Sněhové řetězy Thule Easy Fit a XC70 2014

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#26 Sněhové řetězy Thule Easy Fit a XC70 2014

Příspěvek od lukynen »

feroj píše:
lukynen píše:Pak je na snadě jestli platit řetězy za 8500,- když se dají koupit za 1500,- ;) jako aliby pro Österreich und Deutschland Police ;)
Já tedy za sebe musím říct, že je sice pravda, že vyžadují řetězy, nic méně jezdím lyžovat do Rakouska celkem často mám to kousek, ale ještě se mi nestalo , abych je někomu musel ukazovat natož je nandávat. Vždy jsem měl K autu řetězy, ale prodával jsem je s autem jako NEPOUŽITÉ.
Všechny cesty až do středisek bývají vždy perfektně uklizené. Musela by to být zrovna trefa abys jel v kalamitě a musel si řetězy nasadit.




Já též mám kousek dojez a jen jednou jsem se setkal s tím ,že musím mít řetězy jestli chci jet dál ,bylo to průsmykem do Itálie a byl jsem rád za ně ;) nemusely jsme čekat a zjistit že zavřeli cestu dvě hodiny po nás :ROFL:
Naposledy upravil(a) lukynen dne 29 led 2015 17:55, celkem upraveno 1 x.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 563
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo

#27 Sněhové řetězy Thule Easy Fit a XC70 2014

Příspěvek od Ivo108 »

Ty řetězy se velmi osvědčily ... dal jsem za ně desítku (nakonec byla ostrá verze dražší než slíbená "demo verze" - a soudruzi v auto palace se u pokladny upřímně divili že to je dražší než mysleli ... :oops: ) a pak jsme týden v italských alpách neviděli na cestách ani zrnko sněhu (jenom na kopcích uměle zasněžované :)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“