Pls help - firmware Gromu, vydání středového panelu = nouzák

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Vůz: V70 D5 AWD 2007
Bydliště: Praha

#1 Pls help - firmware Gromu, vydání středového panelu = nouzák

Příspěvek od sergej.novosibirsk »

Ahoj - jelikož jsem človíček šťouravý a nebyl jsem spokojený s funkčností Gromu s telefonem, nachystal jsem aktualizaci jeho firmware. Bohužel jsem netušil, k čemu to až může dojít. Abych se podíval, jaký přesný typ Gromu mám, vyndal jsem středový panel s radiem, abych zjistil, že je Grom beztak nainstalovaný někde jinde. Avšak po zpětné instalaci se začaly dít divné věci - zřejmě původem elektrického. Nyní se auto nalezá ve stavu nouze, kdy hlásí závadu ABS/EBD a že mám bezpečně zastavit + nouzák. A celkově se chová divně elektricky, vnitřní osvětlení kolabuje a auto samozřejmě nestartuje a tak. Tušíte, co jsem mohl kde zničit? Pomůže někdo nějakým zázračným postupem, jak vše opravit a nahodit? Případně najde se nějaký dobrodinec z Prahy 10, který by se stavil?
Předem díky za pomoc a rady.

EDIT:
Toto vypadá jako podobný problém: http://www.matthewsvolvosite.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=38336
Je možné, že je třebas nějaký špatný kontakt u zapojení něčeho ze středového panelu, aby to dělalo toto a způsobovalo nějaký zkrat nebo ztrátu proudu?
Je možné, že by došlo k poruše toho CCM nebo CEM?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 329
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Pohjola

#2 Pls help - firmware Gromu, vydání středového panelu = no

Příspěvek od Ykka »

Nechceš to spíš znovu rozdělat a podívat se, jestli jsi někde neskřípnul kabel?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Vůz: V70 D5 AWD 2007
Bydliště: Praha

#3 Pls help - firmware Gromu, vydání středového panelu = no

Příspěvek od sergej.novosibirsk »

Ykka píše:Nechceš to spíš znovu rozdělat a podívat se, jestli jsi někde neskřípnul kabel?
Ju, už se stalo, diky. Nakonec to vypada na spatnou nebo nedobitou baterku. Pri pripojeni jine - mensi - elektronika nabehne a zadny errory nehlasi, nicmene auto natocit nejde. Prave jdu stavajici merit. Zahadou zustava, proc se tak rychle vybila (je rok stara, bohuzel nejaka Starline Cina).
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“