700/900 Praha 28.4.2012

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#26 700/900 Praha 28.4.2012

Příspěvek od yoby »

PLJARDA píše: Yoby taky ten Kleť jsem myslel :D
Když už tak TU Kleť, moraváku jeden :D

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#27 700/900 Praha 28.4.2012

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Díky všem za účast i přes počasí, které spíš lákalo k vodě a né se tahat po Praze pěšky.
Hele ty dědku, Zdenda Vás předal renomovanému průvodci Danovi, který nám to včera pěkně vrátil i za Tebe. Včerejší volvopsí výlet do ZOO, taky povedená taškařice. Dle Danova plánu jet přívozem z Podbaby nás čekala půlhodinová štreka po cyklostezce bez stínu až do ZOO. Pak už jen hromada prochca... plen, řevu, najíždění kočárama na paty, apod. Prostě idilická procházka. Mimochodem Dan nedorazil. :D :D

LUBOŠ
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1290
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

#28 700/900 Praha 28.4.2012

Příspěvek od LUBOŠ »

Děkuji Zdendovi a spol za uspořádání srazu, výlet byl pěkný. Nebylo by od věci, pokud budou zájemci, tak pro nás přespolní udělat pěší výlet po pražských zajímavých koutech. Např. navštěva míst, kde stála bývala pražská katovna,.........
Jistě se najde v Praze spousta zajímavých budov, které jsou historicky něčím vyjímečné. To je jen námět.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#29 700/900 Praha 28.4.2012

Příspěvek od Honza »

LUBOŠ píše:Děkuji Zdendovi a spol za uspořádání srazu, výlet byl pěkný. Nebylo by od věci, pokud budou zájemci, tak pro nás přespolní udělat pěší výlet po pražských zajímavých koutech. Např. navštěva míst, kde stála bývala pražská katovna,.........
Jistě se najde v Praze spousta zajímavých budov, které jsou historicky něčím vyjímečné. To je jen námět.
Kdyby ste nezdrhli tak jsme šli kousek okolo.

PLJARDA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 roků
Bydliště: Brno
Vůz: VOLVO 760 GLE ; VOLVO V70 I.
Bydliště: Brno;Nový Lískovec

#30 700/900 Praha 28.4.2012

Příspěvek od PLJARDA »

yoby píše:
PLJARDA píše: Yoby taky ten Kleť jsem myslel :D
Když už tak TU Kleť, moraváku jeden :D
:oops: :oops: dobře,dobře , když já jsem už tak doskákanej , že můžu i šišlat a nerozeznám to :angel: :angel: :D :D

Čahoun
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 65
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 9 - Vinoř
Vůz: V 740, B230K, 88´

#31 700/900 Praha 28.4.2012

Příspěvek od Čahoun »

Byl to velice příjemně strávenej den, Zdenku díky :good:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#32 700/900 Praha 28.4.2012

Příspěvek od neuman zdenek »

LUBOŠ píše:Děkuji Zdendovi a spol za uspořádání srazu, výlet byl pěkný. Nebylo by od věci, pokud budou zájemci, tak pro nás přespolní udělat pěší výlet po pražských zajímavých koutech. Např. navštěva míst, kde stála bývala pražská katovna,.........
Jistě se najde v Praze spousta zajímavých budov, které jsou historicky něčím vyjímečné. To je jen námět.
Nějaká procházka Prahou se odehrála,vedl to statečný a hrdý průvodce Prahou Dan,bohužel jste pospíchali pařit na Moravu :D ,moc se omlouvám že jsem se nezůčastnil ale na mne bylo neskutečný vedro a byl jsem rád že jsem rád,nikdo netušil že koncem dubna bude teploměr šplhat ke třicítce :%) :%) jinak paráda a chtěl bych to do budoucna zooopáknout a předpokládám že bude větší účast všech hran :angel: :D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“