousta přijela pro věci až ke mne, když nebyla jiná možnost... není zde jediný člověk, který by mi něco zaplatil a já mu věci nedodal...!!!
Takže, vzhledem k tomu, že jsi byl donucen zaplati dva a půl litru za svoje několikánásobně vyšší kšefty zde, tak Ti na základě rozhodnutí rady uděluji podmínečný ban a výtku. Pokud dojde ještě jednou k podobné situaci dostaneš ban na měsíc, pak trvalý.
Jinak to s donucenými, neseriosními profi prodejci nejde. :evil:
_________________
Bylo: V70,1999,2,5 TDI, stříbrná - BUDE SE MI PO TOBĚ STÝSKAT! DĚKUJI ZA VŠECHNO!
Je: V70, 2,4 R AWD, Saffron

GDPR_user

#48 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od GDPR_user »

Jana N.-Blondýna píše:
Scarabeus píše:A NA ZÁVĚR:

o statut "PROFIPRODEJCE" jsem nestál, ale byl jsem donucen... rozhodně to není moje hlavní aktivita a jedu to pouze okrajově, stejně tak je zde mnoho těch co si ode mne věci koupili a dovezl jsem je až k nim na místo... chvilku to vždy trvá, ale pak jsem spojil cestu s vícero lidí a věci dodal... stejně tak jako si spousta přijela pro věci až ke mne, když nebyla jiná možnost... není zde jediný člověk, který by mi něco zaplatil a já mu věci nedodal...!!!
Takže, vzhledem k tomu, že jsi byl donucen zaplati dva a půl litru za svoje několikánásobně vyšší kšefty zde, tak Ti na základě rozhodnutí rady uděluji podmínečný ban a výtku. Pokud dojde ještě jednou k podobné situaci dostaneš ban na měsíc, pak trvalý.
Jinak to s donucenými, neseriosními profi prodejci nejde. :evil:
Jani,já bych to nehrotil,myslím,že se to jakž takž vyřešilo a vysvětlilo. :wink:

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#49 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

A v neposlední řadě i přesto, že jsem byl hned od počátku při vstupu sem donucen jsem vstoupit jako PROFIPRODEJCE tak při sbírce na ASISTENČNÍHO PSA jsem automaticky vložil nemalý finanční obnos, aniž by jsem byl zde zmíněn... ale budiž, protože to nebyl důvod proč bych to právě dělal...!!! Troufám si říci, že byly zmíněni možná většinově všichni... až tedy na mne, když jsem se před Vánoci dotazoval zda je moždé ještě vložit nějaké dukáty...!!!

A zde je mé osobní přání. Vy pane, už nikdy nic na nic nepřispívejte. Každý, kdo tu přispěl na nějakou dobročinnost, nikdy nevyžadoval zvláštní poděkování a fanfáry.
Jo, a o zmiňovaných kšeftech s pane Neumanem něco vím. Vzhledem k tomu, že pan Neuman, ten s jedním n, zde funguje již přes deset let a nikdo s ním neměl nikdy žádný problém, co se týče nějakých výmyslů s dvojnásobnou částkou, nedosažitelností, vychcaností, apod., tak nevím komu bude zdejší členská rada věřit. :evil:
_________________
Bylo: V70,1999,2,5 TDI, stříbrná - BUDE SE MI PO TOBĚ STÝSKAT! DĚKUJI ZA VŠECHNO!
Je: V70, 2,4 R AWD, Saffron

skreči
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 711
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Velvary
Vůz: S70 TDI 1997, V70 TDI 1999

#50 Ač nerad,ale už mi došla trpělivost....

Příspěvek od skreči »

a kdo má teda ty čarodejnice?
_________________
bylo volvo V70 2.4 r.v. 2001, V70 I r.v. 1997 tdi, Saab 9-5, Renaulty, Fordy, Opel Rekord, VW brouk, Feliny a Fáčka, je V70 I r.v. 1999 tdi, S70 r.v. 1998 tdi, Mercedes w211 3.2 CDi
Odpovědět

Zpět na „o všem možném :-)“