Hluboká 2005 - Poděkování

Jak bylo... (původní - MINIsrazy)
  • Autor
  • Zpráva
Ondra.
Sponzor fóra
Vůz: 240/V70II

Hluboká 2005 - Poděkování

Příspěvek od Ondra. »

Sraz byl fakt skvělej, minimálně stejně jak Jedovnice, dík všem za skvěle strávenou sobotu a Honzovi přeju co nejrychlejší uzdravení ;)

Anonymous

Poděkování

Příspěvek od Anonymous »

Já se připojuju k Ondrovi, chtěl bych poděkovat všem co se podíleli na organizaci srazu byť největší zásluhu nese strejda medvěd, kterému tímto přeju brzké uzdravení a big piece of thanx ;)

marra
Servisman

Příspěvek od marra »

Rád bych poděkoval všem, jenž se volvosrazu zůčastnili ale i těm, jenž se dostavit nemohli, ať už z jakéhokoli důvodu... počasí bylo nádherny, prostředí překrásny, ve sportcentru se o nás postarali velice dobře a ochotně nám vycházeli vstříc ve všem. Náš mladej měl jen jednu připomínku (to jsem s ním zajedno a určitě nejsem sám) "STREJDA MEDVĚD TAM CHYBĚL". Ještě jedou DÍKY....... =D> =D> =D>

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Na baterku si dojel, ale koncový světla už nebyla moc vidět. Snad jsem tě zezadu moc neoslňoval. Tak ahoj Jarda

Jerry
Vůz: 740GL B230F, 1991

Příspěvek od Jerry »

Byl to opravdu ve všech směrech povedenej sraz - účast, lokalita i počasí. Jak to ten Honza dělá :roll: :lol:
Díky moooooc!

Standus
Vůz: Volvo XC90 D5

Příspěvek od Standus »

Byl to nas prvni sraz a musim rict, ze nas to opravdu nadchlo. Tesim se na priste.

PS: Cestou do Prahy pres Pisek jsme jeli za nejakym mercedesem cca 10 let starym. Porad to neslo ho predjet.... no nakonec ten nas psychologickej tlak zezadu nerozdejchal a UPADLO MU LEVY PREDNI KOLO v rychlosti cca 90km/h.

No reknu vam to bylo koure a smradu to sem v zivote nevidel.......

lestrix

Příspěvek od lestrix »

Parádní akce, a Spanilá jízda mezi jihočeskými rybníky, to byla jedním slovem nádhera. Díky za tohle pěkné setkání a jen houšť ;) ;) ;)

travex

Příspěvek od travex »

lestrix píše:Parádní akce, a Spanilá jízda mezi jihočeskými rybníky, to byla jedním slovem nádhera. Díky za tohle pěkné setkání a jen houšť ;) ;) ;)
jen pro info, spachal jsem uz (byt strucny) clanek o srazu, TNemec ho jeste trochu doplni a pak si budete moci precist jak bylo - to je hlavne pro ty kdo tam nebyli...

travex

Příspěvek od travex »

clanek o deni na Hluboke je jiz na webu. Galerii fotek ze srazu pripravujeme

Pablo

Příspěvek od Pablo »

Prokoukal jsem se fotkama a početl si článeček a je mi o to víc líto, že jsem nemohl :cry: Příště!!! Mňo, hlavně, že jste si to řádně užili a je na co vzpomínat. P.

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“