Ako a kde napojit MP3 player k origo radiu Volvo???

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
This topic is 12 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Marek Vild píše:Kolega z práce, co je blázen do elektroniky mi říkal, že existuje něco jako flashka na přehrávání MP3, která má konektor do autozapalovače. S rádiem se pak spojí na FM frekvencích. Cena asi 3000, ale nevím, třeba jste o tom někdo slyšel.
Jo, slyšel. Mám to v autě. Kvalita ucházející, asi jako průměrná FM stanice.

DavidJ

Příspěvek od DavidJ »

Ahoj
taky jsem řešil připojení Mp3 přehrávače k volvo rádiu /sc-900/. Po zkušenosti s kazetou jako vstup a FM modulátorem /moc to nefungovalo,hlavně šlo o kvalitu /, jsem na netu našel, bohužel v USA nikde blíž jedno zařízení. Jedná se o malé el. zařízení, které se zasune do vstupu pro CD měnič a připojí na + 12 V. Vznikne AUX vstup a je použitelný na tlačítku CD6. Jen co bylo dost obtížný dostat to do Čech. Na konec se to povedlo po 4 týdnech to došlo. Cena i s clem 2600,- Velká spokojenost, mám k tomu připojen 20 GB Mp3 přehrávač přes 3,5 jack.

tady je odkaz na výrobce
http://www.discountcarstereo.com/detail.aspx?ID=665
tady to pro mě kupoval kamarád
http://enfigcarstereo.com/shopsite_sc/s ... X_V1.hhtml
ještě přikládám foto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
bylo: VOLVO 850 GLT, B5254FS, 125 kW, r. 1993
bylo: VOLVO 240 GLE, r. 1986

Conan
Vůz: Volvo XC 90 2.5T AWD

Příspěvek od Conan »

Sibr píše:Když už jsme u těch Mp3 a funkcích jako spolupráce s telefonem.
Conane měl bych pro tebe prácičku :lol: fakt nevim na koho šikovného se obrátit já nějak těm firmám nevěřim ( bojim se o tapecírunk).
Potřeboval bych tohle: viz. obrázek narvat do C70 přední repro 6x je tam snad original ale vzádu chyběj repráky v platě a dva subáče v kufru.
Sem to chtěl napojit sám ale když už sem vyhrabal kabely z přístrojovky, koukal na mě nějakej S-video nebo co to bylo :lol: atp žádný ISO nebo tak :?
Pošli fotky kabelů, co ti čouhaj v autě, kdyžtak to založ jako novej topic.
Bylo: Volvo V40 T4, B4194T (147kW / 5500 ot.min, 300Nm / 2400-3600 ot.min) (r.v. 1998)

becker

Re: Ach jo...

Příspěvek od becker »

Marek píše:To Shark:
V podstate nikdo nedela to co by jsi chtel.Existuji sice tzv. pristroje All in One,ale ani ta neni "All" .Jednak z duvodu ceny,prodejni politiky a hlavne i mista.Treba se to tam vsechno ani nevejde.Nicmene cim vic toho narves do jedny krabice,tim vetsi je moznost poruchovosti....
Maximum co umim dodat je: 2DIN DVD s vestavenym 6,5´ - 7´ dotykovym,motorickym LCD,ktere podporuje vse vcetne DivX,ma ctecku MMCSD i USB,vestaveny TV Tuner (mozno i DVB-T tuner),vstup pro couvaci kameru,ma 5kanalovy audio vystup,dvouzonove prehravani,vystup na 2dalsi monitory,klasicky AUX vstup a pripravu pro Navigaci-Ve spojenim s tzv. externim "GPS BlackBoxem".
Baleni obsahuje dalkove ovladani,kabelaze atd.... BlaBlaBla to okolo...
A zatim jsem nevidel nic podobneho,co by toto vse umelo a nestalo to 30tis a vic.Ja to umim zhruba za polovinu.
Marek
marku,
ja mam jednodussi dotaz nez shark. me by se libila 2dinova vec, ktera umela FMradio, MP3, a jeste by to byla navigace, ktera mluvi. tot vse. co se tyce designu, tak bych to chtel dat do 960, takze cerna je dobra. dovedl bys, prosim, naznacit, co by to mohlo stat? a jeste jeden velmi dulezity a stejne tak naivni dotaz-jak je to se zabezpecenim proti kradezi? ma to odnimatelny panel? diky, diky...

Marek
Vůz: Škoda SuperB 1.8T Elegance

Příspěvek od Marek »

No tak to asi moc nepomuzu.Dela se sice 2DIN s dotyovou obrazovkou a vstupem pro NaviBox (viz foto),dokonce jsou k nemu i mapy CR,Evropy atd... (Momentalne NaviBoxy ani mapy stejnak nejsou) a pak onen 2DIN pracuje i jako navigace.Ale nezvatla cesky,pouze ukazuje.Pokub touzis presne po tom,co rikas,tak bych doporucil nejakeho "znackovejsiho" vyrobce.Ale musis pocitat,ze to nebude hracka za 15tis,ale min. za 35tis.
Jako treba Alpine.

A co se tyce zabezpeceni proti kradezi.Tak rikam vsem to same.Doporucuji dobre folie a kvalitni alarm,nejlepe s pagerem.
Bohuzel na tomto modelu neni zadne kodovani (ktere je stejne na prd) ani odnimatelny panel.
Navic nema smysl "odnimat" pouze cast panelu (viz jiz zmineny Alpine),kdyz tam display stejne zustane na ocich a kdyby se sundaval celej display,tak kdo by se s tim tahal...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

martines
Vůz: Saab 9-3 Aero, 9-5 Troll, 9-5 Aero

Re:

Příspěvek od martines »

Marek píše:Mas stejny radio jako ja.Tusim ze vyrobcem onoho kousku je Alpine.
A vyrabeji se jakys takys krabicky,tzv. line in adaptery ktery emulujou CD changer a maji pritom kablik treba na Jack,nebo cinch.
Tusim,ze pro nas pripad se hodi presne toto: http://www.vltava2000.cz/doronel/GoodsD ... 3$00000001
Marek
Ahoj Marku, měl bych na tebe dotaz ohledně rádia které budu mít stejné jako má dod a ty. Ty se navíc zabýváš prodejem 2-DIn ových rádií.
Já bych měl zájem. Psal si cenu cca 14-15 tisíc.Nevíš jestli se to do toho rámečku vejde přesně? Budu mít C70.
Dále jestli se budou muset udělat nějaký úpravy co se týče kabeláže atd.
Díky moc za radu a za tip kterého se (věřím že) dočkám.
Martines

filas
Vůz: Volvo V60 D3 (2011)

Re:

Příspěvek od filas »

DavidJ píše:Ahoj
taky jsem řešil připojení Mp3 přehrávače k volvo rádiu /sc-900/. Po zkušenosti s kazetou jako vstup a FM modulátorem /moc to nefungovalo,hlavně šlo o kvalitu /, jsem na netu našel, bohužel v USA nikde blíž jedno zařízení. Jedná se o malé el. zařízení, které se zasune do vstupu pro CD měnič a připojí na + 12 V. Vznikne AUX vstup a je použitelný na tlačítku CD6. Jen co bylo dost obtížný dostat to do Čech. Na konec se to povedlo po 4 týdnech to došlo. Cena i s clem 2600,- Velká spokojenost, mám k tomu připojen 20 GB Mp3 přehrávač přes 3,5 jack.

tady je odkaz na výrobce
http://www.discountcarstereo.com/detail.aspx?ID=665
tady to pro mě kupoval kamarád
http://enfigcarstereo.com/shopsite_sc/s ... X_V1.hhtml
ještě přikládám foto
To se dá koupit i u nás, viz: http://www.stualarm.cz/search.asp?EXPS= ... chType=all

thorn

Re: Ako a kde napojit MP3 player k origo radiu Volvo???

Příspěvek od thorn »

Ja som sa pytal vo Volvo servise, k radiu HU 605 sa sa normalne dokupit sada na najoenie iPodu, mp3 a pod, stoji to 800,-SKK. Vraj je to ok.
Neviem, ak s tym mate niekto skusenosti ....
This topic is 12 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“