Blikajuca LED

Malé, ale Volvo...

Moderátor: wickey

This topic is 13 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Radovan Petko

Blikajuca LED

Příspěvek od Radovan Petko »

Caute vsetci. Pred nedavnom som si kupil VOLVO 440 1.9 TD r.v. 1995. Je to najlepsie auto na svete ake som kedy mal, som z neho nadseny. Avsak mam jeden problem- po nastartovani mi stale blika cervena LED dioda. Motor aj vsetko ostatne bezi bez akychkolvek problemov. Na anglickej stranke VOLVO klubu som sa docital, ze sa to moze stat pri odpojeni akumulatora a ze to treba vyresetovat. Ale ako to tam nebolo, pretoze ten chlapik co mal ten isty problem to zabudol.Nevie mi niekto poradit co mam s tym robit? Dakujem :roll:

radovan.petko@zoznam.sk

Jirrka

Příspěvek od Jirrka »

cervena dioda je informace dost nepresna. Je to nekde u budiku s nejakym obrazkem, nebo dioda co ja mam napriklad u vyfuku(ventilace)po prave ruce vedle radia a ta je od alarmu? Ta nema na funkci vozu asi moc vliv, ale nekde bude problem s alarmem.
bylo: bylo: 850 T-5R (nejemocionálnější Volvo všech dob),Volvo 480 Turbo, 1992, Ďáblík (zůstane navždy nejkrásnější), 850 T-5, 155 kW, Blue Lady, Volvo 340 DL, Chrochtík, Fiat 128A, služební - Octavia III 110 kW TDi, Škoda Yeti 1,8 TSi, Octavia II 1,8 TSi, Superb Combi 125 kW TDi, Rapid a Spacebeack 1,6 TDi,

Radovan Petko

blikajuca LED

je to dioda na pravo od hodinek, vedla spinacov na vyhrievanie sedadel. Myslim, ze je to dioda na imobilizer.

Radovan Petko

nachadza sa pod radiem
This topic is 13 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400“