Hands free / bluetooth modul

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Drack2

#1 Hands free / bluetooth modul

Příspěvek od Drack2 »

Zdravim vsechny,
Volvistou prvnich par dni. Koupil jsem V70tku 2.5t, kinetic s par drobnostmi vybavy navic.
Na stredovem panelu mam ovladaci prvky pro "telefon" (na volantu vsak ne), kdyz cokoliv z toho zmacknu, zobrazi se hlaska "vybava neni k dispozici" ci tak neco.
V servisu, kde jsem delal predkupni prohlidku, se pan servisak podivil, ze tam tyto prvky jsou. Pry to rozhodne neni bezne. Rikal dale, ze to vypada, ze auto ma i mikrofon. V menu zadna polozka na toto tema neni. Auto bylo koupeno z Operaku, takze nejake kutilske vymeny panylku jsou dost nepravdepodobne a nebyly soucasti zadneho servisu, ani pojistnych udalosti.
Otazka zni: nelze telefoni funkce aktivovat softwarove? Netus nekdo?

Diky moc

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 80
Registrován: 9 roků 11 měsíců
Bydliště: Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2.0T

#2 Hands free / bluetooth modul

Příspěvek od Jara11 »

Mám to stejně osazeno tlačítky i v nejnižší výbavě,píše to to samé. Prostě to ta výbava neobsahuje. Koukni někde ,co v tý výbavě má být.

Drack2

#3 Hands free / bluetooth modul

Příspěvek od Drack2 »

Dik za info.
Existuje nejaka moznost to nechat dodelat?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 33
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#4 Hands free / bluetooth modul

Příspěvek od nidy »

Ahoj,
to, že jsou na panelu všechna číselná tlačítka nic neznamená, pokud nad čtyřsměrným tlačítkem nalevo vedle menu není phone a na volantu napravo nahoře enter-exit. Když je tam My Key tak by to nemělo mít Bluetooth modul.
_________________
V 70 III 2.4 D Momentum MY 2009, S 60 T5 man. MY 2002, BMW R 1200 GS, bylo C 70 2.5 T MY 1998, bylo V 70 II D5, 11/2001, bylo S 60 R, 9/2005
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“