sbihavost volvo xc 70

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 160
Registrován: 10 roků 9 měsíců
Vůz: xc70
Bydliště: Tábor

#1 sbihavost volvo xc 70

Příspěvek od kozejk »

zdarec

Nemáte někdo aktuální hodnoty na seřízení sbíhavosti? Měnili mi silentbloky v ramenou a i po druhém seřízení je to pořád rozhozený, nejsem si jist jestli používali správné výchozí úhly k nastavení.
Podle protokolu to dělali na
celková přední sbíhavost + 0.20 +- 0.06
celková zadní sbíhavost +0.06 +- 0.12
v příloze je poslední 3 měření v autorizovaném servisu city car v Budějovicích a opět je to rozhozený. Podle jejich obrázku je celková sbíhavost předku 0.00 až 0.20 střed je 0.10 a u zadku 0.00 až do 0.40 střed tedy 0.20 co se teda celkem liší od hodnot dělaných v těch dvou servisech. Každopádně gumy se sjíždějí vnejší hrany.
Přílohy
SDC13023.JPG

Macek2
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 428
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Třeboň
Vůz: Audi A6 Allroad V6 3,0 BiTdi

#2 sbihavost volvo xc 70

Příspěvek od Macek2 »

Nejezdi do citycar ale do civatrans. Tam mi přetěsňovali rozvodovky a měnili oleje v haldexu, převodovce, úhlovce a rozvodovce. Při tom šly poloosy (jedna přední a jedna zadní) ven. Následně dělali geometrii - a bez problémů. Jediný problém byly přetržené šrouby na turbu (musel ven výfuk). Jezdím do Civatrans pravidelně a zatím jen chvála. 8) Teď taky v Budějovicích otevřeli nový autorizák Auto Mach - přešel k nim bývalý technik z Civatransu, tak to snad taky nebude špatný.
_________________
Audi A6 Allroad 3,0 V6 BiTdi
Bylo: Volvo XC70 D5 Edition 2007 AWD Man, Volvo XC70 Summum 2012 AWD AT

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 160
Registrován: 10 roků 9 měsíců
Vůz: xc70
Bydliště: Tábor

#3 sbihavost volvo xc 70

Příspěvek od kozejk »

tak jsem volal do civa trans, ochotně mi poslali tabulku s údaji co potřebuji. Jel jsem opět do servisu kde to dělali, říkali že už mají taky novou mašinu na geometrii a že mají aktualizované hodnoty, každopádně to znova přeměřili a ejhle, je vůle na hřebenovce. Takže musím zjistit co s tím.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“