Imobilizér 460-ka

Malé, ale Volvo...

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Imobilizér 460-ka

Příspěvek od Jarda S40 »

Pomóóóc. Stala se věc nemilá. Kdosi nechal otevřené dveře od 460-ky a vybila se baterie. Po nabití ale prů...., dioda imobilizéru nebliká a nejde nastartovat. Je to asi jako v případě výměny akumulátoru. Setkal se s tím již někdo z vás? A co dál?

Zeb

Re: Imobilizér 460-ka

Příspěvek od Zeb »

Jardo, baterku jsem měl už venku několikrát, ale imobilizér potom fungoval bez problémů, nemáš náhodou i vybitou baterku v ovládání?

Jarda S40

Příspěvek od Jarda S40 »

On se ten imobilizér neovládá dálkovým ovládáním. Je to ten starý tip, který se ovládá vložením takového koločka do jakési mističky. Poté to cvakne a led dioda zhasne. Pak se může startovat. A po vypnutí motoru se sám asi za 30vteřin zapne - dioda začne blikat. Ale mě ta diod ani nebliká! :roll:

black hawk

Příspěvek od black hawk »

jestli jsi tu aku nabíjel na voze tak se už několikrát stalo že ta jednotka zblbla.pak se museli kolíčky znova přikodovat

Jarda S40

Příspěvek od Jarda S40 »

A jak překódovat? Ano, nabíjel na voze. A kde je ten imobilizér, prosím? Zkusil bych ho odpojit. Ale je mi divné, že neindikuje funkci blikáním diody? Asi bude blokovat startét a palivové čerpadlo? Díky za dostupné informace.

Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Zkusil bych osvědčený způsob u Forda, když se elektronice v autě něco nechce dělat. Zapnu vnitřní osvětlení (aby se vynulovalo napětí při odpojení baterie), pak odpojím baterii. Bacha na kódy rádia a CD. Pokud kódy nemáš, tak to radši nedělej!!! Tak za půl hodiny baterku znova zapojím, nastartuji a lehkým tempem najedu asi 10 km, aby se srovnal počítač auta. Zatím mi to takhle funguje. Za pokus to stojí. Nemůžeš tím nic zkazit.

Jarda S40

Příspěvek od Jarda S40 »

Tak závada je opraven dle pokynu Martinaopla a asi by fungovala rada i Ference. Prostě jsem večer odpojil baterii a ráno ji opět zapojil. Vše funguje O.K. Asi by stačila ta 0,5hod., ale já šel večer již spát s tím, že ráno uvidím. Jinak jsem si vzpomněl, že mi toto kdysi ukazoval jeden kluk z ÚSMD. Potřebovali jsme něco udělat na Sieře, přitom jsme odpojili baterii a on tvrdil, že nyní musíme 0,5 hod. počkat, jinak to nenastartujeme. Akorát že jsem na to zapomněl. Takže díky za všechny rady a redaktoři toto mohou zpracovat :)
P.S. Mám hroznou radost a doma vypadám jako odborník :)
This topic is 14 years a 9 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400 - opravy“