k jetronic

Pro sedmy a devítky

Moderátor: wickey

This topic is 13 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Jery

k jetronic

Příspěvek od Jery »

Kluci kdo pomůže a bude tak laskav a nafotí mi jak jsou napojené hadice na rozdělovači paliva na B23E nebo B230E? mám takový pocit že mám přehozený přívod a odvod z regulátoru tlaku, jeden má větší a druhý má menší šroub ale opačné konce jsou stejné a dají se přehodit, tak teď nevím. Kdyby byl někdo tak hodný a vyfotil to na funkčním motoru. schémátka nepomáhají na každém je to jinak. Dík jiriholubcik@seznam.cz

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Re: k jetronic

Příspěvek od Honza »

Jery píše:Kluci kdo pomůže a bude tak laskav a nafotí mi jak jsou napojené hadice na rozdělovači paliva na B23E nebo B230E? mám takový pocit že mám přehozený přívod a odvod z regulátoru tlaku, jeden má větší a druhý má menší šroub ale opačné konce jsou stejné a dají se přehodit, tak teď nevím. Kdyby byl někdo tak hodný a vyfotil to na funkčním motoru. schémátka nepomáhají na každém je to jinak. Dík jiriholubcik@seznam.cz
Jarmilka to neví?

Jery

Příspěvek od Jery »

Vidíš to, té se musím zeptat, ta má vždycky dobrou radu a tolik zkušeností :D ne ale fakt byl bych vděčen za pár foto.
This topic is 13 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „700 / 900 - opravy“