LETNÍ PNEU 2014

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#101 LETNÍ PNEU 2014

Příspěvek od Ekky »

Máte někdo zkušenosti s gumama Cooper
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 178
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Vůz: S60 D5 AWD R Polestar MY2012 230k,470Nm
Bydliště: Praha 7 - Holešovice

#102 LETNÍ PNEU 2014

Příspěvek od iRRes »

Sibr píše:
iRRes píše:Zatím bez zaváhání..
Dunlop SP Sport MAXX RT
:good:

Taky je plánuji a když né ty, tak Contíky CSC5
Teď o víkend v mostě je pánové z Continetalu měli vystavené a moc se mi zamlouvali :)

Je mi jasny, ze to normalní uzivatel asi nema sanci poznat ale ty CSC5 jsou tabulkove E ( spotreba ) B ( voda ) coz Dunlop je C + A, no prostě líp vypadají no :lol:
_________________
LR Discovery TDV6 HSE MY2007 ( 200k ) - pracant
LR RR TDV8 Vogue MY2008 (310k ) - stíhačka
S60 D5 AWD R Polestar MY2012 ( 230k, 470Nm ) - bejvalka
XC90 D5 MY2006 (200k ) - bejvalej

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2207
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#103 LETNÍ PNEU 2014

Příspěvek od Krystof P. »

Tak já využiju starýho topicu v roce 2016, abych nemusel plevelit novym a jen si tady vypustim, že bych chtěl zkusit Fuldy
http://pneumatiky.heureka.cz/fulda-sp-sportcontrol-225-45-r17-94y/

Jezdil jsem doteď na Continentalech Sportcontact, Michelin Pilotsport a Uniroyal Rainsport 2.

Všechny jsou hůř hodnocený než zrovna tyhle Fuldy, i když si myslim že slušný % jim nahrává v tom, že jsou levný a údajně docela dlouho vydrží.

Za mě doteď celkově (výkon-cena) jsou nejlepší Uniroyaly, jenže rychle mizí a údajně mají měkkou bočnici, já měl výšku 35 takže to nebylo tolik znát. Jsou za dobrou cenu, jsou luxusní na mokru i suchu kvůli měkký směsi, dobře brzdí, přirovnal bych to k Federal RSR kterej by byl dobrej i v mokru, pohodlnej, jenom nebyl až tak lepivej na suchu.

Sportcontact od Conti jsou super, nikdy mě nijak nezklamaly, řekl bych že jsou na úrovni Uniroyalů (jedna firma) ale dlouho vydrží, drží si dobrý vlastnosti až do konce ale jsou od začátku trošku hlučnější.

Michelin tak normálka, ty už mám v rozměru 225/45/17 a navíc jetý s dotem ze středověku, takže je nějak moc nepokoušim, pohodlný nejsou, hučeji ale furt sedí, půjdou pryč a nemám nějak potřebu jít do nich znovu.

Ještě bych asi dodal, že všechny pneu který jsem zmínil měly ochranu ráfku, což je informace, ke který se člověk pokaždý nedostane. Fuldy ji maji taky.
Jinak ještě zajímavá stránka, kde se dozvíte všechny možný značení, který byste třeba chtěli vědět
http://www.tyres-pneus-online.co.uk/reading-tyre-markings-advice.html
Kdybyste s nima měl někdo zkušenost, klidně jí uvítám.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“