Xenony na S80

850 a novější modely řad C/S/V/XC
This topic is 14 years a 8 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
S80

Xenony na S80

Příspěvek od S80 »

Cauky
Obracim se na vas jako kolektiv :lol: zda by se nenasel nekdo kdo by mohl poradit co delat kdyz : Nechal jsem si namontovat Xenony na S80, puvodne cira optika 2 x H7, od doby namontování se mi rozsveci kontrolka a palubni pocitac hlasi PRASKLA ZAROVKA/ mezi nami je palubni pocitac pekna trubka :p . Duvod je jasny . Xenony maji jiny odber nez H7 a to samozrejme nizsi takze bych se chtel optat zda jiz tento problem neresil neresil a nebo zda se to da vubec vyresit nebot : prvni navsteva ve Volvo Hasse, pane to neni zadny problem tady staci prestrihnout kabel kontroly zarovky no dobra rikam si, ma to cas nespecha to :-D Jenze pri druhe navsteve jsem koukal jako tydyt :oops: . Jezis marja takovy svetla tam davat nemuzete pane to musi byt original nastavene z fabriky a vlastne co jste si to dovolil tam vubec davat ? A bylo to. Servisak mne velmi mirne receno nastval nebot se zacal rozcilovat na cely sourum a lidi na mne koukali jako na idiota :evil: .
Takze zaver na stole mi lezi hodnoceni na servisni sluzby ve volvu no myslim ze co se tyce chovani zamestnancu tak se rozepisu a to konkretne snad se nekdo chyti za nos a za druhe , uz mne nikdy ve stodulkach neuvidi a ani moje koruny
No tak doufam ze se tady dockam nejakeho slusneho zachazeni a dobre rady :o :o Cau Jarda

loskut
Vůz: XC90,S80

Re: Xenony na S80

Příspěvek od loskut »

Je tam pořeba zvýšit odpor jednoho můstku na CEM z 10 na 13Mohm. Zatím jsem to ještě nedělal ale chystám se na to taky :)
Případně ti pošlu na meil postup i s obrázky.
Jaký jsi tam dával xenony?

S80

Příspěvek od S80 »

loskut píše:Je tam pořeba zvýšit odpor jednoho můstku na CEM z 10 na 13Mohm. Zatím jsem to ještě nedělal ale chystám se na to taky :)
Cauky
Daval jsem tam xenony na exeutivu maji parkovacky v blinkrech a vypadaji moc hezky :)
Pokud ten orisek nejak rozlousknes dej vedet rad prevezmu nouhau :))
Jarda

loskut

Příspěvek od loskut »

S80 píše:
loskut píše:Je tam pořeba zvýšit odpor jednoho můstku na CEM z 10 na 13Mohm. Zatím jsem to ještě nedělal ale chystám se na to taky :)
Cauky
Daval jsem tam xenony na exeutivu maji parkovacky v blinkrech a vypadaji moc hezky :)
Jarda
Hoď mě na SZ nějaký mejl, pošlu Ti postup co mám. Maličko jsi mě s těmi xenony nažhavil :badgrin: , kdepak takový rostou a copak to koštuje, jestli to není tajemství ;)

S80

Příspěvek od S80 »

loskut píše:
S80 píše: Cauky
Jarda
Hoď mě na SZ nějaký mejl, pošlu Ti postup co mám. Maličko jsi mě s těmi xenony nažhavil :badgrin: , kdepak takový rostou a copak to koštuje, jestli to není tajemství ;)
Pocitej s investici tak 15 000 za jete a kolem 20 000 za nove
Dale je zapotrebi koupit nove blinkry prave kvuli parkovackam a ty stoji cca 2000 kus
Levne to neni ale co nadelas
Jinak jestli muzu doporucit tak bych zkusil nejaky vrakac je tady sekce s odkazy na ne.
ale je fakt ze to jsou snad nejhezci svetla na S 80 co jsem videl :)

loskut

Příspěvek od loskut »

S80 píše:
loskut píše:
Pocitej s investici tak 15 000 za jete a kolem 20 000 za nove
Dale je zapotrebi koupit nove blinkry prave kvuli parkovackam a ty stoji cca 2000 kus
Jinak jestli muzu doporucit tak bych zkusil nejaky vrakac je tady sekce s odkazy na ne.
Můžeš hodit nějaký obrázek jak vypadají a z jakýho jsou roku? Omrknu to v Polsku, vrak-tuzemci mě nějak nepřesvědčili o solidnosti a hlavně mám dojem, že řada z nich má ukvělou představu o zlatých dolech :(

S80

Příspěvek od S80 »

loskut píše:
S80 píše: Pocitej s investici tak 15 000 za jete a kolem 20 000 za nove
Můžeš hodit nějaký obrázek jak vypadají a z jakýho jsou roku? Omrknu to v Polsku, vrak-tuzemci mě nějak nepřesvědčili o solidnosti a hlavně mám dojem, že řada z nich má ukvělou představu o zlatých dolech :(
Tak s tim souhlasim nekdy nevi co by si rekli za dil :roll:

Jean
Vůz: Volvo 850 T5

Příspěvek od Jean »

S těma ylatýma dolama nevím. Ale je fakt, že s nejistým původem y Polska je to levnější... Já bych ty zloděje nepodporoval. Příště se může ztratit tvoje auto. :?

1. eshop s volvodíly

S80

Příspěvek od S80 »

Jean píše:S těma ylatýma dolama nevím. Ale je fakt, že s nejistým původem y Polska je to levnější... Já bych ty zloděje nepodporoval. Příště se může ztratit tvoje auto. :?
taky pravda
Jdu vyfotit tu spinu pred barak a poslu Ti fotku tech lamp na majlik pokud nejaky das ;)

skapetr

žárovky

Příspěvek od skapetr »

kucí zatím jsem ke xeonům nedospěl ale zajímalo by mě jaké jsou origoš žrovky do paraboly mám tam 2xH1 tlumené se stínitkem je dost okorodované a v noci je to jízda naslepo .. je to OK ?

S80

Re: žárovky

Příspěvek od S80 »

skapetr píše:kucí zatím jsem ke xeonům nedospěl ale zajímalo by mě jaké jsou origoš žrovky do paraboly mám tam 2xH1 tlumené se stínitkem je dost okorodované a v noci je to jízda naslepo .. je to OK ?
No v noci bys mel videt chlape :lol:

S80

Re: žárovky

Příspěvek od S80 »

S80 píše:
skapetr píše:kucí zatím jsem ke xeonům nedospěl ale zajímalo by mě jaké jsou origoš žrovky do paraboly mám tam 2xH1 tlumené se stínitkem je dost okorodované a v noci je to jízda naslepo .. je to OK ?
No v noci bys mel videt chlape :lol:
Sakra mam ty fotky nejake velke musim to zkusit upravit :lol:

kempes
Vůz: V40 T3 2015

Příspěvek od kempes »

Okorodované co? Odražeče? - tak to je špatné a čeká tě výměna :? . Pokud je zaoxidovaná clonka tak je to fuk. Jestli se ti zdá že je reflektor vcelku OK, tak zkus vyměnit žárovku za novou. Vlákno žárovky se časem "unaví".
Sem tam není špatné zkontrolovat jestli nemáš zarosené světlomety (zevnitř). Pokud jo, někde je netěsnost a pak odchází pokovené díly. On je to jenom napařený hliník krytý nějakým pseudolakem a vlhko zvláště se solí mu nedělá dobře.

loskut

Příspěvek od loskut »

Jean píše:S těma ylatýma dolama nevím. Ale je fakt, že s nejistým původem y Polska je to levnější... Já bych ty zloděje nepodporoval. Příště se může ztratit tvoje auto. :?
Jasně, ale neznám nikoho ani u nás kdo by doložil původ dílu, takže nakonec Ti zbyde jen to levnější :lol: Souhlasím s tím, že čorky nepodporovat ale poznáš ji?

Jean

Příspěvek od Jean »

Z Polska je to prakticky jistota. A já za původ dílů ode mě ručit můžu a taky na ně klidně můžu dát doklad.

1. eshop s volvodíly

S80

Příspěvek od S80 »

loskut píše:
Jasně, ale neznám nikoho ani u nás kdo by doložil původ dílu, takže nakonec Ti zbyde jen to levnější :lol: Souhlasím s tím, že čorky nepodporovat ale poznáš ji?
Cauky
Tak xenony by jsi mohl mit za 15 000 z 2004. Ted jsem mluvil s kamosem z Volva a nove stoji okolo 50000 :roll:
Tak pokud budes mit zajem dej vedet a hlavne nejsou kradene ale to bych ti vysvetlil
Jarda

S80

Příspěvek od S80 »

Jean píše:Z Polska je to prakticky jistota. A já za původ dílů ode mě ručit můžu a taky na ně klidně můžu dát doklad.
a Ty mas vrakac ?????????????
Jarda

Jean

Příspěvek od Jean »

No, vrakáč vysloveně ne. Víc prodáme nových dílů. Ale spolupracujeme s panem Formánkem a jetý díly tady v Brně prodáváme převážně od něj. Něco samozřejmě i z vlastních zásob. Spíš děláme servis.

1. eshop s volvodíly
This topic is 14 years a 8 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“