ostřikovače 740GL

Pro sedmy a devítky
This topic is 15 years a 1 week old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

ostřikovače 740GL

Příspěvek od Anonymous »

Prosím Vás nemůže mi někdo říct, jak mám opravit ostřikovače??? Vůbec nejdou....dík

travex

Re: ostřikovače 740GL

Příspěvek od travex »

Mapiv píše:Prosím Vás nemůže mi někdo říct, jak mám opravit ostřikovače??? Vůbec nejdou....dík
to zalezi na tom co na nich nejde, zkontroluj jestli na dratech k cerpadlu se po sepnuti ostrikovacu objevi 12V, pokud ne je problem v elektrice, zkontrolovat pojistky, spinac, rele, draty

pokud ano tak vyzkouset motorek, pripadne vymenit....

el. schema ti muzu poslat...

problemem typu odpojena hzadicka neboucopane trysky se ani nezabyvam, ocekevam ze tohle problem asi nebude... nebo ne?

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

GDPR_user

Re: ostřikovače 740GL

Příspěvek od GDPR_user »

travex píše:
Mapiv píše:Prosím Vás nemůže mi někdo říct, jak mám opravit ostřikovače??? Vůbec nejdou....dík
to zalezi na tom co nanich nejde, zkontroluj jestli na dratech k cerpadlu se po sepnuti ostrikovacu objevi 12V, pokud ne je problem v elektrice, zkontrolovat pojistky, spinac, rele, draty

pokud ano tak vyzkouset motorek, pripadne vymenit....

el. schema ti muzu poslat...

problemem typu odpojena hzadicka neboucopane trysky se ani nezabyvam, ocekevam ze tohle problem asi nebude... nebo ne?
Ještě by to mohla být chybějící kapalina v ostřikovači.S tímto jsem se taky už setkal! :lol:

Jerry
Vůz: 740GL B230F, 1991

Příspěvek od Jerry »

Kdysi jsem tu kreslil následující schema. Jestli je problém v hadičkách, tak by ti to mohlo pomoct...

http://forum.volvoklub.cz/album_pic.php?pic_id=37

Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Závada byla jednak v špatném elektrickém zapojení a dále pak bylo ucpané čerpadlo..ještě jednou díky Travexi... :)
This topic is 15 years a 1 week old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „700 / 900 - opravy“