Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠENO

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 266
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Hradec Králové

#76 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od killer »

tak kamos mel tyden novej kocar a odsral to taky docela dost :(
ted schani nejaky kvalitni servis
jakej byste nejlepe doporucili?
nejake tu byli psane, ale nikdo tu nepsal primo sve zkusenosti s nejakou firmou
_________________
killer
Bude: Volvo ???
Provizorne: Volkswagen Golf, Das Auto :-).
Bylo: Volvo S60 2,4 103kW/140Hp + LPG Elpigaz, r.v.2001, manual, Platinum Green
Bylo: Volvo 440Turbo 1,7 88kW/120Hp, r.v. 1991, manual, zelena metaliza

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 155
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha

#77 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od René »

Tak již mám osobní zkušenost s opravou po kroupách a jsem velmi příjemně překvapen. Když jsem auto po opravě přebíral, tak jsem tomu nechtěl věřit. Kapota a střecha a další části jsou opravdu jak nové. Nikde známka po poškození včetně laku. Pojišťovnu to bude stát asi 50 -60 tisíc a mě spoluúčast. Díky frajerům z Mnichova Hradiště.
_________________
Volvo XC70, D5, 120kW, 10/2002, automat, zlatá metal.,TV/RTI, bixenony, střešní okno, telefon... - prodáno
BMW X5, 3.0D, 160kW, 2006, modrá metal.
Suzuki GSR 600 R1, 2007, modrá metal.
TOYOTA RAV4, 2,0i, 2002, modrá metal.

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#78 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od Lachtan »

René píše:Tak již mám osobní zkušenost s opravou po kroupách a jsem velmi příjemně překvapen. Když jsem auto po opravě přebíral, tak jsem tomu nechtěl věřit. Kapota a střecha a další části jsou opravdu jak nové. Nikde známka po poškození včetně laku. Pojišťovnu to bude stát asi 50 -60 tisíc a mě spoluúčast. Díky frajerům z Mnichova Hradiště.
tak dej konkrétní odkaz - třeba to někomu dalšímu bodne :wink:
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#79 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od Lukaso »

já jdu sem: http://www.renovecars.cz

s pojišťovnou se nějak snad domluvím...
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#80 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od martines »

Lachtan píše:tak dej konkrétní odkaz - třeba to někomu dalšímu bodne :wink:
http://www.karosar.cz Sám mám zkušenosti a naprostá spokojenost.Několikrát jsem to zde na fóru zmiňoval že je kluk šikovnej.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 155
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha

#81 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od René »

http://www.karosar.cz/

přeji ať ho neptřebujete
_________________
Volvo XC70, D5, 120kW, 10/2002, automat, zlatá metal.,TV/RTI, bixenony, střešní okno, telefon... - prodáno
BMW X5, 3.0D, 160kW, 2006, modrá metal.
Suzuki GSR 600 R1, 2007, modrá metal.
TOYOTA RAV4, 2,0i, 2002, modrá metal.

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#82 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od Lukaso »

tak mam opraveno...

když to shrnu mám z toho smíšené pocity...oprava probíhala u firmy Renovecars jak už jsem zde o nich referoval ( http://www.renovecars.cz )

AD pojišťovna: poslali 23.995,- Kč + 1000,- Kč ( spoluúčast, kterou jsem jakoby zaplatil )...co se týká opravy tak moje náklady:

světlo 5.050,-
střešní lišta 3.400,- ( už v laku )
zrcátko 1.500 ( použité, voděodpudivé )
servis cca 1.500 ,- ještě jsem neplatil tak nevím - kalibrace oken, nějaké drobné opravy viz dále
oprava karoserie: 76.500,- !!!

sečteno a podtrženo: náklady 87.950,- plus samozřejmě spoustu mého času ( který má také svoji hodnotu ) a benzínu, nezaplatitelných nervů...plnění se bude řešit fakturama ze servisů. Když to vezmu k věcné podstatě tak po mě pojišťovna chce půjčit 63.000,- Kč...což vzhledem k tomu že pojistku musím platit dopředu je k neuvěření, ovšem oni se tváří že je vše naprosto korektní.

Dále, pozor na likvidátory!!! Jel jsem na prohlídku za deště a přiznávám svůj laxní přístup. Bylo mi napočítáno asi 85 ďůlků. Po sdělení plnění mi téměř nevěřili a opět zavolalii likvidátora a pod kontrolou firmy spočítali přes 260 ´důlků !!!!

AD firma ( Renovecars ) :

Pozitiva:

Musím ocenit naprosto perfektní přístup a profesionalitu co se týká jednání s pojišťovnou a financí. Přijel jsem s tím, že opravu zaplatím v hotovosti a dál že si to vyřeším s pojišťovnou sám, takže oni vlastně nemuseli nic řešit. Po sdělení závratné sumy plnění, které jsem dostal, z jejich vlastní iniciativy začali jednání s pojišťovnou, následnou opětovnou kontrolu likvidátora. Ptal jsem se na orientační cenu opravy a bylo mi řečeno že nejmíň 70 tisíc, což mě trochu zamrazilo, měl jsem ulitých 50. Ne že bych těch 70 třeba neměl ale netajil jsem se tím, že to nejsou zrovna peníze co nosím po kapsách. Opět perfektní přístup, dohodli jsme se, že jim zaplatím 24 co jsem dostal a oni že si to s pojišťovnou vyřídí sami, předali mi auto aniž by měli zaplaceno. Takže jediné co jsem platil je cca 10 co mě stály díly, to mi musí pojišťovna uhradit.
Auto je podle zkušeností a očekávání naprosto perfektně opravené, nic se neměnilo a nelakovalo a auto vypadá naprosto perfektně!! Vzhledem k tomu že po celkové opravě následuje rozleštění tak by se dalo říci, že lépe než předtím.

Negativa:

První věc co mě trochu štavala je, že jsem nic neočekával ale tak nějak mi bylo naznačeno že auto bude hoové v pátek. ( předával jsem ho v čt ráno ). Pak jsme se dohodli, že toho mají hodně a že tedy v sobotu, maximálně v pondělí...říkám si okej, mě to je stejně jedno mam V40 a prostě chápu že toho mají hodně. V pondělí se nikdo neozýval. Volám, tak prý v 5, že ještě ale zavolají. Je 5 a nikdo nevolá, tak volám a jak kdyby se nechumelilo mi řekli, že to bude v úterý v poledne...to už jsem se trochu naštval a řekl, že ne, že ho potřebuji dnes. Slíbili, že nepůjdou domu dokud ho nedodělají ale musím počkat do večera/noci....což zase docela oceňuji.Později jsme se dohodli ještě na to úterý na 11, přijel jsem ve 12 a auto tak tak dodělali...i tak se to dá přežít..
Druhá věc, že mi přestalo fungovat stahování okýnka jedním zmáčknutím nahoru nebo dolu na předních oknech...já to chápu asi nevědí že se to pak musí zkalibrovat, ale musel jsem kvůli tomu k nim a pak do servisu a prostě zase ztráta času...to už mě štvalo ale chápu
A poslední co mě štve a proto smíšené pocity je, že se mi uvolnila stropnice vzádu jak je na třech příchytech 3tí brzdové světlo. V servisu na to koukali a bylo to přilepené, docela fušeřina za 76 tisíc...krom toho mam pocit že mě chybí nějaké cvočky na tom krytu kapoty zespoda...to mě popravdě trochu mrzí protože to stojí pár korun a tohle je fakt neprofesionální...na druhou stranu nic se nesnažili ututlat a přiznali že to ulomili a ať si to nechám objednat/opravit...ale prostě palec dolu

AD Autorizák Volvo:

Prakticky samé negativa!!! Krom dodání do dvou dnů.

Lampa za 5 tisíc a ona se mlží, další komentář nemam.

Kalibraci mě tvrdili, že budou muset dělat alespoň hodinu a že to bude stát asi 1.200,- ale že mají uplně plno a že nejdřív za dva dny. Jiný nejmenovaný servis zabývající se pouze Volvama mi to udělal na počkání asi za 5 minut a ještě za to ani nic nechtěli...

Toť vše

L
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1113
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#83 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách :(

Příspěvek od vcar »

Lukaso píše:... Jiný nejmenovaný servis zabývající se pouze Volvama mi to udělal na počkání asi za 5 minut a ještě za to ani nic nechtěli...
Škoda, že nemá jméno. Třeba by jeho služeb využili i jiní volvisté, než aby ztráceli čas s kapacitami v autorizáku.
JInak opravdu zajímavá anabáze. Fuj, milostivá.... :bad:
_________________
S80 D5 120kW 2003 manual silver
V40 1.8i 92kW B4184SM 6/99 blackmetal

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#84 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od Lukaso »

No dobře no, Zeman - Petroni :) Já jsem s ním obecně spokojenej :)
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#85 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od martines »

žasnu za tu cenu.To bych nedal.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 21
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha Západ

#86 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od maktom »

A autorizák byly Průhonice? Smutný :fool:
_________________
V70 2,4T 2002

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#87 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od Lukaso »

mě ta cena přijde v pohodě ( tak ono se to kecá když to vlastně neplatím :D ) tak nějak mě připadá že odpovídá kvalitě karoserie po opravě...

mají dvě smluvní pojišťovny, takže si nemyslím, že jsou nějak extra drazí
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#88 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od martines »

já vím že kopeš ža tu firmu kam si to dal a já zase za karosáře.Zajímalo by mě kolik by si za to vzal můj kůň.Teď už se to nedozvíme.Důležitý je, že výsledek je perfektní.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1113
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#89 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od vcar »

Dík. Myslím, že info o dobrém servisu není nikdy na škodu. :good: :Bravo:
_________________
S80 D5 120kW 2003 manual silver
V40 1.8i 92kW B4184SM 6/99 blackmetal

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#90 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od Lukaso »

tak já za ně zas tak nekopu...snažím se to vnímat realisticky a upřímě řečeno jsem na ně momentálně dost nas*anej... :D ale viděl jsem pár oprav touto metodou a musím přiznat že kvalita se dost různila...ono cena mého auta je už dávno pod kdejakou oktávkou v dechtu ale přeci jen je to trochu jiná třída, snažil jsem se najít adekvátní opravnu...tím neříkám, že karosář to neumí, nikdy jsem jeho práci neviděl a ani kromě tebe na nej nemám žádné reference...

Co se týká servisu tak jsem to moc nechtěl po přečtení jistého topicu o něm zde na foru zveřejňovat, pravda ale je, že už ho navštěvuji nějaký ten rok a vždy jsem byl opravdu spokojený
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#91 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od martines »

tak řekni co je to za autorizák.
jinak na karosaře jsem dostal tip od místního Láďa11. Byl jsem tam už asi 4x a jel bych tam i po 5tý :-)
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#92 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od Lukaso »

aha to jsem zapomněl...jo autorizák samo Auto průhonice...a kde sem konečně pochodil Zeman - Petroni, jak sem už psal
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#93 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od martines »

z Průhonic mám jen jednu zkušenost a to tu, jak se tam nabízí V70 v T6 tak řekl bych,že řazení docela kope a něco v autě cvaká ale podle místního technika je vše v pořádku.No nevím,asi jsem moc náročnej abych u auta za 600 chtěl funkční a bezproblémovou aut.převodovku. (to auto se tam prodává ještě teď)
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#94 Prosím pomoc - mam auto na sra..ku po kroupách - VYŘEŠEN

Příspěvek od Lukaso »

já se něma zkušenosti zas tak moc nemám...ale tenhle přístup mě prostě zklamal...nevím zda-li nevědí že kalibrace trvá chviličku nebo se snaží záměrně procedůru natáhnout to opravdu nevím...na druhou stranu by to jako autorizák vědět mohli :)
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“