Stresni okno

Malé, ale Volvo...

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 2 days old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Stimpy

Stresni okno

Příspěvek od Stimpy »

Ahoj lidi,

najde se nekdo, kdo by mel zkusenost s tovarnim stresnim oknem? Je zkrizeny a nefunguje jak ma. Vysledek opravy nemusi byt spravne fungujici okno, ale aspon sedici v rovine... Tak kdyby jste prosim Vas nekdo vedel, jak ho rozebrat, seridit a slozit, popr aspon rozebrat, ozvete se prosim... Diky.
Muzete sem, SZ, popr. tel: 777 827 448
Budu Vam nesmirne zauzlovan...

GDPR_user

Příspěvek od GDPR_user »

Stimpy píše:Jasne ze sibr :)
Pokud je to stejné jako na sedmě tak s největší pravděpodobností je prasklá kolejnička.Pokud ano tak buď sehnat z jiného okna nebo mohu vyrobit.

Stimpy

Příspěvek od Stimpy »

Ale jak se k ty kolejnicce dostanu? :?: Sibr se mi uz nejak nechce zasouvat dovnitr, bez problemu jde otevrit akorat nahoru...

GDPR_user

Příspěvek od GDPR_user »

Stimpy píše:Ale jak se k ty kolejnicce dostanu? :?: Sibr se mi uz nejak nechce zasouvat dovnitr, bez problemu jde otevrit akorat nahoru...
Když jej otevřeš nahoru tak jdou kolejničky po stranách viděl,další varianta je zkusit po šíbru poklepnout aby poskočil dolů pokud potom půjde zasunout doporučuji sametku namazat mýdlem

Stimpy

Příspěvek od Stimpy »

Taxem do toho koukal a jedna kolejnicka mi zustala v ruce; na nicem nedrzela (ta u ridice), to je asi spatne, co? Koukal jsem na tu druhou, jsou skoro stejny, ale ne uplne... Jeste si s tim budu muset pohrat...
This topic is 14 years a 2 days old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400“