SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEBATA

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#26 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Zítra, 2. dubna 2016, v 9:00 bude otevřeno ubytování pro tento sraz.
Vzhledem k omezeným možnostem ubytování přímo v kempu, resp. v chatičkách (100 míst), prosím zvažujte pečlivě, zda se akce opravdu zúčastníte, zda je nutné opravdu blokovat celou chatku pro např. 2 osoby, apod.
Pokud dojde ke změně, informujte, prosím hlavního organizátora (Zdeněk Neuman) např.o případném odstoupení od rezervace chatek, a to obratem, aby mohlo být ubytování podstoupeno jinému zájemci.
Pro zájemce o ubytování " pod střechou", na které se nedostane ubytování přímo v kempu, jsou připraveny další možnosti ubytování v blízkém okolí.
Pro účastníky, kteří zvolí ubytování pod stanem, v autě, v karavanu, pod širákem..., je míst dostatečně. V kempu jsou sociálky na velmi dobré úrovni, takže není problém víkend strávit i tímto méně komfortním způsobem.
Budu se těšit a zítra ráno se nepoperte. Mám Vás na povel, protože Zdenda je momentálně v zahraničí a já se s Vámi mazlit nebudu. :D

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#27 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Tak jsem si spočítala pravděpodobný stav přihlášených aut, asi 45 kousků, což do rekordu 170 aut na Dlouhých stráních je dost daleko!
Tak, co je s Vámi, kůže líný! :)

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#28 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

registr. karta.xlsx
(11.21 KiB) Staženo 97 x
V příloze byla zveřejněna registrační karta účastníka srazu.
V rámci urychlení registrace při příjezdu na sraz doporučujeme vyplnit barevná pole a odeslat SZ na můj nick.
Lze také vytisknout a předat osobně.
Kdo z nějakého důvodu nemá možnost vyplnit výše uvedenými způsoby, vyplní při příjezdu.
Díky
J.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 16
Registrován: 8 roků 10 měsíců
Bydliště: Klatovy
Vůz: V70 I 2,5TDi 5V

#29 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Bogami »

Registrace poslána :wink: Budou propagační letáky? Pomůžu s propagací v Klatovech a okolí... :) Pár volváku tu je :)

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 53
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#30 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od neuman zdenek »

Bogami píše:Registrace poslána :wink: Budou propagační letáky? Pomůžu s propagací v Klatovech a okolí... :) Pár volváku tu je :)
Ano v neděli budeme mít návrh, a pokud to půjde rychle, co bych chtěl tak v sobotu 16.4 budou k vyzvednutí večer v Běšinách k kempu.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 53
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#31 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od neuman zdenek »

Tento víkend provedena poslední dolaďovací návštěva Běšin, ohledně stravy a ubytování.
Strava (oběd) bude podávána nasledovně. Bude na výběr cca s osmi pokrmů a dvou polévek, je pamatováno i na vegetariány.
K večeři bude možnost k výběru i grilovaných pochutin, např. maso, klobása a jiné.
Snídaně bude formou švédských stolů a na přidělený poukaz.
S velkou pravděpodobností, bude možnost zakoupení točené zmrzky. Pokud situace dovolí, bude v sobotu dopoledne možnost zakoupení sladkostí a pekárenských výrobků od pekařstvý RENDL Sušice.
Systém podávání stravy, je dohodnut na bez zdejšího předchozího objednávání.
Veškérá konzumace nápojů a všeho ostatního, bude placena ihned a v hotovosti.
Datum pro zaplacení chatiček, je stanoven takto, nejpozději do poloviny května a to do neděle 15.5. 2016. Prosím uvádějte pro komunikaci s kempem, vaše jméno a číslo chatičky, né NICK.
Pro zaplacení chatičky, prosím použijte e-mail: eurocamp@besiny.cz a čekejte na zpětnou vazbu, ve smyslu dodání ubytovacího poukazu. V některých případech se jedná o společné ubytování dvou rodin v jedné chatičce, prosím řešte pletební a ubytovací situaci mezi sebou a né s kempem, tzn. je potřeba zaplatit celou chatičku a vzájemné finanční vyrovnání, pořešíte osobně mezi sebou. Doufám že jsem to napsal srozumitelně a je tedy potřeba se zmínit i o tom, že se jedná o ubytování na sraz Volvoklubu ČR. Pokud si budou chtít někteří účastníci srazu prodloužit víkend a to jak v před nebo po srazu, je na nich jak si tuto situaci pořeší. Tento týden bude hotový plakát s možností elektronického přeposlání od Blondýny. Prosím zájemce kteří mají možnost tisku (nejlépe barevný) aby S.Z. kontaktovali Blondýnu a ona Vám přes emailovou adresu přepošle plakát v el. podobě. Pokusíme se pár plakátů dovézt na sraz do Č. Šternberka.
Pro sponzory, bude zde možnost vyzvednut smlouvu na sponzorský dar, na sraz do Běšin.
Ještě bychom poprosili pár jedinců, kteří by nám chtěli pomoci s organizací na místě, aby kontaktovali mne a nebo Blondýnu přes SZ. Jedná se o parkování a vstupu/vjezdu do areálu.

Děkujeme Zdenek a Blondýna.

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 13069
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#32 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od raolsa »

Romulusw píše:
Jsou to tři dny, co nám na zahradu přiletěl párek rehků, tak jsem jim udělal včera dopoledne budku a pověsil ji na ořech.
Odpolede byli nastěhovaní. Tak mi zvedli náladu, že jsem někomu pomohl v bytové nouzi :D
neuman zdenek píše:
Něco podobného jsem viděl na cestách po Pobaltských státech, tuším že to bylo v Tallinnu, někde na nějakém vnitřním bloku baráků. Pár nadšenců tam mělo k dispozici nějaké to hoblované prkno,mafla a aku vrtačku a s cizími dětmi, jak jsem pochopil, tam vyráběli (montovali) krásné ptačí budky, které si pak odnášeli. Natolik mě to zaujalo že mám v úmyslu něco podobného připravit pro děti v Běšinách, aby si sami smontovali s připravený skládanky, ptačí budku. Problém asi pro mě bude, sehnat za přijatelný finance pár hoblovaných prken s kterých bych ty skládanky připravil(nařezal).
neuman zdenek píše:Natolik mě to zaujalo že mám v úmyslu něco podobného připravit pro děti v Běšinách, aby si sami smontovali s připravený skládanky, ptačí budku. Problém asi pro mě bude, sehnat za přijatelný finance pár hoblovaných prken s kterých bych ty skládanky připravil(nařezal).
Kouknu doma jestli bych nějaká prkna našel a skládanky eventuálně se sousedem připravil. O kolik kusů budek by se jednalo?
Romulusw píše:
Jsou to tři dny, co nám na zahradu přiletěl párek rehků, tak jsem jim udělal včera dopoledne budku a pověsil ji na ořech.
Odpolede byli nastěhovaní. Tak mi zvedli náladu, že jsem někomu pomohl v bytové nouzi :D
Přílohy
Finsko 2016 241.jpg
Finsko 2016 240.jpg

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 53
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#33 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od neuman zdenek »

raolsa píše:
neuman zdenek píše:Natolik mě to zaujalo že mám v úmyslu něco podobného připravit pro děti v Běšinách, aby si sami smontovali s připravený skládanky, ptačí budku. Problém asi pro mě bude, sehnat za přijatelný finance pár hoblovaných prken s kterých bych ty skládanky připravil(nařezal).
Kouknu doma jestli bych nějaká prkna našel a skládanky eventuálně se sousedem připravil. O kolik kusů budek by se jednalo?
Nevím? 10-15 skládanek, prostě aby ty vaši potomci nečuměli pořád jen do kompů a zjistili, že je také příroda s životem kolem nás. :twisted: :D
V tom případěš je ti jasný, že se o to budeš na srazu starat. :D :D

GDPR_user

#34 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od GDPR_user »

neuman zdenek píše: Nevím? 10-15 skládanek, prostě aby ty vaši potomci nečuměli pořád jen do kompů a zjistili, že je také příroda s životem kolem nás. :twisted: :D
Myslím,že to je naprosto svělý nápad. :good:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 53
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#35 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od neuman zdenek »

martinopel píše:
neuman zdenek píše: Nevím? 10-15 skládanek, prostě aby ty vaši potomci nečuměli pořád jen do kompů a zjistili, že je také příroda s životem kolem nás. :twisted: :D
Myslím,že to je naprosto svělý nápad. :good:
Martine díky, opravdu mě to dostalo a s velkým zaujetím jsem na to čuměl jak puk. Možná že ještě na tom světě, není tak úplně všechno v háji.

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 13069
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#36 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od raolsa »

Jasný, to není problém. Ale nejdřív kouknu jak jsem na tom s tím materiálem. :search:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 53
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#37 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od neuman zdenek »

raolsa píše:Jasný, to není problém. Ale nejdřív kouknu jak jsem na tom s tím materiálem. :search:
Díky a také se budu snažit něco splašit a popřípadě připravit.

Shadow
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1729
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70II

#38 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od Shadow »

Já bych asi neměla problém vzít z práce zbytky OSB desek, pokud by byl zájem a nějaké odřezky KVH... A napadlo mě už dřív, že mám v zásobě korálky a jiné komponenty na výrobu bižu, nemám na to moc čas, takže bych něco mohla dát k dispozici k zabavení malých slečen.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 53
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#39 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od neuman zdenek »

Shadow píše:Já bych asi neměla problém vzít z práce zbytky OSB desek, pokud by byl zájem a nějaké odřezky KVH... A napadlo mě už dřív, že mám v zásobě korálky a jiné komponenty na výrobu bižu, nemám na to moc čas, takže bych něco mohla dát k dispozici k zabavení malých slečen.
Výborně na kluky budeme mít raolsu a na holky Shadow :good:
Prosím mod. o přesunutí této debaty ohledně pomoci na srazu do patřičného topiku.
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=15&t=51390&p=637780#p637780
Děkuji.

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 7512
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#40 Co mě dnes potěšilo - pobavilo :-)

Příspěvek od Petr Marek »

neuman zdenek píše:Nevím? 10-15 skládanek, prostě aby ty vaši potomci nečuměli pořád jen do kompů a zjistili, že je také příroda s životem kolem nás. :twisted: :D
V tom případěš je ti jasný, že se o to budeš na srazu starat. :D :D
=@ :good: Tak to je naprosto geniální nápad, moc rád pomůžu s workshopem! :good: =@

P.S. Radku dej vědět, pokud by bylo potřeba něco připravit dopředu.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#41 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Připomínám:
registrujte se mi.
Děkuji
Přílohy
registr. karta.xlsx
(11.21 KiB) Staženo 48 x

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#42 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Máte ještě někdo zájem o zaslání letáků na rozdávání kolegům volvistům. Jedná se elektronickou verzi s možností vlastního tisku.
Posílejte mi přes SZ e-mailové adresy, kam bude soubor zaslán.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 53
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#43 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od neuman zdenek »

Jana N.-Blondýna píše:Máte ještě někdo zájem o zaslání letáků na rozdávání kolegům volvistům. Jedná se elektronickou verzi s možností vlastního tisku.
Posílejte mi přes SZ e-mailové adresy, kam bude soubor zaslán.
V sobotu budou k dispozici, plakáty, letáčky a volné vstupenky pro sponzory.

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 7512
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#44 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Petr Marek »

Jana N.-Blondýna píše:Máte ještě někdo zájem o zaslání letáků na rozdávání kolegům volvistům. Jedná se elektronickou verzi s možností vlastního tisku.
Posílejte mi přes SZ e-mailové adresy, kam bude soubor zaslán.
Já jsem si letáky vytisknul ve formátu A5 a dávám je Volvům za stěrače. Tak to třeba zaujme i někoho mimo klub...

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#45 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

To Ti děkujeme, tak to taky bylo myšleno. :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 61
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V50 2.0D 100kW r.v.2004

#46 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od pilsner87 »

Jen se zeptám možná hloupě ale... Chápu dobře, že když přijedu v pátek večer a odjel bych v neděli ráno budu platit za tři dny tj. 600kč za osobu (popřípadě 1200 za dva lidi ) ?? Díky. Jarda

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#47 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Honza »

pilsner87 píše:Jen se zeptám možná hloupě ale... Chápu dobře, že když přijedu v pátek večer a odjel bych v neděli ráno budu platit za tři dny tj. 600kč za osobu (popřípadě 1200 za dva lidi ) ?? Díky. Jarda
Jo, chápeš to dobře, většina lidí přijíždí v pátek a mizí v neděli.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#48 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

pilsner87 píše:Jen se zeptám možná hloupě ale... Chápu dobře, že když přijedu v pátek večer a odjel bych v neděli ráno budu platit za tři dny tj. 600kč za osobu (popřípadě 1200 za dva lidi ) ?? Díky. Jarda
Ne, ne. Platí se za páteční program od 21:00 a sobota celý den.
Tedy pokud přijedeš volvem, jsi účastník srazu, platíš 400,- na víkend/osobu.

Jeníku nešiř paniku.

DOJEZDNÉ, VSTUPNÉ, STARTOVNÉ nebo tomu říkejte jak chcete, se platí za pátek a sobotu!!!!
Naposledy upravil(a) Jana N.-Blondýna dne 25 dub 2016 10:57, celkem upraveno 1 x.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 39
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#49 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Pro jistotu:

STARTOVNÉ a VSTUPNÉ
člen VK ČR 150,- Kč/ den
účastník srazu 200,- Kč/ den
ostatní 350,- Kč / den
děti 0 – 7 let zdarma
děti 8 – 15 let 100,- Kč/ den
sponzoři srazu zdarma

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#50 SUŠICKÝ X. SRAZ/ŠVÉDSKÉ PLECHY II. 3.6-5.6 2016 INFO/DEB

Příspěvek od yoby »

Ty woe Jani, nikdy jsem neprskal, ale že bych byl nadšenej z toho, že vyplácnu za pátek navíc 400 stovky za famílii, který bude fakt večerní program od 21hod u zadku, protože dávno budou chrápat na chatce....
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“