Neznáte DOBRÉHO klempíře? (Volvo 740 crash)

Všechno o sedmách a devítkách!

Moderátor: wickey

This topic is 13 years a 1 month old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
crtec
Vůz: 964(94, B200ET OD) 760(83, B23ET OD)

Neznáte DOBRÉHO klempíře? (Volvo 740 crash)

Příspěvek od crtec »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tohleto jsem nastartoval - na plyn, vstřiky negungovaly - byly slisovaný ty koncový odpory. Musel jsem zkrátit pilkou spojkový pedál na polovinu, aby šel prošlápnout, dofoukl přední kola a ODJEL!! na poslední cestu - do dílny. Dnes už je sedma téměř rozebraná.
:?
Skoda jen, že jsem zrovna bráchovi půjčil foťák, video z poslední jízdy by bylo krutý :-x

tnemec

Re: jak jsi to dokázal?

Příspěvek od tnemec »

clive píše:Popisujes nekde jak se to stalo?
To by mě také zajímalo, je to docela hustý :oops: Ale fakt, že jsi to přežil a navíc jsi po vlastní ose dojel do servisu mě jako majitele sedmy vcelku uklidňuje :-)

Mimochodem, fascinují mě ta boční nerozbitá skla... :shock:

crtec

Příspěvek od crtec »

Jo sedma je fakt cool 8)
Dnes jsme vrak odtáhli na šroťák :(
Už sháním novou :wink: Stalo se to asi task že jsem jel jako prase asi tak 120, 130 no určitě přes kilo, vylítl do levé škarpy(hluboké), obrousil levý bok a při pokusu vrátit se na vozovku se sedma o hranu silnice sekla, protože je hafo nízká, a hodili jsme salto na levý bok :!: A sklům na levé straně nic nebylo! Jen přední sloupek šel spát :)
Chladič OK, řidič OK, všechny dveře šly otvírat..... co dodat?
Je to fakt smůla, protože jsem se na ni moooc nadřel, moooc jsem si ji zamiloval, ale stát se to s čímkoli jiným, asi si s váma nepíšu... (je otázkou, zdali by cokoliv jiného v tom úseku tak rychle mazalo :lol: )

crtec

Příspěvek od crtec »

Chudáci na šroťáku s tím taky pěkně zápasili 8) Museli to pomlátit ramenem tatrovky na šrot(takovou tou zavírací růžicí). Ale moc jim to nešlo, třískl do toho, střecha propružila a vrátila se zpátky :twisted:
Naposledy upravil(a) crtec dne 29 úno 2004 21:21, celkem upraveno 1 x.

Staňa H.

re

Příspěvek od Staňa H. »

crtec píše:Chudáci na šroťáku s tím taky pěkně zápasili 8) Museli to pomlátit ramenem tatrovky na šrot(takovou tou zavírací růžicí). Ale moc jim to nešlo, třískl do toho, střecha propružila a vrátila se zpátky :twisted:
Ahoj, tak přemýšlím, že bych si pořídil sedmu jelikož se v současné době na víc asi neshrabu. Když vidím tyto fotky, opravdu mě fascinují. A nejvíc jsem se smál jak s ní zápasili na tom šroťáku :lol:

Kdyby někdo mohl, budu rád, když mi něco napíše o tomto modelu. Rozhlížím se tak r. 1986 a novější...

Volvo chci za každou cenu hlavně proto, protože vydrží podobné karamboly jako je vidět na fotkách nahoře.

Poněvadž stát se toto škodovce 120 ze stejného roku výroby tak by z ní zbyla hromádka šrotu. Která by auto nepřipomínala.

Jen bych rád, abych sedmu nemusel spravovat každý měsíc nebo aby mě někde nenechala na cestě ve štychu....

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Z přiložené foto vyplývá, že nejen Sedmy, ale i 850-ky měly dobrou kastli. Toto je snímek z nehody, kdy maminka ve 120 km/h dostala smyk na náledí a šla přes škarpu do pole. Tam následovaly 3 přemety přes střechu. Mamince se nic nestalo, jen měla modřinu na noze. Auto odjelo i s maminkou po vlastní ose. Po opravě auto ještě mnoho let sloužilo :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

VanThomas
Moderátor
Vůz: 745 D24T M46+OD 90'

Příspěvek od VanThomas »

Jarda S40 píše:Z přiložené foto vyplývá, že nejen Sedmy, ale i 850-ky měly dobrou kastli. Toto je snímek z nehody, kdy maminka ve 120 km/h dostala smyk na náledí a šla přes škarpu do pole. Tam následovaly 3 přemety přes střechu. Mamince se nic nestalo, jen měla modřinu na noze. Auto odjelo i s maminkou po vlastní ose. Po opravě auto ještě mnoho let sloužilo :wink:
...aneb, jak řekne každej soutěžák, lepší pětkrát přes boudu než jednou do stromu...

lookens
Vůz: Nyni: V70 I, B5254T, 98'

Re: re

Příspěvek od lookens »

Staňa H. píše:
crtec píše:Chudáci na šroťáku s tím taky pěkně zápasili 8) Museli to pomlátit ramenem tatrovky na šrot(takovou tou zavírací růžicí). Ale moc jim to nešlo, třískl do toho, střecha propružila a vrátila se zpátky :twisted:
Ahoj, tak přemýšlím, že bych si pořídil sedmu jelikož se v současné době na víc asi neshrabu. Když vidím tyto fotky, opravdu mě fascinují. A nejvíc jsem se smál jak s ní zápasili na tom šroťáku :lol:

Kdyby někdo mohl, budu rád, když mi něco napíše o tomto modelu. Rozhlížím se tak r. 1986 a novější...

Volvo chci za každou cenu hlavně proto, protože vydrží podobné karamboly jako je vidět na fotkách nahoře.

Poněvadž stát se toto škodovce 120 ze stejného roku výroby tak by z ní zbyla hromádka šrotu. Která by auto nepřipomínala.

Jen bych rád, abych sedmu nemusel spravovat každý měsíc nebo aby mě někde nenechala na cestě ve štychu....

Pekny den preji. Moc se mne libi co tady pises a dokonce tady mam reseni na Tvou svizel. Staci si prohlednout postavicku, nebo inzerci ;)
Otazka zda jsi nasetril dost na mou sedmu je myslim irelevantni :) cena uz snad ani nemuze byt nizsi :lol:
940 GL, B200F, 92' kombi (mesic)
940 POLAR, B230FD, 94' kombi (4 roky)
740 GL, B230F, 89' kombi (1 rok)
240 GL, B230A, 86' sedan (10 let)
740 GLE, D24T, 89' sedan (3 roky)
This topic is 13 years a 1 month old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „700 / 900“