Jak vyndat zadni sedacky z V70(850)?

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
This topic is 14 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

Jak vyndat zadni sedacky z V70(850)?

Příspěvek od Anonymous »

Zdravim,
protoze jsem totalni volvo-lama, mel bych dotaz jak vypreparovat z V70(850) zadni sedacky (zada). Nechtel jsem na to jit zatim silou, urcite existuje nejaky figl. Myslel jsem, ze vyndam kovovy plisek, co tam vykukuje, ale ten nejde vyndat ani na jednu stranu bez deformace. Muze mi nekdo poradit? Predem diky.

tomasba

Re: Jak vyndat zadni sedacky z V70(850)?

Příspěvek od tomasba »

elde píše:Zdravim,
protoze jsem totalni volvo-lama, mel bych dotaz jak vypreparovat z V70(850) zadni sedacky (zada). Nechtel jsem na to jit zatim silou, urcite existuje nejaky figl. Myslel jsem, ze vyndam kovovy plisek, co tam vykukuje, ale ten nejde vyndat ani na jednu stranu bez deformace. Muze mi nekdo poradit? Predem diky.
Nejdřív vyndaš opěrku co je vedle opěraku(A).Odjistíš zada sedačky a začneš jí vytlačovat ven z auta(B)pak jí vytahneš nahoru(C).Chce to víc síly
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
This topic is 14 years a 4 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Jak co opravit???“