nivomat náhrada???

Pro sedmy a devítky

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 1 week old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
slava

nivomat náhrada???

Příspěvek od slava »

slyšel jsem že se dají nivomaty nahradit nějakým tlumičem co se dofukuje vzduchem nevíte o tom něco? kdo je vyrábí?
/prej dokonce na V70 ale já je potřebuju na 960 II. rv 96 kombi

/prostě furt vymejšlím jak nedat za zadní tlumiče 2*9tisíc to je od Kučery nejlevnějc co jsem sehnal/

/amíci ho maj za 2*239dolaru ale poslat si je s tím nemám zkušenost/

/předělávat zadní nápravu na pružiny to je taky asi moc??/

díky za info

Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Zkus se zeptat těhle:
http://www.w-und-g.de/

Na mojí V70 je měli za polovinu Kučerovy ceny. Na Tvojí 960 1995- mají bohužel v katalogu http://www.w-und-g.de/download/wg70090025052006.pdf cenu na dotaz.

V pohodě komunikují mailem a anglicky.

bidak

Re: nivomat náhrada???

Příspěvek od bidak »

slava píše:/předělávat zadní nápravu na pružiny to je taky asi moc??/
je to za min nez nivomaty, ale podle rocniku soudim, ze nemas vinuty pruziny, ale pricne listove peeeero, coz variantu vymeny prusin za silnejsi + obyc tlumice predem vylucuje ze hry

travex

Re: nivomat náhrada???

Příspěvek od travex »

slava píše:slyšel jsem že se dají nivomaty nahradit nějakým tlumičem co se dofukuje vzduchem nevíte o tom něco? kdo je vyrábí?
/prej dokonce na V70 ale já je potřebuju na 960 II. rv 96 kombi

/prostě furt vymejšlím jak nedat za zadní tlumiče 2*9tisíc to je od Kučery nejlevnějc co jsem sehnal/

/amíci ho maj za 2*239dolaru ale poslat si je s tím nemám zkušenost/

/předělávat zadní nápravu na pružiny to je taky asi moc??/

díky za info
pokud mas opravdu 960 II tak mas smulu a muzes zacit shanet nivomaty. Nahrada neexistuje - tu sezenes vyjradne na starsi typ napravy nez mas na aute.

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

slava

nahrada nivomat

Příspěvek od slava »

tak si to musím přebrat Travex tvrdí že to nejde Tusla píše zkusit dotaz na ty němce co maj v katalogu na dotaz a bídak by montoval pružiny ale já tam žádný nemám ani na ně uchyty takže nevím co všechno by se muselo vymněnit případně mi někoho doporučte protože to bych nechal na servisu

díky za další info

travex

Re: nahrada nivomat

Příspěvek od travex »

slava píše:tak si to musím přebrat Travex tvrdí že to nejde Tusla píše zkusit dotaz na ty němce co maj v katalogu na dotaz a bídak by montoval pružiny ale já tam žádný nemám ani na ně uchyty takže nevím co všechno by se muselo vymněnit případně mi někoho doporučte protože to bych nechal na servisu

díky za další info
ty uz mas napravu s pricnym listovym perem, tam to opravdu nejde. Jde to u starsiho provedeni napravy s vinutymi pruzinami, kde vymenis jak pruziny tak tlumice. Jinak to co u Guntera a Wagnera sezenes taky u scantechu.... http://www.saabtuning.cz

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

bidak

Re: nahrada nivomat

Příspěvek od bidak »

slava píše:tak si to musím přebrat Travex tvrdí že to nejde Tusla píše zkusit dotaz na ty němce co maj v katalogu na dotaz a bídak by montoval pružiny ale já tam žádný nemám ani na ně uchyty takže nevím co všechno by se muselo vymněnit případně mi někoho doporučte protože to bych nechal na servisu

díky za další info
pokud tam nemas vinuty pruziny, tak tam mas pricny listovy pero a v tom pripade mas smulu
osatne je to jasny uz podle roku vyroby Tveho mazlika, ktery jsem predtim jaxi prehledl
This topic is 14 years a 1 week old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „700 / 900 - opravy“