Automat za studená dost kopne

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9
Registrován: 9 roků
Bydliště: Plzeň
Vůz: V70 2,4T AWD

#1 Automat za studená dost kopne

Příspěvek od Ondra86 »

Ahoj,
při zařazení "D" mi převodovka s autem dost škubne. Vždy jen poprvé po nastartování a studeném motoru. Když vyjíždím z parkoviště a musím víckrát řadit D R tak je to OK. Je to tedy cítit ale nehodí to s celým autem. Jinak obecně bych řekl že auto řadí normálně.
Otázka zní: je ti normální? Popř. Co udělat aby se to nerozsipalo :)
Rovnou predejdu otázce zda jsem měnil olej v převodovce - neměnil a nevím jestli někdy někdo měnil :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 60
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: Volvo S60 2,4 135kW MY02
Bydliště: Praha

#2 Automat za studená dost kopne

Příspěvek od Poljot »

Dobrý podvečer Ondro. Můj příspěvek Tě asi nepotěší..
1. Nerozsypalo je s Y
2. Mohl sis o problému tady něco přečíst (pokud nejsi líný)
3. Do Prahy to nemáš daleko. Rozbij prasátko a zavolej Davidovi Patočkovi a) tomu rozumí, b) bude to pro Tebe ta nejlevnější varianta řešení...
Howk
_________________
VOLVO S60 2,4 MY02, VOLVO V50 2,4i MY 04

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1277
Registrován: 8 roků 9 měsíců
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
Vůz: Volvo S80 v8, 2008; Volvo S60 T5, 2002
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

#3 Automat za studená dost kopne

Příspěvek od marekbm »

hoj. na renaultu laguně mám tu samou převodovku (pokud máš aw55-50, u renaultu je to su01) a tam mi to dělá taky. začalo to po repasu co se mi spálila dopředná spojka. prý je to způsobeno nízkým tlakem oleje. repas rozvodky by to asi pořešil, ale raději jsem to vyřešil přechodem k volvu bo much má víc. jinak mám to tak už cca 3 roky a pořád jezdí, jen to vymlátilo silenbloky.
_________________
.:::. Volvo S80 V8, MY2008 (severka alias black panther), Bluetooth PHM .:::. Volvo S60 T5, 2002 (zlatonka), Bluetooth PHM .:::.
Bylo: Volvo S80 V8, 2007 (slovenka) .:::. Renault Laguna II, Liftback II, Privilege, 2001, V6 24V .:::. Renault Laguna I, Liftback, RXT, 1999, 1.8 16V .:::. Renault 19, Hatchback, Storia, 1993, 1.4 8V
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“