Vtípky a srandičky

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9104
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Petr Marek »

Panna.jpg


A ještě jeden od Penka:


BMW.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71

jou81
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1021
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

Vtípky a srandičky

Příspěvek od jou81 »

:twisted:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive MY09, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1640
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

Když máme zítra ten MDD, tak jeden do školičky :D

Potkal medvěd zajíce a ten mu říká: „Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil.“
„Jakej Hroutil?“
„Ten co ti zadkem kroutil.“
Zajíc se strašně chechtá a uteče. Takhle se to opakuje několik dní až už to medvěda naštve a jde se zeptat lišky, jak by toho zajíce převezl.
Liška mu říká: „Tak mu to oplať stejně. Řekni mu třeba: Pozdravuje tě Hacil a až se zeptá, jakej Hacil, tak řekni: Ten co tě do prdele bacil.“
„Teda liško, ty jsi hlava, tak moc díky,“ rozloučí se medvěd a peláší za zajícem.
Jak ho uvidí tak spusí: „Čau zajíci, pozdravuje tě Hacil.“
„Já vím, říkal mi to Hroutil.“
„Jakej Hroutil?“ :lol:

...a jeden z hospody :roll:

Moje manželka pracovala jako asistentka pro známého kouzelníka. Za ty dlouhé roky se naučila spousty triků a tak mě občas některým z nich překvapí. Když přijdu domů, tak se mě zeptá, na co mám náladu a pak udělá nějaký ten trik či kouzlo.
Včera se mě zrovna zeptala, co bych si tak přál?
A já na to: „Dneska bych šel rád se svým kamarádem Karlem na pivo.“
A ona: „Čáry máry fuk!“ Otevřela skříň a tam kámoš Karel, vylekaný jak srnče při senoseči a vůbec nevěděl jak se tam dostal! :ROFL:

Warcz
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6071
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Warcz »

:)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Urvanej
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 13703
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Urvanej »

Si mě donutil googlit, jak maji ty kameny vypadat a přijde mi, že si je tam každej dává, jak se jim zachce, že neni přesnej standard toho, jak má značka vypadat. Ale stejně mi to přijde jako AI teda :-) Nicméně matroš se na různých místech hulí různý, to je fakt :lol:
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

dumi.cz
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 3919
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

Vtípky a srandičky

Příspěvek od dumi.cz »

jste to nepochopili, ty kamney padaji z prava a tudiz maji prednost :-D
_________________
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

Ejdou Rotacak
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3890
Registrován: 11 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Nikdy nezapomenu na poslední slova mého dědy ♥

"přestaň třást s tím žebříkem ty malej zmrde!"
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Urvanej
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 13703
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Urvanej »

Já telefonoval s tim svym, když umřel. Babička řídila a bavili sme se s dědou a mezi řečí říkal babičce... "...zprava dobrý."
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1640
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

„Milý pane, máte špatnou karmu, jestli něco nezměníte, tak brzy umřete…“
„Ale jděte, jste snad lékař, psychotronik, věštec, senzibil nebo co?“
„Ne, revizák plynových spotřebičů.“ :D

JendaSL
Offline
Člen VK
Příspěvky: 212
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70R

Vtípky a srandičky

Příspěvek od JendaSL »

IMG_20260610_120349.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
V70R 1998 manual, bylo toho víc než dost.

Carl-Gustaf Sudhoven
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 137
Registrován: 8 roků 3 měsíce
Bydliště: Trutnov
Vůz: S70 2.4T

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Carl-Gustaf Sudhoven »

..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

C 3
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 593
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: A(r)s(ch)
Vůz: V70 II

Vtípky a srandičky

Příspěvek od C 3 »

2.jpg
:green:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Mirabilia
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1640
Registrován: 8 roků 6 měsíců
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Mirabilia »

...nemůžu se zbavit dojmu :x
IMG_20260401_190647_130.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Warcz
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6071
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

Vtípky a srandičky

Příspěvek od Warcz »

_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Zpět na „o všem možném :-)“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: ivanvanata