ELEKTROINSTALACE: Xenony V40 mod. r.2001

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Schumi_01
Vůz: C70 2,4i Momentum MY08

Příspěvek od Schumi_01 »

Jojo...přesně tohle trafo...bude to tim, už mi moc možností asi nezbývá.
Včera večer se baterka dobila do plna a stejnej výsledek...
...večer předtim sme jen prostříkli kontakty toho trafa a ráno v garáži se to rozsvítilo v podstatě už pořádně ale zase to zabliklo a zhaslo, to samý párkrát za sebou...
Ale sehnal sem si tady od kamaráda jednoho maníka přes xenony, tak snad dneska už něco vyřešíme odpoledne.
Ale je tam fakt sakra málo místa...i na vyndání tý výbojky. Světlo a blatník budou asi muset dolu.

Marek
Vůz: Škoda SuperB 1.8T Elegance

Příspěvek od Marek »

Staci koupit uni prestavbovou sadu a dokoupit vyboky do patice H7.Ja to budu resit taky tak.
Sadu uz mam (stala me 2200) a ted uz jenom koupit H7 vybojky.
Jinak prodam 2 vybojky D2R,jsou to Osram - cena dohodou.
Zatim Marek

icemaker

Příspěvek od icemaker »

Marek píše:Staci koupit uni prestavbovou sadu a dokoupit vyboky do patice H7.Ja to budu resit taky tak.
Sadu uz mam (stala me 2200) a ted uz jenom koupit H7 vybojky.
Jinak prodam 2 vybojky D2R,jsou to Osram - cena dohodou.
Zatim Marek
To je fakt hlina :lol:, prvni cenu kterou sem onehda dostal od jednoho volvoneeemanda byla 22tis za jete Xenony. Pak mi je v polsku na trhu dilu nabizeli za 10tis. (ale nevedel sem jak to ma vlastne org.vypadat tak sem to nevzal). Pak sem sehnal firmu ktera to umi prestavet od 9tis vc. DPH (coz mi prijde cena prinejmensim slusna). Ale tvoje reseni me fakt natchlo :c). Nejraci si na aute delam sam, asi jako vetsina lidi na tomdle foru :wink: a navic zachovani patice H7 mi prijde uplne genialni.
S tema vybojkama se dohodneme, podivam se nekde po prestavbovych sadach. Ty mas sadu od Osramu?

Marek
Vůz: Škoda SuperB 1.8T Elegance

Příspěvek od Marek »

Ja mam sadu tusim z RS fabie ,ale to odkud je vicemene sumak.
Jsou to traficka a vybojky a kdyz hodne zahledas,tak je za tyhle penize sezenes.Jinak ja je umim sehnat taky - okolo tech 2200-2500,podle toho jak se zadari.
Vybojky do patice H7 sezenes taky,ale uz stoji pecku-nejmin cca 1300Kc-ks a to je dalsich 2600 navrch.Tak to si s tim radsi pohraju a vyrobim meziplisky do kterejch se na H7 uchytnou ty vybojky D2R.
Jeste uvidime.Jinak vybojky mam Osram.
Zatim cusik Marek

Schumi_01

Příspěvek od Schumi_01 »

No dobrá...výbojka je na místě a svítíme :D
Ale to sklo toho světla je špinavý jak to bylo špatně nasazený a zamlžovalo se...chtělo by zevnitř vyčistit, vypadá to blbě, jako když svítí obyč. žárovka :cry:
A navíc vypadla ta naklápěcí technika...ta chce taky docvaknout zpátky.
Takže jak vyndat světlo? :wink: Už by bylo venku...samotný světlo neni problém vůbec, ale brání nárazník, jen krajíčkem plastu...je potřeba taky dolu předpokládám :cry: A na něj jak a kde???
Díky :wink:

Conan
Vůz: Jeep Cherokee Limited 3.2 V6

Příspěvek od Conan »

Já sem vyndal světlomet aniž bych demontoval nárazník. Ale je pravda, že ten můj přední nárazník nějak uplně přesně nesedí ...
Bylo: Volvo XC 90 2.5T AWD, B5254T (154kW / 5000 ot.min, 320Nm / 1500-4500 ot.min), 6.st manuál, MY 2005, LPG (MAGIC III);Volvo V40 T4, B4194T (147kW / 5500 ot.min, 300Nm / 2400-3600 ot.min) (r.v. 1998)

GDPR_user

Příspěvek od GDPR_user »

Tak bohužel jsem schopen sehnat pouze trafo pro žárovku s integrovaným předřadníkem

Schumi_01

Příspěvek od Schumi_01 »

Tak světlo už se mi podařilo vyndat...a zjistil sem, že nejenom že byla vyskočená ta štelovací mechanika ale u jedný z nich se ulomil i ten plastovej držáček kolem šroubku kterym se to šteluje...to jest problém poskakování volnýho světla, víceméně vyřešen, ted to drží a vrklá se jen do strany :lol:

A ted problém "špinavýho" světla a žlutýho obyčejně žárovkově svítícího xenonu...
Budu potřebovat někde splašit ten bakelit co je kolem výbojky, je nad ní trošku matnej a ne tak lesklej a hlavně kousek i do oranžova fleky, prosvítá ten podklad pod tou lesklou vrstvou.

Takže má někdo tip kde to splašit někde poblíž severu nejlíp a případně i odhad ceny? Na ten bakelit i ten plastovej štelovací ksindl (neni to přímo ta mechanika štelovací do strany, ale to co neni vidět když se světlo nevyndá) :D Ví někdo co je to za servis/vrakoviště ve Cvikově?

kempes
Vůz: V40 T3 2015

Příspěvek od kempes »

Asi jsi to nefotil, když jsi to měl venku, co?

Schumi_01

Příspěvek od Schumi_01 »

kempes píše:Asi jsi to nefotil, když jsi to měl venku, co?
Bohužel...tohohle pochybení jsem si vědom :lol:
Foták hodně daleko a telefon mi výjimečně kleknul protože sem byl bez nabíječky dlouho a teprve až pak jel domů kde byla...
This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“