Vtípky a srandičky
- Autor
- Zpráva
-
Offline
- Radní
- Příspěvky: 9104
- Registrován: 14 roků 4 měsíce
- Bydliště: Praha a Zápraží
- Vůz: V70XC & 2x 240
x 2
Vtípky a srandičky
A ještě jeden od Penka:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71
-
Offline
- Příspěvky: 1021
- Registrován: 18 roků 2 měsíce
- Bydliště: Brno / Hradec Králové
- Vůz: XC90 MY17 Inscription
Vtípky a srandičky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614
S80 V8 Executive MY09, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614
S80 V8 Executive MY09, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.
-
Offline
- Příspěvky: 1640
- Registrován: 8 roků 6 měsíců
- Bydliště: Prysk
- Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off
Vtípky a srandičky
Když máme zítra ten MDD, tak jeden do školičky
Potkal medvěd zajíce a ten mu říká: „Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil.“
„Jakej Hroutil?“
„Ten co ti zadkem kroutil.“
Zajíc se strašně chechtá a uteče. Takhle se to opakuje několik dní až už to medvěda naštve a jde se zeptat lišky, jak by toho zajíce převezl.
Liška mu říká: „Tak mu to oplať stejně. Řekni mu třeba: Pozdravuje tě Hacil a až se zeptá, jakej Hacil, tak řekni: Ten co tě do prdele bacil.“
„Teda liško, ty jsi hlava, tak moc díky,“ rozloučí se medvěd a peláší za zajícem.
Jak ho uvidí tak spusí: „Čau zajíci, pozdravuje tě Hacil.“
„Já vím, říkal mi to Hroutil.“
„Jakej Hroutil?“
...a jeden z hospody
Moje manželka pracovala jako asistentka pro známého kouzelníka. Za ty dlouhé roky se naučila spousty triků a tak mě občas některým z nich překvapí. Když přijdu domů, tak se mě zeptá, na co mám náladu a pak udělá nějaký ten trik či kouzlo.
Včera se mě zrovna zeptala, co bych si tak přál?
A já na to: „Dneska bych šel rád se svým kamarádem Karlem na pivo.“
A ona: „Čáry máry fuk!“ Otevřela skříň a tam kámoš Karel, vylekaný jak srnče při senoseči a vůbec nevěděl jak se tam dostal!
Potkal medvěd zajíce a ten mu říká: „Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil.“
„Jakej Hroutil?“
„Ten co ti zadkem kroutil.“
Zajíc se strašně chechtá a uteče. Takhle se to opakuje několik dní až už to medvěda naštve a jde se zeptat lišky, jak by toho zajíce převezl.
Liška mu říká: „Tak mu to oplať stejně. Řekni mu třeba: Pozdravuje tě Hacil a až se zeptá, jakej Hacil, tak řekni: Ten co tě do prdele bacil.“
„Teda liško, ty jsi hlava, tak moc díky,“ rozloučí se medvěd a peláší za zajícem.
Jak ho uvidí tak spusí: „Čau zajíci, pozdravuje tě Hacil.“
„Já vím, říkal mi to Hroutil.“
„Jakej Hroutil?“
...a jeden z hospody
Moje manželka pracovala jako asistentka pro známého kouzelníka. Za ty dlouhé roky se naučila spousty triků a tak mě občas některým z nich překvapí. Když přijdu domů, tak se mě zeptá, na co mám náladu a pak udělá nějaký ten trik či kouzlo.
Včera se mě zrovna zeptala, co bych si tak přál?
A já na to: „Dneska bych šel rád se svým kamarádem Karlem na pivo.“
A ona: „Čáry máry fuk!“ Otevřela skříň a tam kámoš Karel, vylekaný jak srnče při senoseči a vůbec nevěděl jak se tam dostal!
-
Offline
- Příspěvky: 6071
- Registrován: 7 roků 8 měsíců
- Bydliště: Brno
- Vůz: V70 II 2,5T AWD AT
Vtípky a srandičky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 13703
- Registrován: 15 roků 6 měsíců
- Bydliště: Plzeň
- Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40
Vtípky a srandičky
Si mě donutil googlit, jak maji ty kameny vypadat a přijde mi, že si je tam každej dává, jak se jim zachce, že neni přesnej standard toho, jak má značka vypadat. Ale stejně mi to přijde jako AI teda
Nicméně matroš se na různých místech hulí různý, to je fakt 
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 3919
- Registrován: 12 roků 4 měsíce
- Bydliště: Štěpánovice
- Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95
Vtípky a srandičky
jste to nepochopili, ty kamney padaji z prava a tudiz maji prednost 
_________________
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy
-
Offline
- Příspěvky: 3890
- Registrován: 11 roků 6 měsíců
- Bydliště: Praha - Zbraslav
- Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy
Vtípky a srandičky
Nikdy nezapomenu na poslední slova mého dědy ♥
"přestaň třást s tím žebříkem ty malej zmrde!"
"přestaň třást s tím žebříkem ty malej zmrde!"
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG
-
Offline
- Moderátor
- Příspěvky: 13703
- Registrován: 15 roků 6 měsíců
- Bydliště: Plzeň
- Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40
Vtípky a srandičky
Já telefonoval s tim svym, když umřel. Babička řídila a bavili sme se s dědou a mezi řečí říkal babičce... "...zprava dobrý."
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ; C40, RWD, 2024, Tramvaj ex: S40, 1.8, m3p, 1997; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; 244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.
-
Offline
- Příspěvky: 1640
- Registrován: 8 roků 6 měsíců
- Bydliště: Prysk
- Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off
Vtípky a srandičky
„Milý pane, máte špatnou karmu, jestli něco nezměníte, tak brzy umřete…“
„Ale jděte, jste snad lékař, psychotronik, věštec, senzibil nebo co?“
„Ne, revizák plynových spotřebičů.“
„Ale jděte, jste snad lékař, psychotronik, věštec, senzibil nebo co?“
„Ne, revizák plynových spotřebičů.“
-
Offline
- Člen VK
- Příspěvky: 212
- Registrován: 14 roků 7 měsíců
- Bydliště: Příbram
- Vůz: V70R
Vtípky a srandičky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
V70R 1998 manual, bylo toho víc než dost.
V70R 1998 manual, bylo toho víc než dost.
-
Offline
- Příspěvky: 137
- Registrován: 8 roků 3 měsíce
- Bydliště: Trutnov
- Vůz: S70 2.4T
-
Offline
- Příspěvky: 593
- Registrován: 9 roků 1 měsíc
- Bydliště: A(r)s(ch)
- Vůz: V70 II
-
Offline
- Příspěvky: 1640
- Registrován: 8 roků 6 měsíců
- Bydliště: Prysk
- Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off
-
Offline
- Příspěvky: 6071
- Registrován: 7 roků 8 měsíců
- Bydliště: Brno
- Vůz: V70 II 2,5T AWD AT
Vtípky a srandičky
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: ivanvanata