Denní svícení - inspirace

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#76 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

wolf píše:
tak v tom případě se uzemni :)
opravdu nádhera ...nic pěknějšího jsem neviděl....jo vlastně viděl asi na tisících volvech, které jsem potkal...teď už fakt z té země nevstanu

jako bombónek nakonec ještě uznáš , že na to není homologace....fakt jsem totálně K.O. :%) pak kdo je tady "momentálně zaostalej"
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

wolf
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 859
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: V70 2,4 D5 151kw
Bydliště: Brno

#77 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od wolf »

ty seš fakt pako, dokážeš to vzít trochu s nadhledem? psal si, že bych tě uzemnil, kdybych ti postnul, že i já mám denní svícení, tak jsem ti to sem postnul. A ty hned že jsem zaostalej. Tak za prvý já o tobě nic takový nikdy neřekl, tak bych byl doopravdy rád, kdyby ses začal chovat jako dospělej a nečeřit tady vodu a vyhledávat konflikty. To že to nemá homologaci je můj problém, já to věděl, když jsem to tam nechal namontovat a věr mi, že kvůli tomuhle mě policajti fakt nezastaví. Účel to plní dle mého víc než jakýkoliv bludičky ala led pásky a funkčně je to bez chyby, navíc nikde v motor. prostoru není žádný zásah do ničeho, ani do světel jako takových. Víc už se s tebou už fakt nemá smysl bavit po tomhle komentu, sorry.
_________________
Je:Volvo V70 SUMMUM 2011 2,4 D5 151kw D5244T10 automat
Bylo: Volvo V70 1998 2,5 tdi 103kw D5252T automat

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#78 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

wolf píše:ty seš fakt pako, dokážeš to vzít trochu s nadhledem? psal si, že bych tě uzemnil, kdybych ti postnul, že i já mám denní svícení, tak jsem ti to sem postnul. A ty hned že jsem zaostalej. Tak za prvý já o tobě nic takový nikdy neřekl, tak bych byl doopravdy rád, kdyby ses začal chovat jako dospělej a nečeřit tady vodu a vyhledávat konflikty. To že to nemá homologaci je můj problém, já to věděl, když jsem to tam nechal namontovat a věr mi, že kvůli tomuhle mě policajti fakt nezastaví. Účel to plní dle mého víc než jakýkoliv bludičky ala led pásky a funkčně je to bez chyby, navíc nikde v motor. prostoru není žádný zásah do ničeho, ani do světel jako takových. Víc už se s tebou už fakt nemá smysl bavit po tomhle komentu, sorry.
proč bych měl to brát s nadhledem...přečti si svoje komentáře ke mně....ty snad jsou s nadhledem? zkrátka AHD na volvu je hnusné a ještě to k tomu porušuje zákon...nic

víc nic míň

Dám tady něco , co jsem teda já osobně na volvu nikdy neviděl, řekneš si ok, tvar se třeba nelíbí, umístění se nelíbí, ale aspoň někdo uvidí že to jde, může si z toho vytvořit

třeba kosočtverec nebo co já vím a hle 2 stránky se tu řeší nápis nam kapotě, několik hnidopichů (včetně tebe) a já mám něco brát s nadhledem? Na to zapomeň

Víc lidí na volvofóru jako Tom!s a svět je hned lepší, hned totiž pochopil o co de...nelíbí se mu to taky , ale aspoň to napsal jako člověk a pochopil nadpis tohoto příspěvku.

Což se o některých říct nedá....sorry
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1839
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#79 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Roger »

A mozna by se dalo to denni sviceni poresit i parkovackama...kdyby to uz bylo nutne :twisted: dat tam trosicku svitivejsi zarovicky vpredu a stacilo by...otazka, co by to vydrzelo. LED dioda, SMD vydrzi urcite dele...
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

wolf
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 859
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: V70 2,4 D5 151kw
Bydliště: Brno

#80 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od wolf »

Raducoju píše:
wolf píše:ty seš fakt pako, dokážeš to vzít trochu s nadhledem? psal si, že bych tě uzemnil, kdybych ti postnul, že i já mám denní svícení, tak jsem ti to sem postnul. A ty hned že jsem zaostalej. Tak za prvý já o tobě nic takový nikdy neřekl, tak bych byl doopravdy rád, kdyby ses začal chovat jako dospělej a nečeřit tady vodu a vyhledávat konflikty. To že to nemá homologaci je můj problém, já to věděl, když jsem to tam nechal namontovat a věr mi, že kvůli tomuhle mě policajti fakt nezastaví. Účel to plní dle mého víc než jakýkoliv bludičky ala led pásky a funkčně je to bez chyby, navíc nikde v motor. prostoru není žádný zásah do ničeho, ani do světel jako takových. Víc už se s tebou už fakt nemá smysl bavit po tomhle komentu, sorry.
proč bych měl to brát s nadhledem...přečti si svoje komentáře ke mně....ty snad jsou s nadhledem? zkrátka je to hnusné a ještě to k tomu porušuje zákon...nic víc nic míň
o co ti proboha jde? já ti na svobodným fóru, kam sis dobrovolně dal fotku s něčím, čím si se chtěl pochlubit napsal svůj názor, což jsi snad mohl čekat ne? To, že špatně snášíš kritiku není můj problém. pokud máš nějaký problém, tak si ho laskavě ventiluj jinde a ne na mě.
_________________
Je:Volvo V70 SUMMUM 2011 2,4 D5 151kw D5244T10 automat
Bylo: Volvo V70 1998 2,5 tdi 103kw D5252T automat

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#81 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

Stalin píše:No že sem to vubec votvíral :bad: budu si muset dát velkyho panáka 70% slivovice na uklidnění.
jdu s tebou, nevadí když přijedu s volvem, které má na kapotě nápis? :beer:
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#82 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

wolf píše:
o co ti proboha jde? já ti na svobodným fóru, kam sis dobrovolně dal fotku s něčím, čím si se chtěl pochlubit napsal svůj názor, což jsi snad mohl čekat ne? To, že špatně snášíš kritiku není můj problém. pokud máš nějaký problém, tak si ho laskavě ventiluj jinde a ne na mě.
ok tak mír, ty si necháš (dle mého názoru) hnusné nehomologované AHD a já si nechám (dle tvého názoru) hnusné homologované ledky s ještě hnusnějším nápisem.OK?

tímto zakopávám válečnou sekeru, protože si stejně každý stojíme za svým ne? takže promiň a pěkný zbytek dne přeji...
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#83 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

Roger píše:A mozna by se dalo to denni sviceni poresit i parkovackama...kdyby to uz bylo nutne :twisted: dat tam trosicku svitivejsi zarovicky vpredu a stacilo by...otazka, co by to vydrzelo. LED dioda, SMD vydrzi urcite dele...
No a to právě nejde kámo, poněvadž, když zapneš parkovačky, tak se ti rozsvítí i ty vzadu, což u denního svícení dle zákona není možné....právě 8)
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

wolf
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 859
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: V70 2,4 D5 151kw
Bydliště: Brno

#84 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od wolf »

OK :beer:
_________________
Je:Volvo V70 SUMMUM 2011 2,4 D5 151kw D5244T10 automat
Bylo: Volvo V70 1998 2,5 tdi 103kw D5252T automat

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1839
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#85 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Roger »

Raducoju píše:
Roger píše:A mozna by se dalo to denni sviceni poresit i parkovackama...kdyby to uz bylo nutne :twisted: dat tam trosicku svitivejsi zarovicky vpredu a stacilo by...otazka, co by to vydrzelo. LED dioda, SMD vydrzi urcite dele...
No a to právě nejde kámo, poněvadž, když zapneš parkovačky, tak se ti rozsvítí i ty vzadu, což u denního svícení dle zákona není možné....právě 8)
Tak vzadu to sviti i normalne,jen vic, takze by to asi nikdo neresil ne? Kdyz te stopuji, tak vetsinou vidi predek...mozna by to slo, ale ...nebylo by to ono, vzadu by se palila elektrika taky.
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#86 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

marra píše:a kucíí na co je dobry to denní svicení??? furt tomu nějak nerozumim :oops: :oops:
konečně jsem se dostal i na odpověď tobě marro

co vím já tak (a teď mě fakt neberte za slovo) při zapnutých světlech mají všechny ty žárovky určitou Watáž (spotřebu) to máme (teď fakt střelím) 4 žárovky vepředu

(obrys a tlumené) a 4 vzadu ( 2x2 tlumené) jestli má každá 25w (fakt nevím - ale tak nějak to je ne?) má tvé auto laicky řečeno spotřebu kolem 100wattů

s těmahle ledkama 14 wattů , nebo klidně 10 wattů, možná některé mají i menší wattáž co já vím...

spotřeba je teoreticky menší, ale já sám jsem to nějak extra nepoznal

nevypaluješ si zbytečně paraboly a žárovky a co se mého auta týče...nestane se mi už, že bych vyjel "nerozsvícený" tzn. buď mám vyplá světla a svítí ledky

nebo zapnu světla a ledky se přepnou do poziček...takže tak....co já vím :D
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#87 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od LukášM »

Já bych denní svícení zrušil, protože je prokázáno, že stoupla nehodovost motorkářů právě proto, že jsou mezi svítícími auty špatně viditelní. Pak musím používat přední světlo oranžové barvy, aby mě bylo vidět :D A někdy reflexní vestu, protože pak si všichni myslí, že jsem orgán a uhýbají se 8)
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#88 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

LukášM píše:Já bych denní svícení zrušil, protože je prokázáno, že stoupla nehodovost motorkářů právě proto, že jsou mezi svítícími auty špatně viditelní. Pak musím používat přední světlo oranžové barvy, aby mě bylo vidět :D A někdy reflexní vestu, protože pak si všichni myslí, že jsem orgán a uhýbají se 8)
když jezdím na mašině, tak automaticky s dálkovým světlem....ale ta nehodovost stoupla podle mě i tím, že motorkářů rok od roku rapidně přibývá....což je fakt...
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#89 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od LukášM »

Dálkové nepoužívej, protože opravdu oslňují (i ve dne samozřejmě), tak je v podstatě nemožné odhadnout tvojí rychlost, což úplně bezpečné není ani pro tebe :wink: Já používám žárovky Philips Motovision, které opravdu svítí do oranžova. V řadě svítících aut je to opravdu výrazné, bohužel večer je to slabší s tou viditelností, sice jsi vidět, ale sám tolik nevidíš. Naštěstí večer jedu jen vyjímečně.
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 44
Příspěvky: 48
Registrován: 13 roků 7 měsíců
Bydliště: Metylovice
Kontaktovat uživatele:

#90 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Raducoju »

LukášM píše:Dálkové nepoužívej, protože opravdu oslňují (i ve dne samozřejmě), tak je v podstatě nemožné odhadnout tvojí rychlost, což úplně bezpečné není ani pro tebe :wink: Já používám žárovky Philips Motovision, které opravdu svítí do oranžova. V řadě svítících aut je to opravdu výrazné, bohužel večer je to slabší s tou viditelností, sice jsi vidět, ale sám tolik nevidíš. Naštěstí večer jedu jen vyjímečně.
Asi máš pravdu, zkusím vyzkouše, jinak večer jezdit je pěkně o hubu, to je 100% recht
_________________
Volvo S60 r.v.2001 2,4 diesel D5
http://www.alkohol-lihoviny.cz
(volváci mají slevu :-))

karelvolvo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Vrchoslavice
Vůz: Volvo 340 1.6D Volvo 460 1.9TD

#91 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od karelvolvo »

LukášM píše:Já bych denní svícení zrušil, protože je prokázáno, že stoupla nehodovost motorkářů právě proto, že jsou mezi svítícími auty špatně viditelní. Pak musím používat přední světlo oranžové barvy, aby mě bylo vidět :D A někdy reflexní vestu, protože pak si všichni myslí, že jsem orgán a uhýbají se 8)
Tak to svícení bych taky zrušil a motorkáři ? Někde kdysi psali že každý 18-tý to má spočítané
_________________
V70 D5 2002 stříbrná 408tkm 460 1.9TD 1994 stříbrná 773tkm momentálně depozit V40 1.9D 85kw 2004 stříbrná 236tkm 340 1.6D 1986 oceanbluemetalic 187tkm S60 D5 2002 stříbrná 264tkm S60 D5 2002 stříbrná Volfinka od Albertuse 438 tkm

wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3741
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#92 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od wickey »

ja bych se chtel taky zeptat a cekam relevantni odpoved s argumentaci:

k cemu je to denni sviceni dobre (tim myslim doplnkove LED, AHD atd atd.)???

Volvo ma funkci jako jedna z mala automobilek, kde se svetla zapnout po koupe auta v showroomu a vypnou se pri rozebirani auta na dily/do srotu. Jinak se na vypinac nemusi sahnout.

Co vas vsechny vede k jakekoliv zmene?
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 850
Registrován: 12 roků 5 měsíců
Bydliště: Zlaté Hory
Vůz: ......
Bydliště: Zlaté Hory

#93 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od cuhan »

Jo jo,u Fiatu a AR to je taktéž,při koupi zapnout světla a vypnout až ve šrotišti :D
_________________
Saab 9-3 1.8T 110Kw
Smart fortwo 0.8cdi 30kw
Toyota Celica 1.8
Mercedes W220 S500 Long 225Kw
Mini Cooper Countryman 1.6D

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#94 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od LukášM »

Údajně to snižuje spotřebu a tím pádem emise :roll: Někdo říká, že si nevysvítí tak rychle světla.
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1662
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#95 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Lukaso »

už tu bylo hodně topiců a ekonomický přínos to nemá opravdu žádný...vysvícená parabola je termín, který mi není jasný, ale taky si to nějak neumím představit...

já osobně ( ikdyž mi to teď nefunguje :D ) :

1) popojížďky ....to xenonovým světlům - výbojkám a startérům nedělá dobře...u halogenových světel tomu taky nerozumím.....

2) mě se to prostě líbí, jsem tuzer :D
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 12067
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#96 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Urvanej »

LukášM píše:Údajně to snižuje spotřebu a tím pádem emise :roll: Někdo říká, že si nevysvítí tak rychle světla.
Na tohle téma by mohl vzniknout poměrně slušnej flame.
<fakta> po rozsvícení světel máš 2x55 a 2x5W vepředu a 2x5W vzadu + další světýlka jako palubka, pozičky atd, ale na ty kašleme.
Celkem tedy 130W, což je cca 10A trvalý odběr.
Denní má cca 10W, což je cca 1A trvale.
Těch 120W (9A) rozdílu musíš vyrábět altíkem. V porovnání s výkonem motoru je to prd, ale stokrát nic umořilo vola.
Pokud na volnoběh zhasneš a rozsvítíš, podle PC mi to na fobii ukazuje změnu o desetinu na hodinu.</fakta>
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1662
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#97 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Lukaso »

já zase nepopírám úsporu...ale teď jde o to jestli to je relevatní výhoda nebo ne...protože taky nepřemýšlíme asi nad tím jestli si ráno zatopíme pod zadkem, máme puštěný rádio, větrák, palubka by taky mohla svítit na minimum atd atd...a pak taky jaká je návratnost investice...to denní svícení něco stojí
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#98 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Honza »

Lukaso píše:...a pak taky jaká je návratnost investice...to denní svícení něco stojí
A musíš rozsvěcovat hlavní světla v tunelu a večer nebo ráno rozvítit/zhasnout a to už je moc přemejšlení a to bolí.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1662
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#99 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Lukaso »

Honza píše:
Lukaso píše:...a pak taky jaká je návratnost investice...to denní svícení něco stojí
A musíš rozsvěcovat hlavní světla v tunelu a večer nebo ráno rozvítit/zhasnout a to už je moc přemejšlení a to bolí.
mě přijde že zdejší komunita žije v nějaké utajené části čr kde je strašně moc tunelů :D

ale jo beru to, ale třeba někoho to prostě nebolí tak moc :) na druhou stranu, můžeš si to koupit se světelným senzorem :)
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 733
Registrován: 15 roků
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#100 Denní svícení - inspirace

Příspěvek od Ing.Magor »

Lukaso píše:
mě přijde že zdejší komunita žije v nějaké utajené části čr kde je strašně moc tunelů :D
Tak česká republika je tunelováním vyhlášená vid :D :D :D
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“