Špatné emise

Malé, ale Volvo...

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
DonSalieri
Vůz: Volvo V70 2.4 LPG 2004

Špatné emise

Příspěvek od DonSalieri »

Je to asi 2 dny co se mi rozsvítila kontrolka ŠPATNÉ EMISE.V příručce je napsané,že to může vést až k poškození katalyzátoru.Čím by to mohlo být a jak závadu odstranit???? :?: :?:

Marek Vild

Příspěvek od Marek Vild »

Jediné co Ti teď mohu poradit je zavolat do Auto Hase, http://www.autohase.cz a přeptat se na to. Po telefonu Ti bezplatně poradí, čím by to mohlo být.
Opravu ovšem bezplatně neudělají, ale i diagnóza je pomoc :wink:

Jinak, jsi napsal dost málo informací o svém autě, víme akorát, že je to Volvo, téměř jistě benzín. Takže zkus jít trochu do detailu, tj. co s tím kdy bylo, kolik to má najeto atd...

DonSalieri
Vůz: Volvo V70 2.4 LPG 2004

Příspěvek od DonSalieri »

Diky za rady volal jsem do Volva rikali ze mam chvilku pockat ze se to nekdy stane......Pockal jsem a zhaslo to....Takze jeste jednou dik....
This topic is 14 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400 - opravy“