sněhové řetězy

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
This topic is 7 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Airbus380

Re: sněhové řetězy

Příspěvek od Airbus380 »

No asi pravda, z jedné diskuze :
"Na ledě, nebo ujetém hodně klouzavém sněhu jsou super. Jezdil jsem je na Tranzitu a Mondeu (stejný rozměr) loni v zimě a mám je do dnes. Člověk nesmí být líný je sundat a zase nandat, když je suchá cesta. Montáž a demontáž je opravdu rychlá a pohodlná.
Ale pozor, pokud napadne čerstvý sníh, nebo je sněhu větší vrstva, nechat fusaky v kufru, je to zlo a hned se zahrabete. Seberou většinu výhod vzorku kvalitních zimních pneumatik. Je to logické, když máte zakryté lamely. Jednou jsem to zkusil a těch kurev, co lítalo, vám nepřeju slyšet. Nešlo to ani dopředu ani do zadu, jak mydlinka. Bez lopaty jsem tam zůstal do jara."
This topic is 7 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „o všem možném:-)“