740 2.3 táhla převodovky

Pro sedmy a devítky

Moderátor: wickey

This topic is 13 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
nora

740 2.3 táhla převodovky

Příspěvek od nora »

ahoj,prosím vysvětlete mi jako laikovy co obnáší výměna táhel převodovky. některý kvalty tam nejdou vůbec, některý maj zase strašnou rezervu v řazení, někdy je to vařečka, kvrdlám s tím do všech stran anic tam nepadne. Až po zařazení zpátečky se to vše na chvíli vrátí do normálu. můžou to bejt ty táhla, nebo je to spíš celá převodovka? netušíte někdo na kolik ta sranda může vyjít. nebaví mě rozjíždět se jen na 3 tak to musím vyřešit.Díky Nora

GDPR_user

Re: 740 2.3 táhla převodovky

Příspěvek od GDPR_user »

nora píše:ahoj,prosím vysvětlete mi jako laikovy co obnáší výměna táhel převodovky. některý kvalty tam nejdou vůbec, některý maj zase strašnou rezervu v řazení, někdy je to vařečka, kvrdlám s tím do všech stran anic tam nepadne. Až po zařazení zpátečky se to vše na chvíli vrátí do normálu. můžou to bejt ty táhla, nebo je to spíš celá převodovka? netušíte někdo na kolik ta sranda může vyjít. nebaví mě rozjíždět se jen na 3 tak to musím vyřešit.Díky Nora
osobně bych to viděl na kulisu řazení.Pokud vím tak na sedmici je jedno táhlo které jde do převodovky.

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Tady bude asi rada bez prohlídky dost těžká. Takže pokud nejsi schopna si to opravit svépomocí, a to asi ne, jinak by ses neptala, tak nejlépe se obrať ne Marru Tel: 608230610 nebo přes SZ. Zajedeš mu to ukázet a on ti poradí i případně odhadne cenu. Jinak si myslím, že převodovka to nebude, ale těžko říct.

marra
Servisman

Příspěvek od marra »

martin ma pravdu tahlo je tam jen jedno a ty silonovy pouzdra nejsou na věčnost...pokud ovšem neni problem s vidličkou v převodovce, chtělo by to zkusit, podivat se na to...

GDPR_user

Příspěvek od GDPR_user »

marra píše:martin ma pravdu tahlo je tam jen jedno a ty silonovy pouzdra nejsou na věčnost...pokud ovšem neni problem s vidličkou v převodovce, chtělo by to zkusit, podivat se na to...
Jak to tenkrát dopadlo???

tompo

Příspěvek od tompo »

Nora říkala, že proběhla výměna pouzdra a pohoda 8)

Pablo

Příspěvek od Pablo »

Takže sedma ještě neprodána? :?: P.

tompo

Příspěvek od tompo »

Tak to bohužel nevim. :?:
Byl sem se na ní juknout někdy před 3mi týdny. Bohužel nezafinyšování topiků se stává klasikou :cry:
This topic is 13 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „700 / 900 - opravy“