Voda pod kobercem

Pro sedmy a devítky

Moderátor: wickey

This topic is 10 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Ozyy

Voda pod kobercem

Příspěvek od Ozyy »

Asi po roku jsem zjistil že mam podemnou pořád mokré koberce,tak jsem se dal do vysušování. Koberce podemnou jsem vydělal a zjistil jsem že je tam asi centimetr vody.Díru jsem nikde nenašel ,ale nevím kam jde kondenz z klimi.Poraďte jestli jste mněli ňekdo stejný problem.
Díky..

LUBOŠ
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

Re: Voda pod kobercem

Příspěvek od LUBOŠ »

Ozyy píše:Asi po roku jsem zjistil že mam podemnou pořád mokré koberce,tak jsem se dal do vysušování. Koberce podemnou jsem vydělal a zjistil jsem že je tam asi centimetr vody.Díru jsem nikde nenašel ,ale nevím kam jde kondenz z klimi.Poraďte jestli jste mněli ňekdo stejný problem.
Díky..
Skoro na každý sedmě jsem přetěsňoval tu klapku u levé nohy řidiče. V letních měsících si ju můžeš otevřít a vane Ti z venku studenej luft na nohy. Jestli nevíš o čem je řeč, tak se podívej do urovně toho hejbátka na otvírání kapoty. Jak na 700 tak i na 900 tam bývá klapka, která vede mezi podběh a blatník. Nekdy se stává i při zavřeném stavu, že těsnící guma mezi tělem umělohmotné klapky a karoserií nedoléhá. Doporučuji rozdělat a na všechny plochy použít sanitární silikon a pěkně omazat.

Stejný otvor je i na straně spolujezdce, ale někdy bývá zaslepen, problém může být ovšem i na záslepce. Jestli se nepletu, tak benzinový verze na pravý straně mají řídící jednotku a proto ta záslepka.

Ozyy

Příspěvek od Ozyy »

klapka je tam , ale nemožuji otevřít žádné táhlo ktomu nevede

LUBOŠ
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

Příspěvek od LUBOŠ »

Ozyy píše:klapka je tam , ale nemožuji otevřít žádné táhlo ktomu nevede
nakloň lehce auto na stranu řidiče a přes sací otvor vzduchu k ventilátoru pod čelním oknem nalij vodu tzv. na torpédo. Potom se podívej jestli okolo zašpuntované klapky nekape voda. Problém bývá na dosedací části ke karoserii.

Ozyy

Příspěvek od Ozyy »

Díky za všechny rady,zjistil jsem že mám vytohlou průchodku s kably,tak to po nich teklo.

killah21

Re: Voda pod kobercem

Příspěvek od killah21 »

Zdravim, som cerstvym majitelom VOLVO 740 GL sedan, r.v. 1985. 2,3B. Tiez som si vsimol ze mam vodu pod nohami a za sedadlom vodica.

Pozeral som tiez tu klapku - mam ju vkuse otvorenu.. Nejde zavret, stale sa otvori.. Vie niekto poradit co stym??

Nie som si isty ci odtial tecie voda, ale rad by som to vylucil :)

Diky
This topic is 10 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „700 / 900 - opravy“