Volvisti a jejich zbraně :-)

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
dumi.cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3331
Registrován: 10 roků 2 měsíce
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

#926 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od dumi.cz »

Myslel sem natazeni uderniku. "kohoutku". co sem mel v ruce ukazkove (ruzne prorezane) pistole od CZ, tak tam i kdyz byl naboj v komore se nedalo strilet, musel clovek nejdriv natahnout kohoutek. Samozrejmne, tim ze natahnes hlavne se natahne naboj do komory a zaroven se natahne ten kohoutek, ale predpokladam, ze v tomhle stavu to nikdo nenosi :D
_________________
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 2114
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#927 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od jirka87 »

Tak, pokud si tam hodíš pojistku, tak ....

Ale já bych takhle nenosil. Jednak pro mě je jednodušší a i rychlejší natáhnout, než někde ve stresu hledat pojistku a druhak selhat může kdykoliv cokoliv a kdo tvrdí opak, měl jen štěstí, nebo nedostatek praxe. Nebo je popírač a ať si vezme Csákovou za ženu :-D

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 32
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#928 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od python.p »

Chytnou závěr a natáhnou je rychlejší a jednodušší, jak zmáčknout pojistku? :D :D :D Třeba na glocku je to vyloženě neskutečná dřina. :D
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 103
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#929 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Romulusw »

dumi.cz píše: 04 říj 2021 13:58 Myslel sem natazeni uderniku. "kohoutku". co sem mel v ruce ukazkove (ruzne prorezane) pistole od CZ, tak tam i kdyz byl naboj v komore se nedalo strilet, musel clovek nejdriv natahnout kohoutek. Samozrejmne, tim ze natahnes hlavne se natahne naboj do komory a zaroven se natahne ten kohoutek, ale predpokladam, ze v tomhle stavu to nikdo nenosi :D
S automatickou pistolí, s nábojem v komoře a vypuštěným kohoutem můžeš střílet trojím způsobem

U pistole se systémem SA (single action) musíš palcem natáhnout kohout a pak stisknout spoušť.
se systemen DA (double action) můžeš udělat to samé, jako vpředchozím případě, nebo prostě stisknout spošuť (s poněkud větším odporem), tím se kohout natáhne a rovnou vystřelí


Použití pojistky jsem dodneška nepochopil :D :D , ale zbraně s přerušovačem úderníku považuji za nutnost.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 2114
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#930 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od jirka87 »

python - rád bych tě viděl v krizové situaci v zimním období byť jen v tenkých pletených rukavicích ty chytrolínku chytrej jak budeš lovit pojistku na některých pistolích. Já narozdíl od tebe mluvím obecně, protože na světě neexistují jen zbraně, které máš ty doma, ikdyž si to možná myslíš. Ty jseš takovej ten, co na základce pořád s ručičkou nahoře hlásil, pnančelko, pančelko já vím, já vím a když se spletl, tak to stejně neuznal. Ale vzhledem k tomu, že jsi sežral ve všem a v každé debatě šalamounovo hovno, tak chápu, že si prostě nemůžeš odpustit komentovat všude všechno. Já se taky vyjadřuje kde k čemu, ale buď teda vím a nebo se slušně zeptám/vyjádřím pochybnost. Zato ty jsi typ člověka, kde jedině jeho názor je správný a běda, jak někdo napíše něco jiného. Jo, řekl jsem, že na tebe nebudu reagovat, ale mezitímco já se o to alespoň snažím, tak ty tady máš něustálou potřebu do mě rejt.

Dám ti jednu nevyžádanou radu - už se na to vyser, ani to nečti co píšu a hlavně a to zejména furt neprovokuj a nekonfrontuj mě tady se svými názory. Já o ně vůbec nestojím a jsi v mém životě asi tak důležitý jako psí hovno na chodníku. Ale neboj, on se tě jeden zastane, příspěvek upraví a mě dá banána nebo tak něco, aniž by zkoumal, že to je co chvíli co se po mě vozíš a to, že jsem teď už rupnul je toho jen důsledek.

ren
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 736
Registrován: 3 roky 6 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: XC60 D5 AWD 158 kW MY2012

#931 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od ren »

Mno, tak ať to uvedeme na pravou míru. Automatické pistole jsou velmi výjimečné a pro běžného civila zakázané, běžný civil může mít pistoli samonabíjecí, anebo opakovací.
Ze samonabíjecí pistole s nábojem v komoře a vypuštěným kohoutem já osobně umím střílet dvojím způsobem, buď tak, že vystřelím v režimu DA zmáčknutím spouště (půjde ztuha) a platí pro případ, že pistole DA umí, anebo natáhnu palcem kohout a zmáčknutím spouště vystřelím v režimu SA. Platí pro případ, že pistole SA umí a není DAO. Jaký je ten třetí způsob?

Otázka č.2 - co je přerušovač úderníku? Osobně znám jenom blokaci zápalníku a u sportovních zbraní je spíše výjimkou, przní chod spouště. První čízy 75 ho taky neměly. Přerušovač jak ho znám já slouží k tomu, aby zbraň nebyla automatická, ale samonabíjecí, tj. aby po zmáčknutí spouště vystřelila, nabila náboj do komory a zůstala natažená a připravená k dalšímu výstřelu.

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 32
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#932 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od python.p »

jirka87 píše: 04 říj 2021 15:10 python - rád bych tě viděl v krizové situaci v zimním období byť jen v tenkých pletených rukavicích ty chytrolínku chytrej jak budeš lovit pojistku na některých pistolích. Já narozdíl od tebe mluvím obecně, protože na světě neexistují jen zbraně, které máš ty doma, ikdyž si to možná myslíš. Ty jseš takovej ten, co na základce pořád s ručičkou nahoře hlásil, pnančelko, pančelko já vím, já vím a když se spletl, tak to stejně neuznal. Ale vzhledem k tomu, že jsi sežral ve všem a v každé debatě šalamounovo hovno, tak chápu, že si prostě nemůžeš odpustit komentovat všude všechno. Já se taky vyjadřuje kde k čemu, ale buď teda vím a nebo se slušně zeptám/vyjádřím pochybnost. Zato ty jsi typ člověka, kde jedině jeho názor je správný a běda, jak někdo napíše něco jiného. Jo, řekl jsem, že na tebe nebudu reagovat, ale mezitímco já se o to alespoň snažím, tak ty tady máš něustálou potřebu do mě rejt.

Dám ti jednu nevyžádanou radu - už se na to vyser, ani to nečti co píšu a hlavně a to zejména furt neprovokuj a nekonfrontuj mě tady se svými názory. Já o ně vůbec nestojím a jsi v mém životě asi tak důležitý jako psí hovno na chodníku. Ale neboj, on se tě jeden zastane, příspěvek upraví a mě dá banána nebo tak něco, aniž by zkoumal, že to je co chvíli co se po mě vozíš a to, že jsem teď už rupnul je toho jen důsledek.
To že to nemám číst napiš příště na začátek a né na konec. :D

Já narozdíl od tebe si troufnu říct, že v oboru zbraní a munice mám nesrovnatelně větší zkušenosti a znalosti a když meleš blbosti, tak tě opravím. Já nejsem ten co tady tvrdil jak natahuje někdo náboj do komory, když už tam náboj je, nebo teda nesprávně na to reagoval, nebo teda spíš reagoval na něco co nedává smysl.

Vůbec nejde o můj názor, ten je naprosto nepodstatný, jde o fakta a zkušenosti X desítek lidí ohledně pojistky vs. "natáhnutí závěru". Tož tak.

PS: Neboj, hujer jsem nikdy nebyl, vždy jsem byl ten co se snažil proplout a na ZŠ se v některých předmětech fest nudil a další měl naháku a dostačná, je dostatečná tak co. Takže ani tvoje psychoanalýza se úplně nepovedla, teda spíš vůbec.

PS2: zbraň u sebe nenosím, v našem státě a s naší justicí bych toho pokom bych střílel, musel zastřelit aby nemohl vypovídat a na to nemám nejspíš koule. ;)

PS3: Je to python.p, když tě cituji taky uvádím celej nick a né jen část. ;)
Naposledy upravil(a) python.p dne 04 říj 2021 15:34, celkem upraveno 1 x.
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 32
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#933 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od python.p »

ren píše: 04 říj 2021 15:19 Mno, tak ať to uvedeme na pravou míru. Automatické pistole jsou velmi výjimečné a pro běžného civila zakázané, běžný civil může mít pistoli samonabíjecí, anebo opakovací.
Ze samonabíjecí pistole s nábojem v komoře a vypuštěným kohoutem já osobně umím střílet dvojím způsobem, buď tak, že vystřelím v režimu DA zmáčknutím spouště (půjde ztuha) a platí pro případ, že pistole DA umí, anebo natáhnu palcem kohout a zmáčknutím spouště vystřelím v režimu SA. Platí pro případ, že pistole SA umí a není DAO. Jaký je ten třetí způsob?

Otázka č.2 - co je přerušovač úderníku? Osobně znám jenom blokaci zápalníku a u sportovních zbraní je spíše výjimkou, przní chod spouště. První čízy 75 ho taky neměly. Přerušovač jak ho znám já slouží k tomu, aby zbraň nebyla automatická, ale samonabíjecí, tj. aby po zmáčknutí spouště vystřelila, nabila náboj do komory a zůstala natažená a připravená k dalšímu výstřelu.
Tak třeba u pistole Vz.82 nebyl problém přeručovač vyřadit. A nebo on se kolikrát časem vyřadil sám... :D
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 103
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#934 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Romulusw »

python.p píše: 04 říj 2021 15:29 Tak třeba u pistole Vz.82 nebyl problém přeručovač vyřadit. A nebo on se kolikrát časem vyřadil sám...
Jasně, na to stačí pilník a máš z toho teda automatickou zbraň, když už si tady někdo honí triko na slovíčkaření, že? :wink:

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 32
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#935 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od python.p »

A kde je to slovičkaření? Já jen píšu, že nejen tady to jde a vlivem konstrukce se na několika kusech po x tisících výstřelů dělo.

Ano a máš z toho automatickou zbraň (to jsem měl napsat?) s brutální kadencí, kolik jsme spočítali si už nepamatuji, ale bylo to velmi vysoké čislo. :)
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

ren
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 736
Registrován: 3 roky 6 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: XC60 D5 AWD 158 kW MY2012

#936 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od ren »

To slovíčkáření myslel na mě. A nenapsal ten třetí způsob jak vystřelit.

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 32
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#937 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od python.p »

Tak já tam vidím citaci mého příspěvku, ale ok. :)
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 711
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Milevsko
Vůz: S60 2.4T5 ARD, 940 B230FT

#938 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od kishmick »

Jojo, to znám taky. Před lety jsem měl Tokareva TT 33. Celkem nová zbraň. Tenkrát to stálo ze Zelenýho sportu asi 3 tisíce. Taky se z toho občas stal nechtěně automat. Kadence by šla možná odhadnout. Za sekundu to stačilo vystřelit možná 18 krát (zásobník byl na 8 a když to poslalo např.5 nábojů najednou-tak to trvalo jen zlomek sekundy)!!!???
_________________
Bylo: Volvo 245 DL r.1974
Nyní: Volvo S60 I 2.4 T5 r. 2005 290 kW https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=69548
Nyní: Volvo 940 Turbo r. 1990 B230FT https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=78321

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 103
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#939 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Romulusw »

ren píše: 04 říj 2021 17:01 To slovíčkáření myslel na mě. A nenapsal ten třetí způsob jak vystřelit.
Samozřejmě,
1. SA
2. DA jako SA
3. DA jako DA

Já vím, ono je to složité :D

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 32
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#940 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od python.p »

Jop to je ono, pak to stihne na jeden nešikovný stisk vyprsknout celej zásobník...

Tak okej, nebyl jsem línej a dohledal jsem si zápisky ze školy. Podle grafu funknčího diagramu to bylo 0.028s na jeden cyklus. Takže pak jednoduchou matematikou máme 2 143 ran za minutu. :D Škorp je umravněn na 750 ran / minuta a i tak je to fičák... :)
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Munga
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 126
Příspěvky: 1889
Registrován: 4 roky 10 měsíců
Bydliště: Praha 12
Vůz: XC60 2014 D4 AWD D5244T17

#941 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Munga »

Pár pistolí co nabije myš do komory jednou rukou je nebo spíš bylo - většinou na principu páčky před spouští nebo lučíku co natáhne závěr.

Vapik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 64
Příspěvky: 2881
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha - Opava
Vůz: Volvo XC90 V8 + LPG 2005

#942 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Vapik »

Nebo taky třeba pouzdro na Makarova co používali (ji) v Rusku speciálové umožňuje natáhnutí zbraně prostým vytažením z pouzdra. Dávka u Tokareva je způsobena drhnoucí nebo prasklou listovou pružinkou ve spoušťovém kontejneru. Prasklá = dávka pořád, drhnoucí = dávka jen někdy. Jo a ještě ten Makarov střílí dávkou při lehkém úchopu (zpravidla ženy), ale tam se pak spíš jedná o bump fire a ten z trochou cviku funguje u jakékoli samonabíjecí zbraně.

Munga
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 126
Příspěvky: 1889
Registrován: 4 roky 10 měsíců
Bydliště: Praha 12
Vůz: XC60 2014 D4 AWD D5244T17

#943 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Munga »

Ono s těma pojistkama a kg na spoušti je to fakt spíš dle zvyku a oblasti - třeba glock který byl navržen na ,,nabij a zapomeň" a většinou si ještě člověk ubere něco na spoušti tak pro USA se přidávala manuální
pojistka a do služebního použití i tzv antistresová spoušť snad 4kg(už nevím) což z našeho pohledu mu bere většinu předností (v té době).
Sice se stalo že třeba pes ustřelil z glocku pánáčkovi kus prdele, ale to musí být kombinace špatného pouzdra a nebo volně odložené zbraně.
Jestliže je zbrań přímo navržena na nošení v komoře s pojistkou na spoušti z kvalitním pouzdrem tak je to pro použití jasně nejefektivnější volba. Ono to samo nevystřelí - to je už na člověku co ji nosí.
Jednou je to přístroj - zbraň určená k eliminaci útočníka a jakékoliv přidávání čehokoliv co ztíží její použití je kravina a je dobře že si člověk múže stále svobodně zvolit zda bude nosit tohle s bubnem, čudlíkem a
nebo holouse. všechno je pěkné :D

Munga
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 126
Příspěvky: 1889
Registrován: 4 roky 10 měsíců
Bydliště: Praha 12
Vůz: XC60 2014 D4 AWD D5244T17

#944 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Munga »

Vapik píše: 04 říj 2021 19:39 Nebo taky třeba pouzdro na Makarova co používali (ji) v Rusku speciálové umožňuje natáhnutí zbraně prostým vytažením z pouzdra. Dávka u Tokareva je způsobena drhnoucí nebo prasklou listovou pružinkou ve spoušťovém kontejneru. Prasklá = dávka pořád, drhnoucí = dávka jen někdy. Jo a ještě ten Makarov střílí dávkou při lehkém úchopu (zpravidla ženy), ale tam se pak spíš jedná o bump fire a ten z trochou cviku funguje u jakékoli samonabíjecí zbraně.
Kontrolovanou dávkou šli i UZI z jedné produkce při určitém cviku a natočení pojistky celkem spolehlivě.
Nasypeš do útočníků zásobník a za nic nemůžeš protože jsi střelil jednou a pak došlo k poruše zbraně :D
Samozřejmě nadsázka, ale v teoretické rovině by to bylo možné.

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 32
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#945 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od python.p »

Tak ty "samonatahovací" pozdra se nedělají jen v Rusku. Pár let zpět na veletrhu IFA to byl hit a mělo to tak každý třetí výrobce pouzder.

To je dost praktické. Prostě chceš tasit tak zmáčkneš jednu pojistku palcem druhou ukazovákem, pistol zatlačíš do pouzdra a jak ji vytahuješ máš prsty přesně tam kde mají být a můžeš střílet. To se mi fest líbilo, že ti to navede ukazovák krásně na lučík.

Bump fire je něco trošku jiného, než když se ti prostě ohobluje kus záchyt. :D
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Munga
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 126
Příspěvky: 1889
Registrován: 4 roky 10 měsíců
Bydliště: Praha 12
Vůz: XC60 2014 D4 AWD D5244T17

#946 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Munga »

Na cz858 stačí aby z trenek koukal kousek gumy. Je to celkem sranda..Někde na you je video a funguje to.
No když nám ty bump pažby zakázaly :(

dumi.cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3331
Registrován: 10 roků 2 měsíce
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

#947 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od dumi.cz »

Ma tu nekdo kusi, pripadne vyzna se v nich?
_________________
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 103
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#948 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Romulusw »

Jo, tak na to jsem taky zvědav :D

Potřeboval bych něco takového pro vystřelení lanka, do co největší výšky stromu, pro zavěšení KV antény. Na 30ti metrové stromy se blbě šplhá :D

dumi.cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 3331
Registrován: 10 roků 2 měsíce
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

#949 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od dumi.cz »

Ja prave uvazuji nad timhle,

https://www.cold-steel.cz/cheap-shot-130

ale zkusenosti zadne nemam, tak treba je to blbost
_________________
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 103
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#950 Volvisti a jejich zbraně :-)

Příspěvek od Romulusw »

Co kobra r9? o dvojku levnější, sice menší síla, ale rychlost jen o málo menší.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“