Sport Styling package na V50

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Referee

Sport Styling package na V50

Příspěvek od Referee »

Ahoj lidi, strasne se mi libi na nove V50 Sport styling package. Trochu se ale obavam toho sportovniho snizneho podvozku. U V40 jsem na nej neslysel zadnou chvalu. Nemate s tim nekdo nejake zkusenosti? Jaky mate nazor? Kdybyste treba vedeli nejaky odkaz, tak ho sem prosim dejte.

Diky moc.

jiri gajdarus

Re: Sport Styling package na V50

Příspěvek od jiri gajdarus »

Referee píše:Ahoj lidi, strasne se mi libi na nove V50 Sport styling package. Trochu se ale obavam toho sportovniho snizneho podvozku. U V40 jsem na nej neslysel zadnou chvalu. Nemate s tim nekdo nejake zkusenosti? Jaky mate nazor? Kdybyste treba vedeli nejaky odkaz, tak ho sem prosim dejte.

Diky moc.
No já mám na S40 sportovní podvozek a maximální spokojenost. Trochu tvrdší, ale zase maximální jistota v zatáčkách. A ani třeba tlumiče nejsou o nic moc dražší. Ale je fakt, že V50 kterou prodávám má podvozek normální a je to podstatně komfortnější jízda. Asi bych na V50 doporučil jen nějaké ty spoilery, ale podvozek nechat nesnížený.
This topic is 14 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“