s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 12980
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#26 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od raolsa »

To je blbost, jenom chtějí na tobě vydělat. Zajímalo by mě co by říkali, když by jsi klapku vyměnil a dojel tam jenom přehrát software. S tím, že by jsi jim neříkal, že jsi ji měnil. Zkusil bych jiný servis, jestli máš tu možnost a chtěl by jsi investovat další kačky za zjištění stejné závady.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Hájčus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2366
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Chomutov / Praha 13
Vůz: MB CLA

#27 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od Hájčus »

raolsa píše:To je blbost, jenom chtějí na tobě vydělat. Zajímalo by mě co by říkali, když by jsi klapku vyměnil a dojel tam jenom přehrát software. S tím, že by jsi jim neříkal, že jsi ji měnil. Zkusil bych jiný servis, jestli máš tu možnost a chtěl by jsi investovat další kačky za zjištění stejné závady.
Presne tak, me chteli u Homolky vymenit spojku i se setrvakem... = suma sumarum 35 000.-
A Marra rekl, ze setrvak se normalne pri spojce menit nemusi. A co rekne Marra je svaty.
Hodne stesti... J.
_________________
MB CLA coupe MY22; HONDA Africa Twin 1100 A.S. // MB CLA Shooting Brake 2021
R.I.P.: XC90 2.5T, S-Max 2.2 13 a V70T6 AWD 08 a S60 2.4 01 a 480ES 1.7 Paris ed. 91 a Mini Cooper 1.3 87 a A3 3.2 06 a Honda 900RR Fireblade a Honda 1100XX Blackbird a... Trabant :)

marra
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 912
Registrován: 19 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#28 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od marra »

Hajcus píše:
raolsa píše:To je blbost, jenom chtějí na tobě vydělat. Zajímalo by mě co by říkali, když by jsi klapku vyměnil a dojel tam jenom přehrát software. S tím, že by jsi jim neříkal, že jsi ji měnil. Zkusil bych jiný servis, jestli máš tu možnost a chtěl by jsi investovat další kačky za zjištění stejné závady.
Presne tak, me chteli u Homolky vymenit spojku i se setrvakem... = suma sumarum 35 000.-
A Marra rekl, ze setrvak se normalne pri spojce menit nemusi. A co rekne Marra je svaty.
Hodne stesti... J.
nic neni svatyho...
_________________
VOLVO C70 2.5 T aut. r.v. 1998. vstřiky 440ccm 19" turbo s provozem na E85
VOLVO 850 2.3 T5 20V r.v. 1996 man.R.I.P
50°06´18.15"S 14°21´31.50"V

marra
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 912
Registrován: 19 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#29 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od marra »

pokud je setrvak v kytkach tak se tomu hold nevyhneš.
_________________
VOLVO C70 2.5 T aut. r.v. 1998. vstřiky 440ccm 19" turbo s provozem na E85
VOLVO 850 2.3 T5 20V r.v. 1996 man.R.I.P
50°06´18.15"S 14°21´31.50"V

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 12
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Vůz: Volvo s 60 2,4 103 kw černá barva
Bydliště: Děčín

#30 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od Patrik77 »

No velmi zajímavé ,koukám více lidí nemá dobré zkušenosti s Volvo Homolka servisem tak na tom asi něco bude.. zkusím jiný servis popřípadě dám na radu ,že by tam měla jít použitá klapka tak jí koupím nechám přehodit a uvidím i přesto,že mě to tu nikdo na 100% nepotvrdil ,že by tam měla jít ....nic jiného nezbyde protože možnost ,že by mě někdo ve Volvu upgradoval soft u této staré škrt.klapky nevidím jako reálnou včetně toho ,že by to aj pomohlo ... :cry:

ale stejně jsem naštvanej protože když někdo dělá nějakou práci je ještě k tomu odborník a bere za to slušný peníze pak by měl vědet poradit a pomoct a né jen natahovat a tahat prachy ..mám pocit ,že většina mechaniků a vůbec lidí kolem aut se zajímaj hlavně o prachy ..jak koho natáhnout..ale aby někdo jen čistě poctivě odvedl svoji práci za normální běžnou taxu s tím jsem se boužel ještě nikdy tady v čr nesetkal .. :unknown:

takže je moc fajn ,že existuje toto forum :Bravo:
_________________
volvo s 60 rok 2001 benzin 103 kw obsah 2,4

dod
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 297
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: SK, St. Lubovna

#31 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od dod »

preco si myslis ze by ti update softu klapky nepomohol? za aku cenu vies zohnat pouzitu?
_________________
je S80/T6 2.8biT 200kW r.2000 - po chipe cca 300 hp :)
je V50 2.0D r.2006 s gps
bolo V40/2.0T r.98, V40/1.9TD r.97, V40/1.8-16V r.98 a 340/1.6D r.84
http://www.volvoklub.sk

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 12
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Vůz: Volvo s 60 2,4 103 kw černá barva
Bydliště: Děčín

#32 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od Patrik77 »

No já to nevím jen si to myslím když mě to nikdo ani nenabídl a to ajk v servisu Volvo autorizovaném tak ani nikdo z lidí co do toho dělaj..ani tady ..jedině ,že by platilo na 100% co jsem napsal výše .. že jsou všichni čistě na prachy :unknown:

zkusím ještě tedy obvolat jiné servisy Volvo a zeptat se jestli to je možné..ale jak říkám naslibují cokoliv jen aby Tě dostali do servisu udělaj nechaj si zaplatit a ani to nepomůže ...

já škrtící klapku můžu sehnat různě od cca 3000 Kč až do cca 5000Kč mě ji nabízely ...a to i tady ..ale to je risk když nevím či tam bude pasovat ...
_________________
volvo s 60 rok 2001 benzin 103 kw obsah 2,4

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1281
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#33 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od Dural8 »

Hele tak za 1) od toho od koho budeš brát tak snad není problém si domluvit že kdyžtak klapku vrátíš do druhého dne a necháš mu 200 za zapůjčení ne? Pokud ne, nebral bych to od něj bo je to jenom handlíř co chce za každou cenu prodat.

a za 2) Nevím od koho bys chtěl pomoci? Že na to nadáváš že Ti pomoc nikdo nenabídnul? Krom za prachy teda. Já bych Ti ji nabídl, ale vzhledem k tomu, že vím jak moc je to složité/jednoduché, tak si myslím že bys to měl zvládnout sám, taky jsem to dělal poprvé a měl jsem akorát pár rad po telefonu či z fóra jak na to, prakticky jsem si to prošel až sám. A na druhou stranu mě trochu štve, že tak jak jsi to popsal, tak to vyznívá že osočuješ všechny kdož pomoc nenabídli a umějí to/můžou Ti pomoci.
No a Ti co to dělají za prachy tak co bys od nich čekal? Že Ti řeknou ať to přivezeš a že Ti to udělají? Snad stačí zvednout telefon a zeptat se co za to a hotovo ne?
Promiň ale myslím že si moc stěžuješ místo abys jednal. Pouze můj názor, peace.
_________________
V60 D4

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 12
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Vůz: Volvo s 60 2,4 103 kw černá barva
Bydliště: Děčín

#34 s 60 2,4 benzin 103 kw zhasíná motor

Příspěvek od Patrik77 »

Dural8 píše:Hele tak za 1) od toho od koho budeš brát tak snad není problém si domluvit že kdyžtak klapku vrátíš do druhého dne a necháš mu 200 za zapůjčení ne? Pokud ne, nebral bych to od něj bo je to jenom handlíř co chce za každou cenu prodat.

a za 2) Nevím od koho bys chtěl pomoci? Že na to nadáváš že Ti pomoc nikdo nenabídnul? Krom za prachy teda. Já bych Ti ji nabídl, ale vzhledem k tomu, že vím jak moc je to složité/jednoduché, tak si myslím že bys to měl zvládnout sám, taky jsem to dělal poprvé a měl jsem akorát pár rad po telefonu či z fóra jak na to, prakticky jsem si to prošel až sám. A na druhou stranu mě trochu štve, že tak jak jsi to popsal, tak to vyznívá že osočuješ všechny kdož pomoc nenabídli a umějí to/můžou Ti pomoci.
No a Ti co to dělají za prachy tak co bys od nich čekal? Že Ti řeknou ať to přivezeš a že Ti to udělají? Snad stačí zvednout telefon a zeptat se co za to a hotovo ne?
Promiň ale myslím že si moc stěžuješ místo abys jednal. Pouze můj názor, peace.
No v tom začátku jsi to napsal sám :) a takové mám zkušenosti proto jsem našvanej a prezentuju to ..kdybych nejednal nemám si na co stěžovat..ale byl jsem ve 4 servisech k tomu u 2 mechaniků a nikdo nic nevyřešil každej chce dělat xy věcí za xy pěnez ..normální by bylo kdybych šel s autem k odborníkovi a ten mě samozřejmě za prachy ! pomohl tak držím pusu ..ale chodit po xy odborníkách a platit za xy věcí které nevyřeší můj problém je fušeřina...a pomoc čekám maximálně zde od toho to tu funguje snad nebo ?? až pojedu do servisu tak tam platím to neberu jako pomoc...ale to už by jsme diskutovali o nečem jiném a né o závadě na autu zn. Volvo a právě k tomu je toto forum ..
_________________
volvo s 60 rok 2001 benzin 103 kw obsah 2,4
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“