OSVĚTLENÍ TLAČÍTEK

850 a novější modely řad C/S/V/XC

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 5 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Fanda

OSVĚTLENÍ TLAČÍTEK

Příspěvek od Fanda »

Ahoj všichni
Chtěl bych se zeptat,jak je to s osvetlením tlačitek TRACK a REGULACÍ OSVĚTLENÍ ve S70T5.Jestly se tam dají vyměnit žárovičky,když to nesvítí a jak na to.Ďíkes za odpověď.Čau Fanda.

tomasba

Re: OSVĚTLENÍ TLAČÍTEK

Příspěvek od tomasba »

Fanda píše:Ahoj všichni
Chtěl bych se zeptat,jak je to s osvetlením tlačitek TRACK a REGULACÍ OSVĚTLENÍ ve S70T5.Jestly se tam dají vyměnit žárovičky,když to nesvítí a jak na to.Ďíkes za odpověď.Čau Fanda.
Žarovičky se daj vyměnit všude i tady.Tačítka jednoduše šroubovakem vydloubneš a pak opatrňe rozebereš.Pak stačí pajka a ta spravná žarovicka.

skapetr

žárovka

Příspěvek od skapetr »

pájka? já mám ty žárovičky v objímkách ale popravdě takhle malé jsem zatím v žádné prodejě nesehnal (alespoň u nás ve městě) věude mají jen 1,2W 12V klasiku

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Re: žárovka

Příspěvek od Honza »

skapetr píše:pájka? já mám ty žárovičky v objímkách ale popravdě takhle malé jsem zatím v žádné prodejě nesehnal (alespoň u nás ve městě) věude mají jen 1,2W 12V klasiku
Musíš do krámu pro radioamatéry a kutily a podobný človíčky. Asi budeš potřebovat tyhle.
Možná by byli k mání v úterý na schůzi,

Marek Vild

Příspěvek od Marek Vild »

skapetr

žárovičky

Příspěvek od skapetr »

no zkusím ten GES, samozřejmě ho znám jelikož bastlím a stavím různá zařízení ale takovou žárovku jsem tam nikdy neviděl jo LED diod mají haba ale jestli tam dáváte tohle bez omezovacího odporu ... hmm .. juknu na to :wink:

Fanda

osvětlení tlačítek

Příspěvek od Fanda »

Tak žárovičky jsou vyměněny.Tlačítka jsem vyndal opatrně šroubováčkem.Zezádu jsou vidět bílé objímky žároviček.Po pootočení jdou vyndat ven.Drátky od žárovičky se odmotají z objímky a vyndají se.Nasune se nová žárovicka/cca 20kč/drátky se namotají zpátky na objímku a ta se vloží zpátky do tlačítka a pootočí se.Snad jsem to napsal srozumitelně a někomu to pomůže.Tak se mějte fajn čau Fanda.
This topic is 14 years a 5 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“