850 prestavba na LPG

jak si doma vyladit motor apod.
This topic is 14 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
honzAK
Vůz: byla v70 a 740gle

850 prestavba na LPG

Příspěvek od honzAK »

Ahoj, zajimaji me Vase zkusenosti a postrehy co se tyce LPG. Na kolik Vas to vyslo ( samozrejme ze ofiko, ne doma na koleni ), jak jste s tim spokojeny, spotreba a co na to auto? Konkretne mi jde o T5 z 96. Rozhoduju se co noveho si poridim, s tim kolik v tom najedu za rok se mi diesel asi moc nevyplati ( 30k km ).
Diky za info.

Jinak jestli jsem to dal do spatny sekce, tak prosim moderatory at to presunou.

tomasba

Re: 850 prestavba na LPG

Příspěvek od tomasba »

honzAK píše:Ahoj, zajimaji me Vase zkusenosti a postrehy co se tyce LPG. Na kolik Vas to vyslo ( samozrejme ze ofiko, ne doma na koleni ), jak jste s tim spokojeny, spotreba a co na to auto? Konkretne mi jde o T5 z 96. Rozhoduju se co noveho si poridim, s tim kolik v tom najedu za rok se mi diesel asi moc nevyplati ( 30k km ).
Diky za info.

Jinak jestli jsem to dal do spatny sekce, tak prosim moderatory at to presunou.
Ve Volvu nebejvá problem s LPG ale de li o T5 tak je to večí investice na montaž.Orijentačně se ceny pohybujou kolem 42-52tis zaleží na výběru výrobce systenu sekvenčního vstřikování.Spotřeba-při klasycké jizde jezdim za 12l a po schvalení bodového systemu kdy dodrzuju rychlost jezdim za 10l.Jinak auto snaší LPG dobře zatim sem s nim neměl problemy.V připadně zajmu o přestavbu se mužeš obratit na tomasba@centrum.cz

honzAK
Vůz: byla v70 a 740gle

Příspěvek od honzAK »

Diky, poslal jsem ti mail.
This topic is 14 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Jak co vyladit???“