Vyhřívaná zrcátka

Všechno o sedmách a devítkách!

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Pablo

Vyhřívaná zrcátka

Příspěvek od Pablo »

Ahojte! Vlastníci vyhřívaných zrcátek! ;) Jakým způsobem ovládáte vyhřívání? Je na to zvlášť vypínač nebo je společný i s vyhříváním zadního okna? Asi se domnívám správně, že kabely jsou "tam někde" nataženy a pak by stačilo jen sehnat zrcátka, vybrat ty správné kablíky, zapojit a hřát, že? Díky. P.

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Re: Vyhřívaná zrcátka

Příspěvek od Honza »

Pablo Pacho píše:Ahojte! Vlastníci vyhřívaných zrcátek! ;) Jakým způsobem ovládáte vyhřívání? Je na to zvlášť vypínač nebo je společný i s vyhříváním zadního okna? Asi se domnívám správně, že kabely jsou "tam někde" nataženy a pak by stačilo jen sehnat zrcátka, vybrat ty správné kablíky, zapojit a hřát, že? Díky. P.
Tak nějak by to mohlo bejt.U Volv je kabeláž natažena i pro nadstandartní výbavu.

lestrix

Příspěvek od lestrix »

Pablo Pacho píše:Ahojte! Vlastníci vyhřívaných zrcátek! ;) Jakým způsobem ovládáte vyhřívání? Je na to zvlášť vypínač nebo je společný i s vyhříváním zadního okna? Asi se domnívám správně, že kabely jsou "tam někde" nataženy a pak by stačilo jen sehnat zrcátka, vybrat ty správné kablíky, zapojit a hřát, že? Díky. P.
Já to mám, ale ještě jsem to nepoužil, akorát jsem zkoušel, jestli to funguje, je tam skutečně jeden čudl na zrcátka i zadní okno a je trojpolohový, ale to budou asi dva stupně vyhřívání + vypnuto, podobně jako u vyhřívání sedaček

tomis

Příspěvek od tomis »

lestrix píše:
Pablo Pacho píše:.... Jakým způsobem ovládáte vyhřívání? Je na to zvlášť vypínač nebo je společný i s vyhříváním zadního okna? .....
...je tam skutečně jeden čudl na zrcátka i zadní okno a je trojpolohový, ale to budou asi dva stupně vyhřívání + vypnuto, podobně jako u vyhřívání sedaček
Já to mám jedním čudlem, s jednou polohou a dvěma obrázkama s indikací - stisknu jednou zapne se vyhřívání zadního okna i zrcátek. Po chvíli samo odepne vyhřívání zrcátek a zůstane hřát pouze zadní okno. Vypnu to opětovným stiskem. Ten přepínač je ze zadu relativně velká krabička, takže to odepínání zrcátek se asi odehrává v ní. Jestli je tam na to kabelová příprava to nevím. Možná jo, v předních dveřích mám třeba kabely na el. ovládání zadních oken ačkoliv je mám na švihladla.....

lestrix

Příspěvek od lestrix »

tomis píše:
lestrix píše:
...je tam skutečně jeden čudl na zrcátka i zadní okno a je trojpolohový, ale to budou asi dva stupně vyhřívání + vypnuto, podobně jako u vyhřívání sedaček
Já to mám jedním čudlem, s jednou polohou a dvěma obrázkama s indikací - stisknu jednou zapne se vyhřívání zadního okna i zrcátek. Po chvíli samo odepne vyhřívání zrcátek a zůstane hřát pouze zadní okno. Vypnu to opětovným stiskem. Ten přepínač je ze zadu relativně velká krabička, takže to odepínání zrcátek se asi odehrává v ní. Jestli je tam na to kabelová příprava to nevím. Možná jo, v předních dveřích mám třeba kabely na el. ovládání zadních oken ačkoliv je mám na švihladla.....
A máš v předních dveřích destičku se všema sedmi čudlama? Zrcátka+př.okna+dětská pojistka+zadní okna, nebo se musí vyměnit celý panýlek, pokud chceš zadní okna elektrický? S tím vyhříváním je to tak jak říkáš, byl jsem se kouknout, ten čudl vyhřívání jsem si totiž spletl s čudlem na šíbr, ten je třípolohovej, ale jenom na mačkání, pak se vždycky vrátí na střed

travex

Příspěvek od travex »

v aute mal el.zrcatka, ale priprava na vyjhrejvany tam neni.... jsem zase druhej.... :-)

PS: ne ze by byl problem to dodelat....

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

tomis

Příspěvek od tomis »

lestrix píše:...A máš v předních dveřích destičku se všema sedmi čudlama?....
nemám, destička je pouze "4-čudlová" - zrcátka + přední dveře.

marra
Servisman

Příspěvek od marra »

Příprava by tam měla bejt, na zrcátka a okna u Ačkovýho sloupku jen ji musíš najít, nebo ti pošlu šema i s obrázkem. V zadu je příprava taky pod Bčkovym sloupkem 6ti kolikova svorkovnice stačí jen napojit el. kabel a motorek stahovačky...
This topic is 14 years a 11 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „700 / 900“