záruka na díly a práce

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 434
Registrován: 10 roků
Bydliště: Klimkovice
Vůz: S60 D5 120KW r.v2004 automat

#1 záruka na díly a práce

Příspěvek od mirekcafa »

Zdravím, můj mechanik mi měnil díly nápravy, řízení atd. koupil celou sadu v Kelly, záruka na ní je tři roky, po roce se část z nich rosypala takže to dáváme k reklamaci- potud mi to je jasné. Co ale práce? Nemělo by Kelly mechanikovi práci s tou výměnou zaplatit? Má někdo zkušenosti?
díky

GDPR_user

#2 záruka na díly a práce

Příspěvek od GDPR_user »

mirekcafa píše:Zdravím, můj mechanik mi měnil díly nápravy, řízení atd. koupil celou sadu v Kelly, záruka na ní je tři roky, po roce se část z nich rosypala takže to dáváme k reklamaci- potud mi to je jasné. Co ale práce? Nemělo by Kelly mechanikovi práci s tou výměnou zaplatit? Má někdo zkušenosti?
díky
Myslím,že nedostaneš vůbec nic ani ty,ani on,neboť nešlo o vadu,ale opotřebení.

dumi.cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3357
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

#3 záruka na díly a práce

Příspěvek od dumi.cz »

INAL, ale nedávno jsem to řešil v práci.

Zákazník má nárok i na úhradu nákladů spojenou s výměnou dílu, pokud se jedná o výrobní vadu.

Detail bohužel neznám...
_________________
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#4 záruka na díly a práce

Příspěvek od Ekky »

V auto kelly? A 3 roky zaruky co vim dava starline a to by si tam dal jen blazen. Jinak reklamace v kelly nedelaji problem zbytecne nevysiraji a dokoce uhradi i praci mechanika.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

GDPR_user

#5 záruka na díly a práce

Příspěvek od GDPR_user »

Ekky píše:V auto kelly? A 3 roky zaruky co vim dava starline a to by si tam dal jen blazen. Jinak reklamace v kelly nedelaji problem zbytecne nevysiraji a dokoce uhradi i praci mechanika.
O tom klidně budu polemizovat.Pokud koupíš v AK rozvody a necháš je vyměnit,pokud po roce prasknou,myslíš,že ti někdo zaplatí motor??

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#6 záruka na díly a práce

Příspěvek od Ekky »

martinopel píše:
Ekky píše:V auto kelly? A 3 roky zaruky co vim dava starline a to by si tam dal jen blazen. Jinak reklamace v kelly nedelaji problem zbytecne nevysiraji a dokoce uhradi i praci mechanika.
O tom klidně budu polemizovat.Pokud koupíš v AK rozvody a necháš je vyměnit,pokud po roce prasknou,myslíš,že ti někdo zaplatí motor??
Tak to už asi ne ale řeč je o nahradě samotného dílu a praci mechanika.... tenhle příklad je pak už asi na delší debatu a myslim že kdyby se fakt prokázalo že to byla vada dílu co ti zničil motor tak si myslím že určitě by se něco uhádat mohlo... to je muj nazor,zas takové zkušenosti nemám.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 434
Registrován: 10 roků
Bydliště: Klimkovice
Vůz: S60 D5 120KW r.v2004 automat

#7 záruka na díly a práce

Příspěvek od mirekcafa »

Asi jsem naivní, ale když odejde vyměněný motor od pračky který je v záruce, tak si mechanik taky nic neúčtuje za zamontování nového, v každém případě vyzkouším co se dá, samozdřejmě to bude chtít maximální spolupráci mechanika. Jenže......... mi to vymění zase za Starlajna a za rok jsem zas tam kde jsem byl. Ideální by bylo kdyby vrátili peníze a v tom případě za montáž nedostanu nic. Je to trochu začarovaný kruh. V každém případě jsem vyléčený z levných dílů. Určitě dám vědět jak to dopadlo
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“