Další Moravský Mini - Poděkování

Jak bylo... (původní - MINIsrazy)
This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
DejFe
Vůz: Služební

Další Moravský Mini - Poděkování

Příspěvek od DejFe »

Děkujeme organizátorům za další výborný sraz , sice chybělo předvedení demoličního teamu v akci ale to se v brzké době napraví :wink:

Kdo fotil ať sem přihodí pár fotek , ať je na co koukat
:arrow:

Fery
Vůz: Volva

Příspěvek od Fery »

Já myslím, ze se demoliční tým ještě předvede. Lidičky budou vozit auta z venku a ty původní jejich budou dávat nám zadarmo a rádi.
Jinak veškerý materiál ze srazu je ještě ve foťáku a kameře. Ani jsem ho ještě sám neviděl. Jinak veškerý ostatní - co jsem kdy s váma nafotil a natočil(včetně videa)- je u Standy na zkopírování. S důvěrou na něj ...

Roger
Vůz: V70T6 AWD08 goldAT/V70R AWD98 silverM

Sraz u Lubose

Příspěvek od Roger »

Taky se připojuju s poděkováním Lubošovi a jeho manželce za skvělé pohoštění, za super maso z šutru, za vylovené piva, za skvěle předělanou garáž na Home Cinema.

Standovi dík za promítačské schopnosti.
Dík všem za přinesené záznamy různého obsahu... a za zaznamenání srazu samotného.
Na to ze to byl Minisraz tam byla zastoupena Volva velmi pestre:
2, 4, 7, 9, S a V40, XC90... nekteri byli ale jen kratce,jestli se pletu opravte me. Dik
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

já bych se taky přidal k poděkování, i když moje účast byla poznamenaná nepřízní osudu. Pro ty co mi nevěří opakuji, že se ženě udělalo fakt blbě, má po operaci strašně nízkej tlak a ve vedrech omdlívá. Takže jsem sice nemohl vychutnat pohodlíčko a program, který Standa s Lubošem připravili, ale přesto děkuji za obětavost a chuť dělat něco pro druhé. Výstava veteránů byla skvostná, škoda že kvůli dálnici min. Šimonovského a debilním kamionistům jsem dorazil s asi dvouhodinovým zpožděním.

P.S. Když jsem cestou zpátky vždycky asi po dvaceti km potkal dvojici či trojici kamionů jak se předjížděj, proklínal jsem poslance s jejich doplňky k zákonům.
This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“