Řízení S60

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 28
Registrován: 9 roků 11 měsíců
Bydliště: Pardubice
Vůz: Volvo S60 2.4T

#1 Řízení S60

Příspěvek od Vilík 2.4T »

Zdravim, nevim co spis. Zasekava se mi volant, drive to bylo az od urcite rychlosti, ted to dela i pri mensich rychlostech.Volant stuhne a peru se s nim jak bez posilovace a pak se urve a jde ok a za chvilku zas. Prosel jsem cele rizeni a napravu tam je vse ok, zustava mi jedine cerpadlo serva nebo hreben rizeni. Zajimave vsak je,ze kdyz na zvedaku vyvesim kola tak mam zas 30 km klid. Nejhorsi je,ze to nedela pravidelne, klidne ujedu 100km a vse je ok a pak zas ujede 5 km a problem je tu znovu. Kdyz jsem autu daval na prdel v ramci testu tak se nic neprojevilo. Jaky je vas typ? Diky :wink:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 10
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Vůz: Alfa 166 2.4 D 20V, Aisin AW55-50

#2 Řízení S60

Příspěvek od bavoraczech »

Tak vyměnit servo je jednodušší. V servisu proto vždycky zkusí první to. Ale tak na 90% to bude ten hřeben řízení. Když by se zadrhávalo čerpadlo, tak by pravděpodobně kvičel řemen... U mě se to chovalo podobně jako popisuješ a byl to ten hřeben.

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#3 Řízení S60

Příspěvek od PINĎABC »

Pravděpodobně to bude kloubek řízení spodní, jestli to jde z tuha jen v určitých místech a jinak volně tak je to tutovka. tady je k tomu topik jak jsme to nedávno řešili :) https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=54&t=42899&p=497851&hilit=kloubek+%C5%99%C3%ADzen%C3%AD#p497851

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 90
Registrován: 12 roků 8 měsíců
Bydliště: Brodek u Konice, okr. Prostějov
Vůz: XC60 AWD 2,4 120 kW rok 2012 manuál

#4 Řízení S60

Příspěvek od Spyke »

Dneska jsem měnil hřeben na S60 2001 D5,kde bylo SMI řízení a ZF čerpadlo,je to normalni kombinace nebo tam ma byt cerpadlo stejne? Pekne to kňučí,ale pricina může být v opotřebení.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“