Proběhlo-Minisraz Mělník červen 2004

Jak bylo... (původní - MINIsrazy)
This topic is 15 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Proběhlo-Minisraz Mělník červen 2004

Příspěvek od Honza »

Tak jsem zpracoval fotky z dnešního mimisrazu na Mělníku a dávám je do placu a zároveň něco asi napíšu.
Tak jdeme na to,ale aby to šlo líp tak zapni repráky a udělej klik ,dobrý?
Na minisraz se dostavilo celých jedenáct vozidel.Když jsem dorazil po desáté hodině už stálo na mělnickém náměstí asi čtyři auta a mezi nimi byl nejstarší kousek –Volvo 121 Amazon které přivezl Roman (alias ERKO):
1
2
3
Jak je vidět z fotek tak je před renovací a tu práci na tom nikomu nezávidím,ale vyděl jsem fotky Amazona který prošel Romanovi (erko)rukama a tak nemám o jeho osud obavy.
Další auta budou již tak jak jsem je postupně fotil.
Lubošova (alias Yossarian) 760 chrocht
4
Jerryho 740
5
Dlouho očekávaný Raff a jeho 850
6
Klasika na srazu Radka K. a 940
7
Olinova grupe 850ek v pořadí Franta
8
Řek bych Olinovo brácha Jirka
9
A vedoucí skupiny Olin
10
Lehly dopravil dvě káry,tak napřed jeho žena a vymydlená 245
11
A pámíčkovo 850
12
No a nakonec moje maličkost s 262 C Bertone kterou jsem vzal vyvětrat jenom proto,aby ji Kenya mohl shlédnout v reálu a představte si že nedorazil a tím má u mne strašný mínus
13

Po setkání na náměstí kde bylo možnost občerstvení jsme se přesunuli tradičně na parkoviště kousek pod náměstím
14
kde se nejen očumovalo,ale kde se i probíraly další záležitosti okolo Volvoclubu a srazů a minisrázků
15

Hned zkraje jsem se zapomněl zmínit že v průběhu oběda se mi ozval Karel s omluvou.Je zaneprázdněn studováním na blížící se státnice.Všechny alespoň pozdravoval a my mu přejem aby u zkoušek uspěl.Pavel se neozval a ani Karel nic nevěděl.Včera večer se mi omlouval Pavel Řízek –čerstvý úraz dcery-přejeme brzké uzdravení.
Padl další návrh ohledně místa dalšího velkého srazu někde v okolí Náchoda kde je prý příroda a silnice jako stvořená pro AOS a mnoho dalšího,tento návrh ještě navrhovatel někde upřesní a bude možno potom všechny návrhy prodiskutovat na dalším minisrazu v Sedmihorkách ,který by měl být někdy na podzim.
Někdy po půl druhé jsme se pomalu rozprchli a já vyrazil očumovat Tomášovu konkurenci (262 C Bertone) ale tentokrát ve stříbrném provedení a i s kompletním originálním interiérem.O tom ale někde jinde a později (asi zítra-musím zase upravit fotky a Tomášem je naprat na web.
Naposledy upravil(a) Honza dne 22 črc 2005 19:56, celkem upraveno 4 x.

LUBOŠ
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

Příspěvek od LUBOŠ »

PRO HONZU
Na srazu jsem nebyl a o to více jsem potěšen bleskovým zpracováním fotek na fórum. Fakt je to supr.
Dík za nás co jsme nemohli přijed.

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Příspěvek od Honza »

LUBOŠ píše:PRO HONZU
Na srazu jsem nebyl a o to více jsem potěšen bleskovým zpracováním fotek na fórum. Fakt je to supr.
Dík za nás co jsme nemohli přijed.
Rádo se stalo,ale rád by jsem napsal a nafototil nějakej další a jak koukám do dalších Minisrazovejch rubrik tak to vidím bledě.
This topic is 15 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“