Klimatizace u 460 1,9TD

Malé, ale Volvo...
This topic is 16 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

Klimatizace u 460 1,9TD

Příspěvek od Anonymous »

Ahoj lidi, prosim Vas nemate nekdo el. schema ke klimatizaci?Nespina mi klima...vetrak sepne, ale otacky motoru jsou porad stejne a klima nefunguje. Prisel jsme na to, ze mi chybi v releove skrince jendo rele (cervena patice)...ale jinak nevim, cim to muze byt...Poradi mi prosim nekdo?

Zeb

Re: Klimatizace u 460 1,9TD

Příspěvek od Zeb »

Nazdar,taky mi sepnul větrák, ale klima se netočilo a bylo to rozlomenym konektorem kontaktu. Ten je umístěnej mezi chladičema motoru (chce to odšroubovat ten černej kus plastu nahoře nad chladičem) a když stojíš zepředu čelem k motoru, tak hledej po pravý straně mezi chladičema vypadlej konektor. Přesnějc ti to bohužel nepovim, poněvadž si to už moc nepamatuju, já to musel vybrakovat ven úplně celý a nechat zacpat díry a znovu zapojit. Ten konektor, pokud je v pořádku, by na sobě měl mít železnou přesku na zacvaknutí aby nevypadl (ten u mě ji právě někde ztratil a odpojilo se to). Jinak žádnej plánek bohužel nemám a doufám že ti tohle pomůže. Hodně štěstí.

Yossarian

Příspěvek od Yossarian »

Ahoj, Nevim jak u 440 ale u 760 mi taky nespínala klima. Do výměníku (taková hliníková nádobka většinou je někde na hoře) je přesně tenhle konektor o kterým jste se bavili, zkus ho odpojit a zkratovat (nužky atd) tím nasimuluješ sepnutí kompresoru. Pokud se kompersor roztočí tak máš nízký tlak v systému. Pokud ne tak bych hledal závadu někde v elektrice. Já měl netěsnou trubku a stála v originál servisu (nikde jinde jsem ji nesehnal) 7000kč :shock: :shock: + náplň atd atd. PS: klima je hezká věc ale už bych do toho nešel :cry: . Yoss
This topic is 16 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400 - opravy“