zapomeňte na zabezpečení - čtete pozorně - POZOR !!!!

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
vit.soucek

#26 zapomeňte na zabezpečení - čtete pozorně - POZOR !!!!

Příspěvek od vit.soucek »

Děda když mi dal favorita, tak jsem tam měl pod přístrojovnou takový dvě dirky. Za nimy se skrýval starý telefonní konektor. (bakelit a dvě 3mm zdířky) Před cívkou přerušenej kabel a vyvadenej do tohodle konektoru přirozeně zamaskovanej a barevnej stejně jako zybtek svazku. no a k tomu byl protikus bez kterýho se nedalo startovat. Pokud někdo netušil co je to zač, tak totálně nevěděl, ale když jsem ho dostal, tak to nebyl zrovna nejnovější model a ani moc dílů by z něj nebylo, takže to bylo skoro jedno...

Jeden můj kamarád vyndavá relátko od pumpy a taky ho to zachránilo, protže už jednou našel ráno auto odbržděný a otevřený. Protože zlomili zámek tak potom nastupoval 14 dní kufrem.

Rušit se dá všechno jenom záleží jak moc prostoru a peněz máte.

A když jsme četl ten popis a zhruba to datum tak je možný, že to byl kruhák u nás na Poděbradský u odbočky do vesnice. Ten tou dobou myslim stavěli.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1614
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Vůz: S60, 2.4T
Bydliště: Praha 5

#27 zapomeňte na zabezpečení - čtete pozorně - POZOR !!!!

Příspěvek od lucki »

kamarat ma na 3stovke taky valcek pod brzdou a brzda sa neda stlacit. zlodej sa dostal do auta, nastartoval, pohol sa a o 20 metrov nabural do auta. 300 skoro nova (85 000 km na tachaci), ale burana kvoli zlodejovi. imho dost narit zabezpecenie... mozno vhodne tak na automat.
_________________
teraz: S60, 2,4T '01, 147kw, svetlo modra, 210K km, spotreba 8,8 l/100 km
bolo: S70, 2,4l '98, 125kw, modra metla, 219K km, spotreba 9,89 l/100 km
480_S, 2.0i '94, cerna metaliza, 224K km, spotreba 8.2 l/100 km
440 turbo, 1.7 '89, modra

Dzambor
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 538
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Trenčín
Vůz: Volvo V50 2.0D Momentum 08' 6. manual

#28 zapomeňte na zabezpečení - čtete pozorně - POZOR !!!!

Příspěvek od Dzambor »

alebo nehavat v aute svokru (tchýni). si myslim ze to by nikto nekradol :D:D
_________________
Volvo V50 2.0D r.v. 2008

Doktor 1
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 237
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: Radonice
Vůz: 744, B230E, 89 - Dalek
Kontaktovat uživatele:

#29 zapomeňte na zabezpečení - čtete pozorně - POZOR !!!!

Příspěvek od Doktor 1 »

kdysi dávno jsem měl novou Octavii a bydlel na čeným mostě. Následkem toho bylo, že mi během MĚSÍCE vykradli auto třikrát. Vždy jen vytažené zámky - škoda sada zámků s montáží 9500 spoluúčast na pojistce 10000. Co bylo ale hezké, že mi jednou neukradli nic, napodruhé sluneční brýle, plyšového medvěda a 12větrových bonbonů- za to šli sedět (aut bylo víc ale chytli je u mýho, protože soused v noci kouřil na balkoně a zavolal chrániče) a potřetí mi vykradli i kufr - rezerva atd.
Měl jsem vychytávku v tom , že uzamknutím se zamkl celý vůz. Při odemčení se odemkli dveře ale ne kufr. Bohuže po druhé krádeži mi ve Škodě odemikání kufru "opravili" a tak mi zloději mohli vybrat i kufr.
Dlouho trvalo , než jsem našel někoho, kdo tenkrát domnělou závadu zase způsobil - a to jednoduše do drátu k zadnímu zámku vložil jednosměrnou diodu a bylo 8)
zabezpečení kufru asi za 30kaček.
Ponaučení - nepořizovat si koncern !!!! :roll:
_________________
Doktor
740 GLT, 1989, B230E, manuál, tempomat, klima, po prvním majiteli, sedan stříbrná - heč - prostě Dalek (Doctor Who?)
S60 D5 120KW, 2003, manual, ....... modrá - to je Dalek!
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“