povoleni svicek

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 147
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70II T5

#26 povoleni svicek

Příspěvek od dukemb »

jen pro pobaveni:
jeste se mi povedlo po výměně dat obracene zapalovaci kabely...uplne jsem tim pomatnul ridici jednotku, krome toho ze to chciplo se rozblikaly na displeji ruzne ikonky a po vypnuti motoru bezel nepretrzite vetrak sahary (zrejme by bežel az do vybití baterie), tak jsem resetnul ridici jednotku a byl pokoj:)
_________________
bylo:S40 T4 r97, S60T5 184kw r02, V70II 2.0T 132Kw r02, S80II T6 i V8
Je: V70 II T5

tymon
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 602
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Liberecko / Praha
Vůz: V90CC D5 MY19 / V60 D6 / V70R MY98
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

#27 povoleni svicek

Příspěvek od tymon »

dukemb píše:jen pro pobaveni:
jeste se mi povedlo po výměně dat obracene zapalovaci kabely...uplne jsem tim pomatnul ridici jednotku, krome toho ze to chciplo se rozblikaly na displeji ruzne ikonky a po vypnuti motoru bezel nepretrzite vetrak sahary (zrejme by bežel az do vybití baterie), tak jsem resetnul ridici jednotku a byl pokoj:)
jak se ti povedlo prehodit kably?? :shock: a jak jsi to vyresetoval bez diagnostiky?? :shock:
_________________
Opravy / repase / klonování / párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / REM / SRS / UEM / CCM / DDM / PDM /
D5T5.com pro: Praha, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Děčín, Mělník - info@d5t5.com / https://d5t5.com/helpdesk/

Vzdálený start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika, atd... - VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
VOLVO hra D5T5 RACER https://d5t5.com/article/d5t5-racer-volvo-game

GDPR_user

#28 povoleni svicek

Příspěvek od GDPR_user »

dukemb píše:jen pro pobaveni:
jeste se mi povedlo po výměně dat obracene zapalovaci kabely...uplne jsem tim pomatnul ridici jednotku, krome toho ze to chciplo se rozblikaly na displeji ruzne ikonky a po vypnuti motoru bezel nepretrzite vetrak sahary (zrejme by bežel az do vybití baterie), tak jsem resetnul ridici jednotku a byl pokoj:)
No jo není nad odborníka.Divím se,že si někdo nedělá doma operace slepáku. :%)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 147
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70II T5

#29 povoleni svicek

Příspěvek od dukemb »

ty dva krajní, když si člověk neuvědomí jak byly ,není až zas tak velký problém přehodit, protože ten kratší kabel by logicky šel do blížšího otvoru, ale tak to právě není. Koneckoncu, naposled v servisu, když je měnily se jim to povedlo také.
Oproti nim jsem aspon hned věděl , kde je problém. Servisaci nad tím dumali nejmín 5minut...


p.s. slepak už nemam, operaci jsem svěřil doktorum a nedopadlo to nejlíp:)
_________________
bylo:S40 T4 r97, S60T5 184kw r02, V70II 2.0T 132Kw r02, S80II T6 i V8
Je: V70 II T5

GDPR_user

#30 povoleni svicek

Příspěvek od GDPR_user »

dukemb píše:ty dva krajní, když si člověk neuvědomí jak byly ,není až zas tak velký problém přehodit, protože ten kratší kabel by logicky šel do blížšího otvoru, ale tak to právě není. Koneckoncu, naposled v servisu, když je měnily se jim to povedlo také.
Oproti nim jsem aspon hned věděl , kde je problém. Servisaci nad tím dumali nejmín 5minut...


p.s. slepak už nemam, operaci jsem svěřil doktorum a nedopadlo to nejlíp:)
:lol: :lol: :lol:

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#31 povoleni svicek

Příspěvek od Lachtan »

martinopel píše:Bohužel mé zkušenosti s Tonou jsou veskrze negativní.Možná budu za prase,ale ráčna musí udržet to co udrží ruka.Pokud to ráčna nevydrží je to šmejd.
Prozatím prošlo:Proxxon,Fakom,Hazet,Bahco,TengTools,KingTony
Pokud ořech na 1/2 " 13mm od Tony praskne a 1/4 od Proxonu utrhne šroub ,co je kvalitnější??
TONA je dobrý vercajk pro občasné domácí kutily, ale v profi dílně nemá co dělat - na to nemá výdrž - od toho jsou jiné značky.

Já osobně k plné spokojenosti používám vercajk od Snap-on, Craftsman, Milbar, Knipex a Harley-Davidson.

Můžu ještě doporučit značky Facom a Metrinch - s obojím mám letitou velice dobrou zkušenost. 8)
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“