LPG Lovato + vstřiky VALTEK? OPRAVENO, VYLADĚNO.

Vše okolo plynu.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1040
Registrován: 11 roků 8 měsíců
Bydliště: Kladno, Slaný
Vůz: V90 2017

#51 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? PRASÁRNA !

Příspěvek od Tom0 »

mekky píše:kdyby ten Filtr byl normálně tak se ti to nemuselo vubec zasrat :) protoze ten filtr u lovata funguje jako odkalovac....

Ono i když je ten filtr tak ja má být, tak se to stejně zasere... Sám jsem toho důkazem...
Mám tam tento filtr i odkalovačem v pozici v jaké má být, za ním ještě jeden papírák v korpusu (který je stále čistý) a stejně se vstřiky slepily...
_________________
Obrázek Volvo V90 D3 110kW, MY17, Inscription ;
Obrázek Peugeot 206CC 2.0i 100kW MY01 ; Obrázek HECHT EQUIS 1,8kW (Pb 72V/20Ah + 3xLi-Ion 72V/20Ah), MY21

Bylo:
Obrázek Škoda Superb 3 1,6TDi 88kW DSG Style MY17 ;
Obrázek Volvo V70 D4 120kW, MY14, Summum ; Obrázek Volvo S80 3,2 175 kW, MY07, Summum, LPG

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#52 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? PRASÁRNA !

Příspěvek od Daniel Kout »

Tímto chci poděkovat raolsovi za ukázku svého fešného vozítka, konzultaci a konfrontaci dvou různých instalací LPG. Díky :good:
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#53 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? PRASÁRNA !

Příspěvek od VOLVOzajíc »

Ahojte plyňáci.
Koukám, že je nás z Liberecka víc. :)
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Offline
Příspěvků ve vlákně: 22
Příspěvky: 27
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Vůz: bylo volvo 265 kombi

#54 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? PRASÁRNA !

Příspěvek od Tomasz »

Tak vidím že ta astronomicky předražená oprava sklepníkovi opět vyšla. To fakt nechápu kdo se nechá dobrovolně obrat někde o 4000 kč

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#55 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? PRASÁRNA !

Příspěvek od Daniel Kout »

Ahoj, systém nyní spolehlivě šlape a to je hlavní. Prokázali mi, že původní vstřiky byly zalepené, za to nemohli. Po montáži Valteků jsem byl s autem u Sklepníka cca. 3-4x dokud vše nevyladili. Tam to jiskřilo, já jsem trval na pečlivosti a 100%tní funkci. Následně dokončili montáž, vstřikovače osadili na lištu a celou montáž "začistili". Od té doby žádný trabl, jednou jsem byl na kontrole. Zatím najeto 12t.km, o LPG vím pouze při tankování. Takže to je výsledek. Dan
_________________
S90 B5

Offline
Příspěvků ve vlákně: 22
Příspěvky: 27
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Vůz: bylo volvo 265 kombi

#56 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? OPRAVENO, VYLADĚNO.

Příspěvek od Tomasz »

V pohodě, jsou to tvoje peníze a tvoje rozhodnutí to zaplatit. To si jeden z mála kterýmu je šumák
kolik zaplatí. Mě tady skáčou lidi 2 metry vysoko že po nich chci za výměnu filtru plynné fáze 50 kč :Yahoo!:
Tak aspoň že to " začistili "

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#57 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? OPRAVENO, VYLADĚNO.

Příspěvek od VOLVOzajíc »

Nemyslím že je to člověk, kterýmu je šumák kolik zaplatí. Jistě nedá třeba mega za sirku. Jestli to chápu dobře, tak je ochotný zaplatit o něco víc než většina, ale taky za to chce pořádnou práci. Já to beru takto taky.
Taky dám vydělat, ale chci za to dostat co požaduji. Když zjistím že na to co požaduji nemám, tak si to raději odpustím, než pořizovat šunt a trápit sebe i prodávajícího tím že chci kvalitu... Když dám někomu vydělat a dostanu šunt, tak už se u něj už neukážu a ať se trápí s kolenovrty....

Stejný princip jako u čehokoliv jiného. Jdu do hyper-super? OK, tak se nemůžu divit že si odnesu pomeje a jedy. Když chci kvalitu, tak to holt stojí víc úsilí, protože většina chce pomeje a jedy a ještě jim září vočíčka nad plným vozíkem.
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#58 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? OPRAVENO, VYLADĚNO.

Příspěvek od Daniel Kout »

VOLVOzajíc píše:Nemyslím že je to člověk, kterýmu je šumák kolik zaplatí. Jistě nedá třeba mega za sirku. Jestli to chápu dobře, tak je ochotný zaplatit o něco víc než většina, ale taky za to chce pořádnou práci. Já to beru takto taky.
Taky dám vydělat, ale chci za to dostat co požaduji. Když zjistím že na to co požaduji nemám, tak si to raději odpustím, než pořizovat šunt a trápit sebe i prodávajícího tím že chci kvalitu... Když dám někomu vydělat a dostanu šunt, tak už se u něj už neukážu a ať se trápí s kolenovrty....

Stejný princip jako u čehokoliv jiného. Jdu do hyper-super? OK, tak se nemůžu divit že si odnesu pomeje a jedy. Když chci kvalitu, tak to holt stojí víc úsilí, protože většina chce pomeje a jedy a ještě jim září vočíčka nad plným vozíkem.
Ahoj, tak nějak to je. Ono je snadné, hodnotit na dálku. Já jako laik nemohu vždy posoudit, zda je vše na 100%, na všechny argumenty nebudu znát odpověď. Co však posoudit mohu i jako laik, zda je práce provedena pečlivě a hlavou. Není to vše, ale o mnohém to vypovídá. Pokud investuji do věci, která má spolehlivě a dlouho pracovat nechci nic uspěchat a jsem ochoten připlatit na nadstandardní pečlivost a následně servis, který zaručí správnou funkci.

p.s.: Příště pokud se dostanu do situace, kterou neumím sám řešit a pokud mi někdo nabídne skutečnou pomoc budu rád.
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#59 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? OPRAVENO, VYLADĚNO.

Příspěvek od VOLVOzajíc »

To jo. Nemůže být každý odborník na všechno. Taky se nějak (někdy úspěšně, někdy méně úspěšně) snažím popasovat s věcmi kterým sice nerozumím, ale potřebuji aby fungovaly. Nejsem autař ani plynař, takže v tom taky plavu.
Navíc jsem asi trochu úzkostlivější co se týče mé mobility než je běžné a nechci nic zanedbat.
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#60 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? OPRAVENO, VYLADĚNO.

Příspěvek od Daniel Kout »

A nebo jinak, za své peníze, které jsem si musel zasloužit chci dostat slušnou a fungující věc. Mě zadarmo také nikdo nic nedá, proč bych já měl být ta dojná kráva, která zaplatí shit a pak bych měl být zticha? K tomu nás kdysi někdo vychovával, ale ta doba je dávno pryč (alespoň doufám).
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 177
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: nic
Bydliště: Morava

#61 LPG Lovato + vstřiky VALTEK? OPRAVENO, VYLADĚNO.

Příspěvek od VOLVOzajíc »

To je samozřejmě v pořádku a kéž by takto jednal každý.

Jen bych nejásal že jsou komanči pryč... Nikdy neodešli a eurosocík taky nabírá kvalty....
_________________
Je:
nic, právě hledám
Bylo:
V50,2.4i,125kW,B5244S4, Summum, bledě modrá (umrlec), prodán na součástky
V50,1.8i,92kW,B4184S11, Momentum, 12/2006, silver blue, LPG (Lovato EF OBD) - 9.8.2014 RIP
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „LPG + CNG + E85 a ostatní“