ŘÍZENÍ: Táhne doprava

Moderátor: wickey

This topic is 2 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
René

Re: ŘÍZENÍ: Táhne doprava

Příspěvek od René »

Celé řízení? To je asi pálka co? Doufám, že mě to nečeká.
TOYOTA RAV4, 2,0i, 2002, modrá metal.

Kubik
Vůz: V50-1.6D-'05

Příspěvek od Kubik »

Ahoj, ja mam podobny problem jako ty. Geometrii jsem delal nespocetne krat, a porad to lehce tahne doprava. Nedavno jsem si zmeril ale vzdalenost zadniho kola od predniho na prave a na leve strane. Na prave strane jsou kola bliz k sobe. Kamos co dela ve Fordu mi rikal, ze to jde seridit (nastavit spravne predni napravu), pak se ale musi znova delat geometrie. Takze az budu mit cas, zajedu k nemu a zkusime to. Pry se tento udaj na geometrii casto prehlizi... Nekdy staci vzit obyceny metr a budes chytrejsi jak cela slavna digitalni geometrie...

strycf

Příspěvek od strycf »

V našem autoservisu tvrdí že pokud auto někam táhne,je to v 90% případů gumama.

René

Příspěvek od René »

strycf píše:V našem autoservisu tvrdí že pokud auto někam táhne,je to v 90% případů gumama.
To je pravda, ale já mám už třetí sadu a je to stále stejné. Už si na to zvykám.... :%) :%) :%)
TOYOTA RAV4, 2,0i, 2002, modrá metal.

Volverína
Vůz: Volvo Xc 70 Cross country

Příspěvek od Volverína »

Ahoj všem,

já ať jsem tam dala jakýkoli pneu, natočí se mi volant doprava a následují ho po chvilce i kola. včera jsem byla na geometrii a něco plácali o tom, že to mám zarezlé, že by to chtělo vyndat a vyčistit... to, že to táhne doprava už jsem si za dva roky zvykla, horší je, že to teď začalo dělat zvuk, jako bych měla v háji ložisko - jenže to slyším jen, když se snažím auto držet rovně mírným táhnutím volantu doleva a nebo v zatáčkách .. když se tak zamýšlím, když je vozovka vlnitá slyším to taky :o :o .... důležité je se zmínit o tom že jsem měnila oba přední tlumiče a na té pravé straně i doraz péra... někdy si říkám, jestli by nebylo lepší jezdit na kole ( TO MĚ HNED PŘEJDE KDYŽ SI DO TOHO AUTA SEDNU :roll: ) ... neznáte někoho v okolí Loun, kdo by tomu rozuměl a mohl by se na to podívat a poradit mi?
This topic is 2 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“