Převodovka

Malé, ale Volvo...

Moderátor: wickey

This topic is 13 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
FIKY

Převodovka

Příspěvek od FIKY »

Tak zítra mě čeká demontáž převodovky pěkně to hučí, tak jsem zvědavej co to bude ( ložisko určitě ale kolik) nemáte někdo s tím zkušenosti. Nemyslím s demontáží ale s tím hučením. Nevíte náhodou cenou ložisek jak se asi pohybujou a jestli to nejsou nějaký atipický rozměry? Diky :lol:

FIKY

Příspěvek od FIKY »

zapoměl jsem dodat že to je na 460 benzín, to jsem celej JÁ. :cry:

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Pokud vím, měly by tam být převodovky Renault. Takže by asi měly být ty díly běžněji k dostání a snad v přijatelnější ceně díky větší sérii. Ale jinak o tom nevím skoro nic.
P.S. Uprav si podpis, nevím odkud jsi. Mám třeba manuál na R19, snad stejná rychlostka. Pokud bys to neměl daleko, mohl bysis ho půjčit.

FIKY

Příspěvek od FIKY »

za starší převodovku na vrakáči Volva chtěj 5000,-Kč ale copak vím jak to v ní vypadá, u Renaultu chtějí 2000,- tak teda nevím.

Jarda S40

Příspěvek od Jarda S40 »

No právě tak jsem si to představoval. otázka je, zda jsou určitě stejné. Podívat se na tom vrakáči? Nebo se domluvíme a půjčim ti ten manuál a potom hloubej a porovnávej!

FIKY

Příspěvek od FIKY »

Stejnou jsou ale hlavu pod zvedák za to nedám, děkuji ti za ochotu volal jsem kámošovi jestli nemá příručku na R19 čeče a měl. Díky

Snad to pujde

FIKY

Příspěvek od FIKY »

Ahoj, tak mam rozdělanou převodovku a ten zatracenej rambajs my dělělo ložisko diferenciálu, zítra se pokusím sehnat dám to dohromady a zase bude jezdit a bez hukotu to bude paráda. :D

Snad to pujde

Jarda S40

Příspěvek od Jarda S40 »

FIKY píše:Ahoj, tak mam rozdělanou převodovku a ten zatracenej rambajs my dělělo ložisko diferenciálu, zítra se pokusím sehnat dám to dohromady a zase bude jezdit a bez hukotu to bude paráda. :D
Gratuluju, napiš sem prosím potom tvé zkušenosti, rozměr ložisek a případně cenu. Také jestli se ti podařilo zjistit nakolik je rychlostka stejná s R19. Bude to určitě zajímat naše potomky :lol: . Dík Jarda

FIKY

převodovka II.

Příspěvek od FIKY »

Tak po delší odmlce jsme navštívil fórum.
Začnu tím že převodovka je naprosto identická s R19 znak na převodovce to jen potvrzuje.
Ložiska mě stály 2950,-Kč "originál" přesné rozměry neznám ale pouze jejich
označení (EC 122 18 FRANCE SNR, EC 122 38 FRANCE SNR). Poté je ještě třeba gufero poloosy 110,-Kč. Práci zamozřejmě nepočítám. V hromadě jsem to měl za týden jelikož jsem to dělal po večerech. Vyndat převodovku z Volva je jednodušší než z Favorita o Octavce ani nemluvě. :lol:

Snad to pujde
This topic is 13 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400 - opravy“