nove stranky volva

Různé Volvo-odkazy...
This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
shark

nove stranky volva

Příspěvek od shark »

mozna uz jste zaznamenali, oficialni stranky jsou nove a predelane...a samozrejme jsou tam uz nove modely s80,..

no, ale tezko se mi tam hleda cenik...;-)
zatim se mi to nepovedlo

S60 R ( zatim jen muj sen )
V70 D5 AWD ( ale tohle je praktictejsi )

[ONLINE]

shark

Příspěvek od shark »

tak jsem si nasel cenik jinde a jen tak jsem si spocital, kolik by stala moje vysnena V70 .

moc jsem to nesetril a dal tam opravdu temer vse, co bych v ni chtel. a ze toho neni malo, kdajaka blbinka, jindy zase pro me prakticka vec, atd... a dosel jsem k cene cca 1 810 000...a ono by se mozna par veci jeste naslo co tam dat.

no neni to malo, budu muset zacit vic setrit... :?

ale zase by to byla parada...hmmmm....tak a ted zase zpatky na zem, respektive do prace... :cry:

[ONLINE]

Schumi_01
Vůz: C70 2,4i Momentum MY08

Příspěvek od Schumi_01 »

A ted si tohle samý zkus na http://www.volvocars.de :D Německo nemá z nás nikdo dost daleko na to aby se mu nevyplatilo ušetřit dobrejch 300 000,- při takhle plný výbavě...zkus a uvidíš, tim spíš s dnešní silnou Korunou :lol:

DejFe
Vůz: Služební

Příspěvek od DejFe »

Na VAC webu jsem asi pred tydnem byl , moc novej mi nepřišel ale nebyl jsem stavu najit Create Own VOLVO - kdo to má hledat v ceniku , nemci to tusim porad maji :arrow:

shark

Příspěvek od shark »

no, cesky volvo stranky se zmenily dost, vypadaj ted stejne jaky ty nemecky, na ktere odkazuje schumi.

ten konfigurator zrusili na ceskem webu cca pred rokem, mozna je to jeste dele.

pravda ale je ze nebyl moc smerodatnej. zapocitaval nektere polozky vicekrat atd. mozna i proto ho tam nenechali.

ps - schumi, mas nejakej zmatek ve vzkazech na svych strankach....jsou tam videt nejaky html kody nebo co...

[ONLINE]
This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Zajímavé odkazy na internetu“