S80 vyjíždění/zajíždění výsuvné LCD

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 76
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Mariánské Lázně
Vůz: V60 D6

#26 S80 vyjíždění/zajíždění výsuvné LCD

Příspěvek od beavis »

mirek OLBE píše:sakra, teď jsem to psal na jiným místě, včera mi vyjela obrazovka, ale místo mapy je pouze světlej displej, jako když vytáhnete anténu z televize. mám obavu, že je v prdeli obrazovka, což je na autě který je chvíli na světě pěkně k vzteku. předchozí auto za 6 let nemělo jedinej problém. ale k věci, vyzkoušel jsem jinou (půjčenou) a ta mapy normálně promítá, ale pokud takhle odpojujete konektory a různě laborujete, musí to potom na počítač a zařízení tzv. přihlásit, jinak z přístrojovky nevyjede a mohli byste zbytečně hledat závadu, která de facto neexistuje, že ?
Odpojovani a pripojovani komponent myslim zadnou chybu nehazi takze na diagnostiku neni potreba. :-)
Do monitoru jde jeden konektor ktery. Jsou na nem vedeny RGB signali z NAVI, pak video signal z TV (klasicky PAL) a pak je tam datovej vodic, ktery rika na co se ma monitor prepnout a jak moc ma svitit a jeden datovej vodic od monitoru do NAVI, ktery prenasi data z IR senzoru . Pokud bys mel treba osciloskop muzes se na jednotlive vodice podivat a uvidis zda je chyba v monitoru a nebo tam ten signal proste nejde. Zda kazdy displej potrebuje jinou zpravu pro to aby vyjel by me taky zajimalo. Ale nemam moznost to vyzkouset.

Osobne z cele navigace v aute vyuzivam jen displej ke kterymu mam pripojenej RGB prevodnik a poustim do nej obraz z PC. Takze videa, mp3, a navigace (Garmin Mobile PC). Pro to abych ho vysunul mam v aute jeste mikroprocesor, ktery mu rika vysun se :-D
_________________
Bylo S80 T6, rok 1999 a 2007
Je V60 D6, rok 2015
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“